پرسش و پاسخ جلبریک PS4

Dream game

کاربر سایت
Jul 24, 2014
181
سلام داخل برنامه فایل زیلا کادر بالا تو قسمت یوزر و پسورد چی تایپ کنم پورت رو چند بزارم تشکر از راهنمایی

Sent from my iPhone using Tapatalk

shakib zero

کاربر سایت
Oct 17, 2012
535
نام
hακιβ$
آنچارتد کالکشن-رزیدنت 7-آنچارتد 4-تومب رایدر-هوی رین و ...
پایداریش بسیار بالا هست و از نظر من مشکلی نداره که نشه رفعش کرد.

با این توضیحات میشه اینطور برداشت کرد که بیشتر اشخاصی که از طریق اکانت و دیسک دارن سود میبرن این صحبتا رو پیش میارن؟

چون تو چندتا گروه تلگرام مرتبط با فروشنده ها و بچه های گیمر بحثش رو پیش کشیدم با جواب های ناامید کننده روبرو شدم :x

سلام داخل برنامه فایل زیلا کادر بالا تو قسمت یوزر و پسورد چی تایپ کنم پورت رو چند بزارم تشکر از راهنمایی

Sent from my iPhone using Tapatalk
تو پست اول این تاپیک توضیح داده شده : آموزش هک PS4 Jailbreak

Last edited by a moderator:

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,934
هارد اکسترنال و یا فلش درایو رو ایکسفت فرمت کنین
فعلا خبری از کاستوم فیرویر نیست و نمیشه گفت
در حال حاظر اگر جیلبریک میخاین باید فیرمویر 4.55 رو نصب کنین.

یکبار برای خود من بیشتر پیش نیومده.
حتما باید بازیا رو از روی هارد اکسترنال اجرا کرد؟ آخه من هارد اکسترنالم رو همین چند روز پیش رد کردم. اگه اینطوری باشه و نشه بازیا رو از روی هارد خود کنسول اجرا کرد دوباره خریدنشو افتادم :|

Boss Hunter

کاربر سایت
Nov 8, 2008
1,246
نام
محسن
حتما باید بازیا رو از روی هارد اکسترنال اجرا کرد؟ آخه من هارد اکسترنالم رو همین چند روز پیش رد کردم. اگه اینطوری باشه و نشه بازیا رو از روی هارد خود کنسول اجرا کرد دوباره خریدنشو افتادم :|
من که خودم با هارد و فلش اینکارو میکنم
اگر هم بشه اف تی پی کرد،بنده اطلاعی ندارم.

K A M B I Z

کاربر سایت
Aug 31, 2006
550
نام
کامبیز
s
دوستانی که الان دارن از این هک استفاده میکنن یه توضیحی بدن در مورد این صحبتهایی که میکنن میگن کنسول ری استارت میشه و هنگ میکنه و ... یعنی یه تجربه پر از ضد حال هست؟

ممنونم

من تا حالا مشکلی نداشتم حتی یک بار

بازی های انجام شده :
KZ - Farcry Primal - TF2 - NFS Rivals - BF1 - Rise of Tomb Rider

همیشه از app android استفاده میکنم و خیلی خوب جواب میده آخرین ورژنش هم دیگه او ارور رو نمی ده

PS4 Serve2 v1.5

• Like
Reactions: shakib zero

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,934
من که خودم با هارد و فلش اینکارو میکنم
اگر هم بشه اف تی پی کرد،بنده اطلاعی ندارم.
من تا فردا پسفردا هارد اکسترنال جدید میگیرم، با این حال باز کسی میدونه از هارد داخلیم میشه یا نه بگه که اگه میشه همین امشب این روشو تست کنم

shakib zero

کاربر سایت
Oct 17, 2012
535
نام
hακιβ$
شما بازی رو که صد در صد باید رو هارد داخلی اجرا کنی و اصلا بازی روی هارد اکسترنال نصب نمیشه ...

اینی هم که دوستان توضیح میدن واسه انتقال دیتا هست که میگن باید با فلش یا هارد اکسترنال دیتا بازی رو انتقال بدین به کنسول که میشینه رو هارد خود کنسول و رو اون نصب میشه ...

احتمالا با روش ftp بشه بدون هارد اکسترنال از طریق لپ تاپ یا کامپیوتر دیتا رو منتقل کرد

• Like
Reactions: Cait Sith

siamak136

کاربر سایت
Sep 17, 2012
69
نام
siamak
سلام سوالی داشتم
گیم های 4.05 که قبلا دامپ شدن الان میشه رو 4.55 اجرا کرد یا گیم باید مخصوص4.55 باش و اینکه الان گیم 4.55 دانلود کنیم فردا ورژن 5 هک شد میشه بازی 4.55 رو هک ورژن 5 بازی کرد.

و اینکه تا حالا راهی پیدا نشده تا دیتای معمولی بازی رو به نسخه هکی تبدیل کنیم؟

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,185
سلام سوالی داشتم
گیم های 4.05 که قبلا دامپ شدن الان میشه رو 4.55 اجرا کرد یا گیم باید مخصوص4.55 باش و اینکه الان گیم 4.55 دانلود کنیم فردا ورژن 5 هک شد میشه بازی 4.55 رو هک ورژن 5 بازی کرد.

و اینکه تا حالا راهی پیدا نشده تا دیتای معمولی بازی رو به نسخه هکی تبدیل کنیم؟
دوست عزیز بعضیا تست کردن خیلی بعضیاش کار نمیکنه!بازیهای ۵.۰۵ هم که باید بیاد و مسلما باید نسخه ۵.۰۵ رو دانلود کنید
بعضی بازی ها کلا برای نسخه ۴.۵۵ اومدن که رو ۴،۰۵ کار نمیکنن و ...
کلا هرچیزی رو میخواید دانلود کنید کامل چک کنید بعد..حجم بازی کم نیست

raminxxx

کاربر سایت
May 29, 2007
594
نام
Ramin
دوست عزیز تشکر اما
ربطی نداره همه این مشکلاتو دارن ! کل فرومهای خارجی داخلی همه ... حالا شما فروختی و طرف ۲ ساعت بازی کرده که ربطی نداره
بیشتر بازیا مثل اویل ۷ و ... همینطورین
هک شده اما فعلا اون کنسولی که انتظار باشه مثل اریجنال کار کنه نیست بنده هم یک کنسول ندارم و با دوستانو فامیل واسه این که مطمعن شیم کامل همرو تست کردیم
این هکی ام که به جیلبریک معروفه واسته تست و... که شد بانی خیر واسه خیلی از پایرت خورا دی
بالای 50 دستگاه تست شده و گیم های بسیاری تست شده وخودمم بالای 100 ساعت تا الان گیم های متفاوت رو تست کردم. ( اگر هر کدوم از دستگاهها مشکل شمارو داشت تا الان باخبر میشدم! این نکته هم ناگفته نماند که RE7 رو تست نکردم اصلا! )
1- شاید گیم مشکل داشته باشه
2- احتمال زیاد پیلود قدیمی
3- مشکل از هارد دستگاه شماست یا یکسری خاص که در هر صورت با دیسک مشکل وجود نخواهد داشت.

Ardi360

کاربر سایت
Jun 10, 2008
1,476
نام
اردلان
آخر ما نفهمیدیم بازیهای هکی روون و خوب بدون مشکل اجرا میشن یا لگ و فریز و مشکل دارن
هرکی یه چیزی میگه

StrawHat

کاربر سایت
Dec 28, 2017
32
نام
سامرند
آخر ما نفهمیدیم بازیهای هکی روون و خوب بدون مشکل اجرا میشن یا لگ و فریز و مشکل دارن
هرکی یه چیزی میگه
در واقع مشکلاتی برای یه سری از بازیا هست! الان اگر به بخش قرار دادن بازی‌ها توی فروم PSXHAX مراجعه کنید، میبینید که بعضی بازیا کنار اسمشون نوشته Tested یا Untested و بعضیاشون چندین بار اصلاح شدن و لینک‌های جدید و آپدیت‌های جدید قرار گرفته. این ثابت میکنه که در ساخت PKG بازی‌ها مشکلاتی هست و نمیشه گفت همه بازیا صد در صد بدون مشکل اجرا میشن ولی تا الان خیلیا تونستن اکثر بازی‌های مطرح مثل Nier، Horizon Zero Dawn، Nioh، GTA V و ... رو بدون مشکل اجرا کنن و اکثراً بازی‌های گم‌نام و برخی بازی‌های PS2 مشکل دارن.
شما برای این که اطمینان حاصل کنید که مشکلی توی بازی موردنظرتون نیست، نظرات افراد در فروم PSXHAX در زمینه اون بازی رو بخونید و اگر صد در صد مطمئن شدید مشکلی نیست، اون وقت میتونید دانلود بفرمایید.

Ardi360

کاربر سایت
Jun 10, 2008
1,476
نام
اردلان
در واقع مشکلاتی برای یه سری از بازیا هست! الان اگر به بخش قرار دادن بازی‌ها توی فروم PSXHAX مراجعه کنید، میبینید که بعضی بازیا کنار اسمشون نوشته Tested یا Untested و بعضیاشون چندین بار اصلاح شدن و لینک‌های جدید و آپدیت‌های جدید قرار گرفته. این ثابت میکنه که در ساخت PKG بازی‌ها مشکلاتی هست و نمیشه گفت همه بازیا صد در صد بدون مشکل اجرا میشن ولی تا الان خیلیا تونستن اکثر بازی‌های مطرح مثل Nier، Horizon Zero Dawn، Nioh، GTA V و ... رو بدون مشکل اجرا کنن و اکثراً بازی‌های گم‌نام و برخی بازی‌های PS2 مشکل دارن.
شما برای این که اطمینان حاصل کنید که مشکلی توی بازی موردنظرتون نیست، نظرات افراد در فروم PSXHAX در زمینه اون بازی رو بخونید و اگر صد در صد مطمئن شدید مشکلی نیست، اون وقت میتونید دانلود بفرمایید.
یعنی میگین که مشکل از ساخت PKG و دامپ بوده تو زمینه هایی که مشکل وجود داشته؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر