پخش مستقیم کنفرانس E3 2013 شرکت Sony

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,020
نام
آریا
سلام !
چند دقیقه بیشتر به شروع کنفرانس سونی در E3 2013 باقی نمونده و در این تاپیک به کمک دوستان کنفرانس رو به صورت زنده دنبال می کنیم.
لینک مستقیم

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
لطفا یکی لینک دانلود کنفرانس رو بزاره تو همین تاپیک یا پ.خ بزنه

کیفیت افتضاح بیخودی 500 مگ حروم کردم .:|

دانلود برای خودم هنوز تمام نشده نمیتونم در مورد کیفیت نظر بدم یه 5 دقیقه منتظر بشی میگم .

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
فقط اومدم بگم سونی رسما بعضیارو به خاک کشوند ! وحشتناک بود کنفرانس و خصوصا قیمت کنسول, شکل کنسول هم بسیار به دلم میشینه:D

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
من قبول دارم نمایشش بهتر از ماکرو بود اما قیافه ی کنسولش شبیه جعبه شیرنی تره به نظرم one قیافه ی شیک تری داره

siamkogames

کاربر سایت
May 25, 2009
485
نام
Ashkan
Sony مراسمش 10/10 بود کیفیت بی نظیر و تنوع بالای بازی هاش و حمایت از بازی سازان مستقل و کوچک با نشون دادن بازی های اونها روی سن E3 و زیبا بودن کنسولش نسبت به ماله اون ماکرو دسته ی فوق پیشرفته و امکان شیر کردن ویدیو بازی بدونه دنگ و فنگ

نسبت به رقیب فقط با فشار یک رکمه روی دسته عدم نیاز به خرید باطری قلمی از سوپر مارکت حمایت از مصرف کننده و ازاد بودن خریدو فروش بازی های دست دوم نسبت به رقیب و نیاز نداشن به اتصال دائم به اینترنت برای بازی عدم نیاز به عضویت دوباره کاربران Playstation plus در

دسترسی به امکانات plus ps4 و امکان دسترس بودن امکانات مولتی مدیا و tv به طور یکسان برای همه ی جای دنیا و قیمت شگف اور و تیر خلاص به رقیب قیمت این کنسول 399 دلار نسبت به 499دلار ایکس باکس جدید همه رو راضی و خوشحال به خانه فرستاد....:d

ehsanofwar

کاربر سایت
Dec 11, 2011
353
نام
احسان
PSN هم كه متاسفانه پولي شد كسي نميدونه قيمت انلاين زدن چقدره؟

meysam028

کاربر سایت
Jul 2, 2008
173
نام
meysam
سلام دوستان ببخشید که این سوال اینجا میپرسم چون من وقت نداشتم کنفرانس سونی رو دنبال کنم میخواستم بدونم سونی بازی جدیدی برای ps vita داشت یا نه ...کلا صحبتی در مورد ps vita نکرد؟

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر