پخش فرمت AVI و ... بدون وصل شدن به لایو

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
سلام دوستان من اصلا لايو ندارم خواستم بدونم چيكار بايد كنم تا اكثر فرمت ها رو دستگاه پخش كنه چون اينطوري خيلي ضد حاله .راستي چه فرمت هايي رو پخش ميكنه.؟
فقط از طریق لایو میتونی کدکو بگیر ولاغیر !!
xvid - divX - h264 -mp4 - mov - mp2ts بادریافت آپدیت قابل پخش میشه
دریافت از طریق لایو خیلی ساده هست . دنبال روشهای دیگه نرید که هم دردسرشون زیاده هم دیگه جواب نمیده !!

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
من این آپدیت رو که دانلود میکنم، تا وقتی کنسول روشنه (بعد از آپدیت) فرمت ها رو پخش میکنه، ولی یک باز که خاموش روشن میشه، دیگه تموم، مثل اول هیچی رو پخش نمیکنه! :((

dante2008

کاربر سایت
Mar 11, 2008
210
نام
حسین
salam

من این آپدیت رو که دانلود میکنم، تا وقتی کنسول روشنه (بعد از آپدیت) فرمت ها رو پخش میکنه، ولی یک باز که خاموش روشن میشه، دیگه تموم، مثل اول هیچی رو پخش نمیکنه! :((

باید اکانت گلد داشته باشید تا آپدیت که انجام میدید همیشه فایل تصویری پخش کنه

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,831
نام
رضا
یعنی اگر یک بار با اکانت گلد دانلود کنم، اکانتم مدتش تموم هم که بشه نشون میده!؟
نه لازم نیست! فقط لازمه یه بار با اکانت GOLD دانلودش کنی دیگه تا اخر عمر کنسول ازش استفاده کنی!;) من حالا اکانت سیلور هستم مشکلی ندارم.

qartallar

کاربر سایت
Sep 12, 2010
1
پخش فایلهای AVI

سلام دوستان
میخواستم بدونم که اگه به لایو وصل بشم برای آپدیت کنسول واسه پخش فایلهای AVI ممکنه کنسول بن بشه یا نه
بعدش هم اکانت گلد رو چطوری میشه داشته باشم ما که راهی برای پرداخت پول نداریم

Statix

کاربر سایت
Oct 7, 2009
125
نام
حمید
نه لازم نیست! فقط لازمه یه بار با اکانت GOLD دانلودش کنی دیگه تا اخر عمر کنسول ازش استفاده کنی!;) من حالا اکانت سیلور هستم مشکلی ندارم.
سلام
تا اونجایی که من می دونم نه اکانت Gold می خواد نه اکانت Silver, من خودم با استفاده کردن یه ماه از 3ماه اکانت اشانتیونی که روی دستگاهم بود پارسال آپدیت کردم و تا حالا هم بدون هیچ مشکلی باهاش فایل های با فرمت AVI و Mp4 و ... رو تماشا می کردم.
اکانت Gold و اکانت Silver هم تا حالا نداشتم.

Mλjid

کاربر سایت
Nov 9, 2007
1,368
نام
My Real Name،My Rap Shit
سلام
تا اونجایی که من می دونم نه اکانت Gold می خواد نه اکانت Silver, من خودم با استفاده کردن یه ماه از 3ماه اکانت اشانتیونی که روی دستگاهم بود پارسال آپدیت کردم و تا حالا هم بدون هیچ مشکلی باهاش فایل های با فرمت AVI و Mp4 و ... رو تماشا می کردم.
اکانت Gold و اکانت Silver هم تا حالا نداشتم.

خب دوست عزیز اکانتی که روی دستگاه هست همون اول گلد هست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر