پخش آهنگ در Psp هنگام بازي كردن و اجراي برنامه و Xmb

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
پخش آهنگ هنگام بازي كردن و اجراي برنامه و همچينن در XMB

براي اين كار ابتدا فايل زير رو دانلود كنيد:

لينك دانلود
لينك دوم (اگه لينك بالا كار نكرد)

نحوه نصب:

بعد از دانلود و باز كردن فايل فولدر seplugins را در ريشه اصلي مموري ديسك كپي كنيد.

نكته: اگر قبلا پلاگيني داشتين بنابراين دو فايل game.txt و vsh.txt رو ديگه كپي نكنيد و فقط بازشون كنيد و متن داخلش رو كپي كنيد در فايل هاي game.txt و vsh.txt كه از قبل در فولدر seplugins در مموري هست.

بعد از كپي كردن فايل ها به ريكاوري برويد و به قسمت Plugins و 3 پلاگيني كه وجود داره رو Enable كنيد.

فولدر پيش فرض براي آهنگ ها در اين برنامه اين فولدر مي باشد:
ms0:/PSP/MUSIC

بنابراين آهنگ هايي كه در اين فولدر وجود داره رو براي شما پخش ميكنه.

اگه فولدر اهنگتون در ms0:/MUSIC است ميتونيد اونو به ms0:/PSP/MUSIC انتقالش بديد. (فرقي براي PSP نميكنه توي اون فولدر هم باز در قسمت Music در XMB اهنگ ها نشون داده ميشه)

كار ديگه اي هم ميتونيد بكنيد ولي روش بالا راحت تر و بدون دردسر تر است.

روش دوم: فايل music_conf.txt كه در فولدر seplugins هست رو باز كنيد و جايي كه نوشته DIR فولدر اهنگتون رو بهش معرفي كنيد. ( دقت كنيد كه حتما آخرش \ بذاريد.)

اين برنامه فايل هاي atrac3 رو هم ميخونه.

حالا در محيط XMB يا بازي يا ... با زدن دكمه L+دكمه آهنگ (دكمه اي كه كنار Select هست و يه علامت نت موسيقي روش هست) شروع به پخش آهنگ ميكنه.

دكمه ها: (به طور پيش فرض)
(Note همون دكمه اهنگ هست كه بالا توضيح دادم)

Note + Left Trigger = پخش و توقف آهنگ
Note + Right Trigger = تغيير حالت پخش به صورت ترتيبي و رندوم
Note + D-Pad Left = برگشت به آهنگ قبلي
Note + D-Pad Right = رفتن به آهنگ بعدي
Note + D-Pad Up = زياد كردن صدا
Note + D-Pad Down = كم كردن صدا
Note + Triangle = زياد كردن سرعت CPU
Note + Cross = كم كردن سرعت CPU
Note + Square = نمايش جزييات آهنگ در پايين صفحه نمايش
Note + Circle = به روز كردن ليست آهنگ ها (اگر تغييري در آهنگ ها ايجاد كرديد مثلا اهنگ جديدي اضافه كرديد يا پاك كرديد)
Note + Select = صداي بازي را قطع كردن
Note + Start = پخش آهنگ به صورت تكرار (همون آهنگ رو فقط تكرار ميكنه)

نكته:
شما اگه با اين دكمه ها راحت نيستيد ميتونيد اونو به طريقي كه دوست داريد بچينيد براي اين كار فايل music_conf.txt رو باز كنيد وتغييرات رو توش ايجاد كنيد.

در آخر هم بگم كه اين پلاگين روي فريمور هاي OE , SE , M33 كار ميكنه.

با تشكر
M3hD1
www.BaziCenter.com

آخرین ویرایش:

google

کاربر سایت
Jun 17, 2007
220
سلام مهدی جان
برنامه ایی نیست که بشه باهاش مثل حالتی که در محیط اصلی media player هستیم و رقص نور هم در حال اجراست به محیطxmb بریم و کارای دیگه رو انجام ببدیم امیدوارم درست توضیح داده باشم

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
سلام مهدی جان
برنامه ایی نیست که بشه باهاش مثل حالتی که در محیط اصلی media player هستیم و رقص نور هم در حال اجراست به محیطxmb بریم و کارای دیگه رو انجام ببدیم امیدوارم درست توضیح داده باشم
خوب اينم كه من توضيح دادم همينه ديگه شما آهنگ رو پخش ميكني بعد ميري هر كاري دوست داري انجام ميدي، مثلا ميري عكس ميبيني يا برنامه اجرا ميكني يا بازي اجرا ميكني يا حتي فيلم پخش ميكني در حالي كه اون آهنگ هم هنوز داره پخش ميشه برات.

نميدونم منظورت اين بود يا نه.

google

کاربر سایت
Jun 17, 2007
220
بازم سلام
آقا مهدی من دقیقا کارایی که گفتی رو انجام دادم و میرم تو ریکاروری به صورت پیش فرض 3 تاشون فعالند اما تو محیطxmb من هرچی L رو با اون یکی میزنم هیچ اتفاقی نمیفته در ضمن منظورم در مورد بالا این بود که رقص نور پخش بشه نمیدونم منظورم رو خوب میگم یا نه

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
فکر نمیکنم هنوز چنین برنامه ای اومده باشه.
مگه نمیبینی ؟ :confused:

پخش آهنگ هنگام بازي كردن و اجراي برنامه و همچينن در XMB

براي اين كار ابتدا فايل زير رو دانلود كنيد:

لينك دانلود

نحوه نصب:

بعد از دانلود و باز كردن فايل فولدر seplugins را در ريشه اصلي مموري ديسك كپي كنيد.

نكته: اگر قبلا پلاگيني داشتين بنابراين دو فايل game.txt و vsh.txt رو ديگه كپي نكنيد و فقط بازشون كنيد و متن داخلش رو كپي كنيد در فايل هاي game.txt و vsh.txt كه از قبل در فولدر seplugins در مموري هست.

بعد از كپي كردن فايل ها به ريكاوري برويد و به قسمت Plugins و 3 پلاگيني كه وجود داره رو Enable كنيد.

فولدر پيش فرض براي آهنگ ها در اين برنامه اين فولدر مي باشد:
ms0:/PSP/MUSIC

بنابراين آهنگ هايي كه در اين فولدر وجود داره رو براي شما ... ( پست 1 )

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
بازم سلام
آقا مهدی من دقیقا کارایی که گفتی رو انجام دادم و میرم تو ریکاروری به صورت پیش فرض 3 تاشون فعالند اما تو محیطxmb من هرچی L رو با اون یکی میزنم هیچ اتفاقی نمیفته در ضمن منظورم در مورد بالا این بود که رقص نور پخش بشه نمیدونم منظورم رو خوب میگم یا نه

فولدر Music رو منتقل ميكني؟

SASAN-BSE

کاربر سایت
Mar 1, 2007
1,378
نام
ساسان
آقا مهدی تشکر.
برای من یه مشکلی دارم وقتی بازی های ایزو رو اجراع میکنه نمیتونه آهنگارو اجراع کنه
پیغامشم اینه:
couldnt load hw.prx please report this error:80020190
اصلا میشه بازیهای ISO رو اجراع کرد(من تو برنامه ها مشکلی ندارم برای اجراع آهنگ)
ممنون

golddante

کاربر سایت
Sep 27, 2006
485
راه 2 :
اجرای آهنگ با استفاده از برنامه irshell3.6 در حال اجرای بازی یا برنامه:
پس از نصب برنامه و نصب پچ مخصوص وارد برنامه شوید.
از قسمت directory view بازی یا برنامه مورد نظر را اتخاب کنید
در محیط بازی دکمه L+select را بزنید با این کار دوباره وارد محیط irshell میشوید
دوباره از قسمت directory view جایی که آهنگ ها رو کپی کردید بروید و با دکمه دایره به ترتیبی که میخواهید آنها را انتخاب کنید
روی یکی از آنها ضربدر را بزنید تا شروع به خواندن کند
دوباره L+select را بزنید تا وارد بازی شوید
اگر میخواهید صدای بازی هنگام گوش دادن به آهنگ قطع شود در irshell روی mute game audio ضربدر بزنید(پاین سمت راست)

M3hD1

Fade to Black
کاربر سایت
Sep 24, 2005
1,943
نام
LiND
سلام آقا مهدي
من تو قسمتي كه گفتي {PSP/MUSIC} رفتم يعني به پوشهPSP رفتم كه GAME و غيره توش هست اما پوشه ايي به اسم MUSIC نديدم خودم ساختم ولي بازم كار نكرد ميشه بيشتر تضيح بدي
با تشكر:love:
گفتم كه همون فولدري كه توي شاخه اصلي هست به اسم Music رو كات كن و برو داخل فولدر PSP اونجا Paste كن.

آقا مهدی تشکر.
برای من یه مشکلی دارم وقتی بازی های ایزو رو اجراع میکنه نمیتونه آهنگارو اجراع کنه
پیغامشم اینه:
couldnt load hw.prx please report this error:80020190
اصلا میشه بازیهای ISO رو اجراع کرد(من تو برنامه ها مشکلی ندارم برای اجراع آهنگ)
ممنون

توي اجراي Iso هم مشكلي نداره من تست كردم.
ميگم يه بار اگه ميتوني مموري رو فرمت كن بعد دوباره اين پلاگين رو بريز.احتمال داره درست بشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر