يك DRIVER جديد در راه است

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
Driver.jpg

كمپاني ubi اعلام كرد كه يك driver جديد براي سال مالي 2011 در راه است.

اين اولين باري است كه از سال 2008 از يك driver جديد چيزي ميشنويم . زماني كه BBC اعلام كرد يك driver در حال ساخت در Ubi Reflections داريم.
اين استديو از atari خريداري شد در سال 2006 به قيمت 24 million دلار.

همچنين اعلام شده در سال مالي 2011 كه يك ghost recon و Raving Rabbids 4 و Prince of Persia: The Forgotten Sands
داريم.
كه هركدوم براي آمدن در ماه may قرار گزاشته شدن.
منبع:
http://www.vg247.com/2010/01/13/driver-5-given-fy2011-release-by-ubi/

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
تشکر بابت خبر ولی این خبر خیلی وقت پیش زمانی که Ubisoft یه اسم جدید برای Driver ثبت کرد بود منتشر شد...
من بي تقصيرم تو vg نوشته از سال 2008 به اينور چيزي نشنيدم . من ترجمه كردم.

mori_morteza

کاربر سایت
Aug 16, 2007
613
نام
مرتضی
wow !
عجب ماهی بشه may 2011 . ولی خدا لعنتشون کنه گذاشتن همرو اردیبهشت بازی ها بیان که ما از درس و زندگی بیفتیم ...

ممنون

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
شماره 1 و 2 قشنگ -من شماره 2 رو مقداری رفتم(بچه بودم حالیم نبود)دیدم نمیشه ادامش رو رفت دیسک دوم میخواست!!!!
اون موقع در به در دنبالش گشتم پیدا نکردیم تا اینکه از اونور 2 CD یش رو برام اورجینال اوردن!چقدر خر کیف شدیم
یادش بخیر:love:

-این بازی هیچ سوژه ای برای ادامه دادن نداره!چون هم بازی مثل GTA هست که بشه دزدی کرد و از دست پلیس در رفت هم burnout که خیلی قشنگ کار شده(البت نسخه اخرش خیلی شاخ نبود)

Desert-Eagle

کاربر سایت
Dec 26, 2008
850
مرسی خبر خوبی بود:biggrin1: شماره 1 و 2ـــش خیلی قشنگ بود, بعد اونا نمیدونم چه نسخه ایش بود رو PC بازی کردم زیاد جذاب نبود....
شماره دوشو من 2 دیسکشو داشتم که original بود....همون دوران یه بار تو کیف مدرسم بود ازم دزدیدن! هنوز حسرت تموم کردن شماره دوش به دلم مونده!:huh:

M1sChief

کاربر سایت
May 24, 2006
2,156
نام
آريا
wow !
عجب ماهی بشه may 2011 . ولی خدا لعنتشون کنه گذاشتن همرو اردیبهشت بازی ها بیان که ما از درس و زندگی بیفتیم ...

ممنون

شما از کجا فهمدید May 2011 ماه خوبیه برای بازی ها هیچ بازی فعلا اعلام نشده برای این ماه .

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,254
نام
امیرحسین
اصلا امید ندارم بهش این IP به فنا رفته دیگه فایده نداره....می خوان چی بسازن یه کپی دیگه؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر