و سرانجم فیبر دریایی شرکت پیشگامان افتتاح شد!

AM†R

کاربر سایت
Apr 7, 2011
739
من الان 3 ساله پیشگامان دارم و خیلی هم عالیه خیلی راضیم تا چند ماه پیش که روزا 250 بود سرعت دانلود شبا 160-70 الان خیلی بد شده یعنی تقریبا افتضاح شده.
راستی یه چیز رو من نفهمیدم
کلا طرح که اجرا بشه سرعت دانلود بیشتر نمیشه؟ سرعت خود سرویس ها چی؟ مثلا سرویس 6 مگ اینا ندارن؟
راستی پیشگامان 1 مگ نامحدود رو مگه به افراد معمولی هم میده؟ ماکه آشنا داریم توش میگن نمیدیم و اینا :d

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
من که منتظر یه نت ــه خوبم واس PSN ... !

20 ــم تیر میشه خرید سرویس رو ؟! راه اندازی چقدر طول می کشه ؟!

کسی از دوستان اینجا قصد خرید داره .. ما ازش بپرسیم ؟!

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
دوست عزیز 20 تیر افتتاح این پروژه هست! شما میخوای توی همون 20 تیر باهاش بری بازی کنی؟ 8-|
قراره در روز اول 30 گیگ طبق گفته خودشون از این فیبر عبور بدن یعنی اندازه کل پهنای باند کنونی کشور! پهنای باند رو هم به شرکت زیر ساخت میفروشن و بعد خودشون دوباره ازش میخرن! (نخند! مسخره هست ولی اینجا ایرانه اسلامیه!) اما بازم بسیار ارزانتر درمیاد! هیچ پیش بینی نمیتوان کرد جز انتظار و مشاهده اتفاقات!

mansoor dk

کاربر سایت
Dec 3, 2011
2,582
نام
منصور
دوست عزیز 20 تیر افتتاح این پروژه هست! شما میخوای توی همون 20 تیر باهاش بری بازی کنی؟ 8-|
قراره در روز اول 30 گیگ طبق گفته خودشون از این فیبر عبور بدن یعنی اندازه کل پهنای باند کنونی کشور! پهنای باند رو هم به شرکت زیر ساخت میفروشن و بعد خودشون دوباره ازش میخرن! (نخند! مسخره هست ولی اینجا ایرانه اسلامیه!) اما بازم بسیار ارزانتر درمیاد! هیچ پیش بینی نمیتوان کرد جز انتظار و مشاهده اتفاقات!
دادا جالبه اصفهان هیچ کدوم از تیم پشیبانیشون از این مسیله خبر ندارن :d من بهشون گفتم همچین شاخ در اورده بودن تازه یکیشون میگفت نگران نباشین سرعت نمیاد پایین =))

Persian-Masoud

Intelligent Innovation
کاربر سایت
Feb 18, 2010
6,369
نام
مسعود
دادا جالبه اصفهان هیچ کدوم از تیم پشیبانیشون از این مسیله خبر ندارن :d من بهشون گفتم همچین شاخ در اورده بودن تازه یکیشون میگفت نگران نباشین سرعت نمیاد پایین =))
دوست عزیز پشتیبانی هر شرکتی ربات های انسان نمایی هستن که همگی چند جمله رو از بر کردن و تحویل مشتری ها میدن. لزوما نباید از اخبار شرکت آگاهی داشته باشن! اما این خبر یکی از مهمترین خبر های تاریخ اینترنت ایران هست و بیخبری ازش جالبه! آدم نمیدونه بخنده یا... :)):((

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
یعنی واقعا الان یه سری ها امیدوارن ؟!؟!؟!
خداییش دمتون گرم بابا !

امید رو تو چهره (اینجا بخوانید در پست) بعضی شماها که میبینم یادم میره کجا زندگی میکنم.
وقتی سرعت بالای ۱۲۸ برای ما ممنوعه ، بعد توقع دارید بیان اینترنت در سطح استانداردهای بین المللی بهمون بدن ؟!؟!
تا شهریور در همین اینترنت زغالی رو تخته نکنن اینترنت بهتر پیش کششون !!!

بیخیال حرف هایی که زدم ما هم به جمع امیدوارها میپیوندیم شاید فرجی شد :D

آخرین ویرایش:

Ardi360

کاربر سایت
Jun 10, 2008
1,476
نام
اردلان
آقا همین آب باریکه نتمون رو قطع نکنن 30 گیگ پهنای باند و 1 مگ پیش کش
شادین ها شما :d همین بازیسنتر که باز میشه باید کلاهمون رو بندازیم بالا

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟