وزیر جدید برنامه های خود را برای اینترنت کشور اعلام کرد!

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

RASH

کاربر سایت
Aug 13, 2012
133
نام
reza
مثلا میخوان اینترانت راه بندازن کل ملت نابود میشه مثل اینه که تو شبانه روز بهت بگن فقط تخمه مرغ بخور :>
همین دست کاریش نکن بهتره یه چیز رو خوب میکنن 1000 تا چیز دیگه رو خراب عجب ا خدا به اینترنتمون رحم کنه #:-s

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
بابا بزارین بنده خدا بیاد حالا :D
اول بزاریم بیاد بعد باید بهش فرست بدیم 1 سال 2 سال 4 سال بعدش میگن نشد تو برنامه 4 سال دوم دیگه میشه بعد 8 سال گذشت هرچی پول گرفتن برای نوسازی زیرساختها غیب شده و باز نفر بعدی میاد و این قصه تا قیامت ادامه پیدا میکنه.

Itachi_Uchiha

کاربر سایت
May 17, 2009
616
نام
امیر
اول بزاریم بیاد بعد باید بهش فرست بدیم 1 سال 2 سال 4 سال بعدش میگن نشد تو برنامه 4 سال دوم دیگه میشه بعد 8 سال گذشت هرچی پول گرفتن برای نوسازی زیرساختها غیب شده و باز نفر بعدی میاد و این قصه تا قیامت ادامه پیدا میکنه.
رفیق من نمیدونم شما چرا یکم نمیتونی صبر کنی!! وضع و خودت میبینی پس یکم بهتره درک کنی!!
همین الان آقای روحانی گفت که تمام وزرا تو 100 روز به مردم مشکلات و اعلام میکنن و در کنارش در سمت خودشون وضع هرچی و بتونن بهبود میبخشن!
شما اعصابت از اون 8 سالی که واقعا عمر من و شما و امثال مارو به باد برد ناراحتی و عصبانی! فکر میکنی الانم همینطوره.. ولی قبلا هم گفتم که این وزرا این آدما کاکشته ان و امتحان خودشون و پس دادن!! خیلی هاشون وطن پرستن... شما برو حرفای آقای واعظی رو بخون خودت نظرت عوش میشه

Mohammad Ghost

کاربر سایت
Mar 17, 2013
691
نام
محمد
صحبت های روحانی رو در کنفرانس خبری کامل گوش دادم ، حرف های خیلی خوبی میزد و امیدوارمون کرد.
اگر حرفهاش عملی بشه واقعا انگار انقلابی اتفاق افتاده ولی باز نمیشه خیلی خوش بینی داشت و باید صبر کرد.

8800gt

کاربر سایت
Aug 25, 2008
580
بر خلاف گفته ی بعضی دوستان تو تاپیک مجاور نت من که این چند روزه ر.ی.د.ه که مطمئن هستم این وضعیتی که این چند روزه ایجاد شده عمدی بوده و بعید میدونم به این زودیها سرعت نت به حالت قبل برگرده مگر با تدبیر و زرنگی وزیر جدید.

*Black Roze*

کاربر سایت
Jun 5, 2012
1,982
نام
محسن
اینقدر منفی بافی نکنید که افتخار نیست و جایزه هم نمیدن :dیعنی شما میخواهید بگید شما جدا هستید از مردم ؟! الان تنها چیزی که مردم دارن همین امیده ...
به چی امید داشته باشن؟!
وقتی احمدی نژاد میشه عضو تشخیص مصلحت نظام (یعنی یه چیزی بالاتر از ریاست جمهوری) دیگه به چی امید داشته باشیم پول مملکت فقط داره بین چند نفر میچرخه.!!!! دیگه برای کی اهمیت داره این دولت به مردم خدمت کنه یا نه.! دیگه دارن خود مردم به مردم خدمت میکنن.!

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
صحبت های روحانی رو در کنفرانس خبری کامل گوش دادم ، حرف های خیلی خوبی میزد و امیدوارمون کرد.
اگر حرفهاش عملی بشه واقعا انگار انقلابی اتفاق افتاده ولی باز نمیشه خیلی خوش بینی داشت و باید صبر کرد.
ما که کاملا نا امید شدیم

magiteq

کاربر سایت
May 1, 2008
1,801
نام
Ata
به چی امید داشته باشن؟!
وقتی احمدی نژاد میشه عضو تشخیص مصلحت نظام (یعنی یه چیزی بالاتر از ریاست جمهوری) دیگه به چی امید داشته باشیم پول مملکت فقط داره بین چند نفر میچرخه.!!!! دیگه برای کی اهمیت داره این دولت به مردم خدمت کنه یا نه.! دیگه دارن خود مردم به مردم خدمت میکنن.!

شماها به خاتمی هم امید نداشتید و زیاده خواهی کردید در صورتی که خاتمی حداکثر بود همین اینترنت نصف ونیمه هم همون دوران راه افتاد
جواب محبت هاش رو هم که ملت گذاشتن کف دستش

mansoor dk

کاربر سایت
Dec 3, 2011
2,582
نام
منصور
شماها به خاتمی هم امید نداشتید و زیاده خواهی کردید در صورتی که خاتمی حداکثر بود همین اینترنت نصف ونیمه هم همون دوران راه افتاد
جواب محبت هاش رو هم که ملت گذاشتن کف دستش
دقیقا خیلی ها دوران قبل از خاتمی را یادشون نمیاد خیلی از همین مردم ک الان ادعای روشن فکری دارن زمان قبل از 76 جز متعصب ترین ادم ها بودن باید دوران قبل و بعد از خاتمی را با هم مقایسه کرد الان حرف من نیست ک امیدوار باشین و...در واقع یه فلسفه اشتباه حاکم بر کشور ک یه شخص اون قدر ها تاثیری نداره اما باز شرایط خیلی بهتر از 8 سال احمدی نژادمیشه

امیـر

کاربر سایت
Jul 29, 2012
1,001

امیدوارم از همینی که هست بدتر نشه، که مطمئنم بهتر نخواهد شد ...
:|

نظر کلی خودمم چند ماه پیش اینجا گفتم لازم نیست دوباره توضیح بدم :

http://forum.bazicenter.com/thread77125/#post2609001

بنظر منامیدی از این دولت داشته باشیم.
اگر قالیباف انتخاب می شد شک ندارم که ایران خیلی پیشرفت می کرد!

:-o چی؟ کی میشد حتما بهتر میشد؟ :-o کی؟ قـالیـبـاف؟ :-o بهتر؟ :-o شوخی کردی دیگه؟ :-/ :-&

قالیباف:)) اگه می شد همین بازیسنتر خودمون هیتلر بود !

:d
بازی سنتر هیلتر میشد، اما یه تونل از زیرش میزد، از بالا هم 2طبقه میشد :d طبقه سومش هم در دستور کار قرار میگرفت، یه عده هم زیر جرثقیلاش له میشدن:|

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر