وزیر ارتباطات: ارائه بسته های اینترنت شبانه از سرگرفته میشود

DoomedToKill

کاربر سایت
Oct 1, 2020
1,989
198206
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: عرضه بسته‌های اینترنت شبانه توسط اپراتورهای تلفن همراه که با ابلاغ مراجع فرهنگی متوقف شده بود، دوباره از سر گرفته می‌شود.

به گزارش خبرگزاری ایرنا "محمد جواد آذری جهرمی" روز یکشنبه در گفت وگوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا در همدان افزود: از حدود یکسال و نیم پیش منع ارائه بسته های اینترنت شبانه به اپراتورهای تلفن همراه ابلاغ شد که به دلیل شیوع بیماری کرونا به صورت جدی اجرایی نشده بود.
وی اظهار داشت: ارائه این بسته‌ها توسط اپراتورهای تلفن همراه از یک سال گذشته محدود شده بود.

آذری جهرمی عنوان کرد: دیدگاه برخی از مراجع فرهنگی این بود که بسته های اینترنت شبانه موجب می شود دانش آموزان و دانشجویان شب بیدار بمانند؛ ما گفتیم اگر اینترنت نباشد با چیز دیگری بیدار می‌مانند و ماهواره می‌بینند.

وی تصریح کرد: با این وجود، با پیگیری‌های انجام شده ارائه بسته‌های اینترنت شبانه توسط اپراتورهای تلفن همراه از سر گرفته می‌شود.

TeTration

TeT
کاربر سایت
Jan 17, 2013
3,687
نام
Moein
بسته های اینترنت شبانه موجب می شود دانش آموزان و دانشجویان شب بیدار بمانند؛ ما گفتیم اگر اینترنت نباشد با چیز دیگری بیدار می‌مانند و ماهواره می‌بینند.
احتمالا پلن بعدی خاموشی و قطع برق از 9 شب باشه برای فراهم کردن خواب خوب دانش آموزا

emaad.mir

کاربر سایت
May 26, 2020
632
الان یعنی کل مشکلات جوانان اینه بیدار می‌مونن؟ مشکل دیگه ای نیست؟ معلوم نیست این افکار چجوری توی مغز اینا میاد بخدا
شما مغز پیدا کن من راه ورود افکار رو برات توضیح میدم ... :D

Helghast

کاربر سایت
May 6, 2014
565
نام
S O |-| E I L
حالا نمیشد خبر رو با یه عکس دیگه بزارید؟عکس مودم میزاشتید لا اقل. :|
باو قیافه به این خوجگل مجگلی گوگول مگولی داره با تلفن حرف میزنه بعد عکس مودم بزاریم؟
یعنی چی عکس مودم بزاریم؟ الان عکس مودم بزاریم جوانان تحریک میشن میرن از اینترنت استفاده میکنن!!

باز حداقل این عکسش تحریک کننده نیست ;;)

• Smile
Reactions: Rohshen

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
حالا نمیشد خبر رو با یه عکس دیگه بزارید؟عکس مودم میزاشتید لا اقل. :|
دوست عزیز این عکسی هست که منبع خبر استفاده کرده معمولا اخباری رو که میذارند عکس منبع رو هم بدون تغییر میذارند

Annunaki ™

کاربر سایت
Jan 14, 2014
3,751
نام
رضا.آ
والا همون بسته نامحدود سه ساعته رو باید عینِ 3 ساعت بیدار موند تا اگه قطع شد یا سرعت افت کرد ی خاکی بر سرت بریزی .
دیشب رفتم فورزا رو دانلود کنم هیچ بسته ای از هیچ اپراتوری پیدا نکردم . الکی 12 دلار دادم پای بازی ای که نمیشه دانلودش کرد .

• Like
Reactions: Z4xbox

Z4xbox

کاربر سایت
Mar 3, 2021
9
والا همون بسته نامحدود سه ساعته رو باید عینِ 3 ساعت بیدار موند تا اگه قطع شد یا سرعت افت کرد ی خاکی بر سرت بریزی .
دیشب رفتم فورزا رو دانلود کنم هیچ بسته ای از هیچ اپراتوری پیدا نکردم . الکی 12 دلار دادم پای بازی ای که نمیشه دانلودش کرد .
دقيقا همينه انقدر قطع ميشه اونم چندين بار بخوابي عمرا دانلود تموم بشه

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
با این حذف شبانه ها هفته پیش یک بازی خریدم، یک هفتست و 2 تا بسته خریدم (از اپراتور های متفاوت). دیروز یک سیمکارت جدید خریدم و بسته سوم از اون اپراتور جدید رو هم خریدم . نزدیک 120 هزار تومن پول نت های مختلف کوتاه مدت دادم ولی هنوز دیتای بازی دانلود نشده (انتقال به دستگاه- و تقریبا میشه گفت state الانم با روز اول یکیه ) :D و چشمم به اینه که سریع این نتای شبانه برگرده دوباره بگیرمشون :|

چه متن خبر و چه زندگی خودمون واقعا کمدیه...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر