وارد حالت مولتی پلیر Modern Warfare 3 نشوید!

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
طبق خبری که توسط آقای Stephen Tolouse یکی از مدیران XboXLive داده شده تا زمانی که بازی از طرف شرکت Activision به طور کامل (احتمالا منظور در تمام مناطق) عرضه نشده ، ورود به حالت انلاین بازی موجب بن شدن شما می شود.

این در حالی است که ایشان در ادامه ی صحبت های خود در این مورد ، اینگونه گفته اند که این حالت شامل کسانی هم می شود که بازی را از راه درست به دست آورده اند.
گفته نشده این بن ها کل دستگاه را بن می کند یا فقط اکانت شخص مورد نظر بن خواهد شد.
بهتر است که حداقل تا دوشنبه از ورود به حالت انلاین بازی خودداری شود.

MW3-1103.jpg

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
بازم سر بازی COD اینا عقده ای شدن و تحدید کردن ! جمعش کنن منو اکانت و اکس باکسو با هم بن کردن مردم 3 ماهه دست به بازی آنلاین نزدم ! لعنت بر قوطی های مایکروسافت ! )x! ولی اگه BF3 بود میرفتی آنلاین خخبری نبود چونکه سرور هاش ران نشده بود و کاریت نداشتند :d ! حالا برای دوستان کنسولی متاسفم که هی فرت و فرت آپدیت میاد کنسول زیر بغل برای آپدیت جدید ! آخه داره یه خبرایی میشه :d

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
بازم سر بازی COD اینا عقده ای شدن و تحدید کردن ! جمعش کنن منو اکانت و اکس باکسو با هم بن کردن مردم 3 ماهه دست به بازی آنلاین نزدم ! لعنت بر قوطی های مایکروسافت ! )x! ولی اگه BF3 بود میرفتی آنلاین خخبری نبود چونکه سرور هاش ران نشده بود و کاریت نداشتند :d ! حالا برای دوستان کنسولی متاسفم که هی فرت و فرت آپدیت میاد کنسول زیر بغل برای آپدیت جدید ! آخه داره یه خبرایی میشه :d
همه دوستان کنسولی که مثل قبلا شما نیستند از راه درست بازی می کنن که مشکلی پیش نیاد.

amir F16

کاربر سایت
Nov 3, 2011
23
نام
امیر
بازم این ماکروسافت با این بناش اومد.:((
ایراد نداره فوقش 4 روز صبر میکنیم ریلز بشه بعد میریم مولتی بازی.

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
من هم خیلی دوست داشتم از راه درست بازی کنم ولی همه که شرایط شما رو ندارن تو این مملکت ! :| ! چرا با طعنه میگی ؟ فقط الکی میخوای ترولمون کنی ؟ :d تازه بن شدن منم خیلی بیخود بود نفهمیدم آخر چرا بن شدم گفت Maket Place Theift ولی من فقط تم داشتم همین کنسول دیگه چرا بن شد ؟ خودشونم نمیدونن !
همه دوستان کنسولی که مثل قبلا شما نیستند از راه درست بازی می کنن که مشکلی پیش نیاد.

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
من هم خیلی دوست داشتم از راه درست بازی کنم ولی همه که شرایط شما رو ندارن تو این مملکت ! :| ! چرا با طعنه میگی ؟ فقط الکی میخوای ترولمون کنی ؟ :d تازه بن شدن منم خیلی بیخود بود نفهمیدم آخر چرا بن شدم گفت Maket Place Theift ولی من فقط تم داشتم همین کنسول دیگه چرا بن شد ؟ خودشونم نمیدونن !
راه قانونی داریم تا قانونی حتما اورجینال که قانونی نیست. :d نه جانه تو من ترولیست نیستم. آخه بعضی از دوستان زیادی خواهن همه چی رو مجانی می بینن . گفتم شاید شما هم از اون دسته باشید واگرنه من خودم 150 بازی کپی 360 خریده بودم.:d

Oct 23, 2011
369
نام
Hamid
منم سر MW2 بن شدم،کلا عرضه MW یعنی موج بن!
بن ویو اون سال ربطی به mw2 نداشت( بن ویو هرسال نومبره) iXtreme شناسایی شد مایکروسافت زد 1.500.000نفرو بن کرد! که بعد LT اومد و از اون موقع تا حالا بن ویو نداشتیم برای فریمور

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
بن ویو اون سال ربطی به mw2 نداشت( بن ویو هرسال نومبره) iXtreme شناسایی شد مایکروسافت زد 1.500.000نفرو بن کرد! که بعد LT اومد و از اون موقع تا حالا بن ویو نداشتیم برای فریمور

تمام این ban wave ها زمانی شروع شد که یک سری آدم سود جو مثل این بابا http://ps3.ign.com/articles/121/1211626p1.html نسخه ای از mw3 رو به این قیمت تو ebay گذاشته واسه فروش خوب شرکت چطور از بازیاش باید دفاع کنه..؟؟!!امثال این بابا چی حالیشونه..؟؟؟؟!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر