هیولای جاده ها وارد می شود NEED FOR SPEED THE RUN

به نظر شما گرافیک این بازی در کدام کنسول بهتر اجرا خواه

• PS3

رای‌ها: 15 30.0%
  • Xbox 360

رای‌ها: 4 8.0%
  • PC

رای‌ها: 31 62.0%

• مجموع رای دهنده‌ها
    50
  • نظرسنجی بسته شده است .

kingofwar

کاربر سایت
Aug 5, 2011
37
نام
mahdi
منم با بعضی از حرف های اقای red dead موافقم
nfs بعد از mostwanted دیگه نتونست خودش رو مطرح کنه
ولی با اومدن HP یکم از اعتبار از دست رفته اش رو هم برگردوند
ولی من مطمئنم The run کار جالبی خواهد شد.

Majid_Viper

کاربر سایت
May 15, 2010
234
نام
Majid Hezave
نیاز به دلیل نیست خودتون یک مقایسه NFS آین نسل رو با نسل قبل کنید همه چی رو می فهمید.
دقیقا باهات موافقم ، هنوزم که هنوزه حالی که most wanted و carbon بهم داد رو توی این نسل تجربه نکردم ، نمیدونم دلیلش چیه ولی nfs : undercover رو هم روی ps2 و هم روی 360 بازی کردم زمین تا آسمون با هم فرق داشتن (واسه 360 که اصلا مولتی پلیر نداشت) خاطره نسبتا خوبیو که با نسخه ps2 ـش داشتمو خراب کرد .

parsi boy

کاربر سایت
Aug 31, 2011
61
نام
Ali
دقیقا باهات موافقم ، هنوزم که هنوزه حالی که most wanted و carbon بهم داد رو توی این نسل تجربه نکردم ، نمیدونم دلیلش چیه ولی nfs : undercover رو هم روی ps2 و هم روی 360 بازی کردم زمین تا آسمون با هم فرق داشتن (واسه 360 که اصلا مولتی پلیر نداشت) خاطره نسبتا خوبیو که با نسخه ps2 ـش داشتمو خراب کرد .
راست میگی اصلا nfs واسه xbox ساخته نشده xbox باز ها برن froza بازی کنن.:d

---------- نوشته در 02:03 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:02 PM ارسال شده بود ----------

ولی من مطمئنم The run کار جالبی خواهد شد.
100% شک نکن:d خودم لحظه شماری میکنم تا بیاد>:d

parsi boy

کاربر سایت
Aug 31, 2011
61
نام
Ali
راستی میگم به نظر شما ea می خواهد که سبک بازی های خود را از کلوپ های خیابانی(need for speed mostwanted)
به سبک مسابقات جاده ای و رالی(need for speed the run&need for peed hot persuitوneed for speed under cover)سوق دهد????

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
راستی میگم به نظر شما ea می خواهد که سبک بازی های خود را از کلوپ های خیابانی(need for speed mostwanted)
به سبک مسابقات جاده ای و رالی(need for speed the run&need for peed hot persuitوneed for speed under cover)سوق دهد????

تابلو هستش که داره همین کارو میکنه ، که تیشه به ریشه خودش داره میزنه
حالا need for peed hot persuit که برا خودش خوب بود چون کلا اصل بازیش از سری بازیهای NFS جدا بود میشد گفت یه کاره جدید
ولی اون دوران طلایی NFS UNDERGROUND ,NFS MOSTWANTED دیگه بر نمیگرده :(
من که کلا بعد از NFS CARBON دیگه سمته این سری بازی نرفتم کلا مگه hot porsuit که گفتم داستانش جداس

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر