هیدو کوجیما تحت تاثیر تریلر جدید بازی GTA V قرار گرفته است

hitman- 47

کاربر سایت
Sep 24, 2012
436
نام
رهام
Kojima-Impressed-GTAV.jpg

سازنده بازی Metal Gear Solid هیدیو کوجیما با تریلر گیم پلی بازی GTA V تحت تاثیر قرار گرفته است.درواقع تا حدی هم او نگران این است که Metal Gear Solid V: The Phantom Pain چگونه میخواهد رقابت کند.
کوجیما در تویتر خود گفت:
"من تریلر جدید بازی GTA V را مشاهده کردم. این تریلر شگفت انگیز بود,خیلی عالی.درجه آزادی عمل در این بازی در یک سطح متفاوت با بازی های دیگر است.اما صادقانه بگم,من ناراحت هستم.من نمیتوانم ببینم که V ما بر V آنها پیروز میشه.اما راکستار واقعا یکی از بهترین تیم های بازی سازی است و آن ها هیچ اشتباهی در بازی سازی نمیکنند.
GTA V برای PS3,XBOX 360 در 27 شهریور ماه منتشر خواهد شد.بازی Metal Gear Solid V: The Phantom Pain برای PS4,XBOX ONE,PS3,XBOX 360در دست ساخت است اما هنوز تاریخ انتشار بازی مشخص نشده است.

منبع

آخرین ویرایش:

FORZA GT

کاربر سایت
May 18, 2013
125
نام
مایکل
همین مونده داستان و شخصیت پردازی gtaرو ترول کنین چیزی که همیشه جز بهترین ها بوده حتی dlcهایgtaداستانش از خیلی بازی های دیگه بهترهه

R!HANNA

کاربر سایت
Apr 22, 2012
352
نام
فهیمه
در کل بازی هایی که *R درست میکنه موفق تر بودن . تو سری مخفیکاری راک استار یک بازی داشت به اسم MAN HANT ( اگه درست نوشته باشم )
خیلی خوف بود بازیش .
با نایلون دشمن رو خفه می کردیم

マスター.ミラー

کاربر سایت
Mar 11, 2009
594
نام
محمدرضا
برید Plot های این بازی هارو مقایسه کنید تا معلوم بشه کدوم هندیه کدوم شاهکار.
در کل بازی هایی که *R درست میکنه موفق تر بودن . تو سری مخفیکاری راک استار یک بازی داشت به اسم MAN Hunt ( اگه درست نوشته باشم )
خیلی خوف بود بازیش .
با نایلون دشمن رو خفه می کردیم
ملاک موفق بودن برای شما چیه؟

g.o.w

کاربر سایت
Apr 27, 2006
10,278
نام
arman
نه عزیزم کاملا جدی گفتم کل جی تی ای ها رو بازی کردم
تو کدوم یکیشون داستان درست و حسابی دیدی؟
به من بگو یه نمونه کافیه
در ضمن منه بد بخت خیر سرم چهار سال زندگیم رو گیم دیزاین خوندم تو مالزی مدارکش هم هست
موسیقی داستان دیالوگ گرافیک هنری طراحی تکستچر و بافت های زیبا همه میشه بخش هنری پس میتونم بپرسم هنر چیه؟
اینه که با ماشین بری تو دیوار خراب بشه؟

wtf!!!

الان کجای حرف های من باعث شد شما این حرف رو بزنی
مقایسه داستان این دو بازی مثل مقایسه داستان ایلیاد با بزبز قندیه!
همه GTA ها داستان درست و حسابی داشتن !
شما خوشت نمیاد دلیل نمیشه واسه ما فکت صادر کنی!
GTA خیلی خوبه، تو بازی اینترنت داره، دختر شکلات خور داره. MGS چیه بابا، فیلم هندیه.
نه باو MGS خوبه ربات صدای گاو در میاره ، کلی جک و جونور داره GTA چیه ؟
خداییش این یه تیکه رو نمیشه کتمان کرد.

از نظر داستان و شخصیت پردازی مقایسه GTA با MGS حتی به عنوان شوخی هم زشته.
اونم فقط نظر شخصیه خودتو برای یکی مثل من بی اعتبار.

AMIR$

کاربر سایت
Jan 7, 2012
253
نام
امیر
هیدو کوجیما حق داره تحت تاثیر قرار بگیره چون من خودم تریلر رو که دیدم کف خون قاطی زدم کارم کشید درمونگاه سرم قندی تا حالم دوباره سر جا اومد:d

Need-More-Speed

کاربر سایت
Jul 1, 2007
4,247
نام
یونس
رفقا در مورد چی بحث می کنید آخه؟
کوجیما به عنوان یکی از پرچمداران دنیای بازی سازی از یه بازی دیگه خوشش اومده در موردش تویت کرده
خیلی ها بعد از دیدن تریلر چنین جملاتی رو تویت کردن، ولی چون کوجیما معروفه این حرکتش بیشتر به چشم اومده
چرا فکر می کنید هدف مقایسه بوده؟
چه راک استار چه کوجیما از حرفه هایی های دنیای گیم هستن
هر 2 بازی طرفداران خودشونو داره و از بهترین ها هستن، کسی شکی در این مورد نداره

sharoshor

کاربر سایت
Mar 6, 2007
1,165
نام
شهاب
اقایون ، خانوما (داریم دیگه؟:d) اخه این کوجیما بیکار بوده رفته یه توییت ول کرده اونم نه توی اون زمینه ایی که دارین سرش بحث میکنین.
اخه میشه مگه یه بازی که داستانش توی چندین قسمته دنباله دار روایت شده (MGS ) رو با داستان GTA که هر قسمت فرق میکنه و ربطی به هم نداره برد روی ترازو بعد تازه ازشم بد گفت؟! (به شخصه فقط MGS رو روی PS one کوچولوم بازی کردم و توی فن بازی باشه طرف GTA هستم) اما دیگه داستانش (نه که بد باشه خیلی ام باحاله ) نمیتونه با عنوان های بزرگ و دنباله داری مثه MGS رقابت کنه.یکم واقع بین باشیمم بد نیست!

FF-Zack Fair

کاربر سایت
Sep 9, 2008
291
نام
مجید
هنوز خیلی مونده بتونیم بدون تخریب عقاید طرف مقابل از عقاید خودمون دفاع کنیم.

هر دو بازی در سبک و سیاق خودشون بهترین هستند شکی در این نیست و هر بازی نقاط قوت و کاستی های خودش رو داره.

به جای اینکه افکار خودمون رو بخوایم به دیگران تحمیل کنیم بهتره به همدیگه کمی احترام بزاریم و از بحث لذت ببریم.

حرفام رو به دل نگیرید من کوچیک همتونم هستم.

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
همین توئیت ها رو در میکنی که ..... :x
نکته جالب اینجاس که هم موقع عرضه MGS 3 و هم MGS 4،یه GTA ایی وجود داشته که رقیب جدی MGS باشه!

2004:عرضه MGS 3 و GTA SA،(تو این سال GTA از VGA گوتی رو برد)

2008:عرضه MGS 4 و GTA IV،(تو این سال هم GTA گوتی رو برد!)

همیشه این رقیب همیشگی یه سد عظیم برای موفقیت های متال گیر بوده:d!شاید اگه اینا تو یه سال نمیومدن،MGS گوتی هارو میبرد!
امسال(البته اگه MGS V امسال بیاد) این حریف رو کنار میزنیم:d!
در تاریخ آورده اند که در سال 2008 میزان GOTY های کریتیک GTA & MGS رو با هم جمع کنن از FALLOUT 3 کمتر است :>
2008 جفتشون لنگشون رفت هوا :-"
in your dreams !
4 نتونستین کنار بزنین حالا میخواین این هیولا رو کنار بزنید ؟ :d
میدونی تعداد GOTY های این 2 تا تو سال 2008 دقیقاً برابر بوده!؟ :-/ :D

Red Dead

کاربر سایت
Jun 16, 2010
1,659
نام
سیاوش
میتونم بگم بازیسنتر تنها محل در کل کره خاکی هست که شخصیت پردازی MGS با GTA مقایسه میشه!!!خداییش خودتون از این مقایسه های شاهکارتون خندتون نمی گیره؟8-|
نظرتون درباره مقایسه ماریو با بایوشاک چیه؟به نظرم شخصیت پردازی که در ماریو هست رو نمیشه تو الیزابت حس کرد!!!

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
یکی منو توجیح کنه که چجوری شخصیت پردازی GTA! از شخصیت پردازی MGS بهتره؟
داستان MGS رو خوندم و کیف کردم با این شخصیت پردازی جالب. اون وقت یه بازی مثل GTA که شخصیت پردازیش زیر خط فقره روی چه حسابی بهتره؟ هنوز شخصیت پردازی موش و گربه بهتر از GTA هست

779

کاربر سایت
Oct 27, 2009
835
نام
شایان
من موندم اینجا چه سریع نتیجه گیری میشه و تموم شد و بست. :D
بله من نظر شخصیم اینه. هیچ موقع هم نگفتم داستان MGS حقیقتا ضعیفه.
نظر بنده اینه.
اما مسئله اینکه Sony Center کلا خودش خودجوش هیاهو ایجاد میکنه :D سریع تصمیم گیری میکنن.
GTA هم شخصیت هاش زیر فقر هستند!! :-o=))
کلا اصلا بحث داستان GTA رو حذف کردن!!
بابا شماها خودتون بحث رو شروع میکنین و به بیراهه میکشین! بعد خودتون هم ناراحت میشین!! یک آب قند بخورین حالتون خودش بشه فشار نیومده که :D
عمرا دیگه پاشم بیام بحث بکنم!
میگم MGS بازی هنری نیست این جواب منه :

دوست عزیز شما هم اگر یکبار یکی از متال گیر ها رو
حالا هر کدوم رو بازی کرده باشی می فهمی من چی میگم
یعنی الان حتی سعی کردی بخش هنری این دو بازی رو با هم مقایسه کنی؟
شما برو متال بازی کن گریه ات در میاد بس که احساسیه
تو جی تی ای شما کی اینقدر با شخصیت تو بازی احساس نزدیکی میکنی؟
اصلا تو جی تی ای بخش داستان یکی از فرعیاته
برعکس متال که بخش اصلی و به قولی مهم ترین المانش همین داستانه

هنر= احساسات!
خوب وقتی خودتون بحث رو شروع میکنین، حقتونه هرچی بشنوین!:|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر