هک یا مولتی پلیر؟؟؟

شما کنسول خود رو هک کردید یا نه؟

• هک کردم

رای‌ها: 54 49.1%
  • اریجنای بازی میکنم

رای‌ها: 56 50.9%

• مجموع رای دهنده‌ها
    110
  • نظرسنجی بسته شده است .

Captain_Black

کاربر سایت
Jan 6, 2008
890
نام
آرمان
من هم خودم طرفدار گروه خاصی نیستم چون خیلی ها رو دیدم حالا به دلایل مختلف.یا اینترنت دسترسی ندارن یا اصلا آنلاین بازی کردن و اینا زیاد دوست ندارن و مهمتر از همه اینکه وسع مالیشون نمیرسه که من کاملا بهشون حق میدم که از هک استفاده کنن.البته باز هم با این قیمت ها واقعا همون خرپولش هم نمیتونه بازی اریجینال جمع کنه چون هر چقدر هم که شما پولدار باشین زورتون نمیاد 100 تومان یا 80 تومان یا حتی 70 هزار تومان بالای یک بازی بدین؟البته بعضی بازیها بحثش جداست ولی خب توی ایران با این وضعیت آدم باید فط با عقلش مسائل رو جور کنه و احساساتی برخورد نکنه.
شما حساب کن ببین توی کشورهای خارج مثل انگلیس و آمریکا(چون دوستم شخصا رفته بود و دیده بود میگم) اونجا که حقوقشون خیلی بالاست و حقوقشون هم به دلار میگیرن واسه ی 50 دلار دادن پای بازی خیلی ها بازی نمیخرن و میرن از فروشگاه های بازی دست دومش رو میخرن دیگه اینجا رو خودتون حساب کنید!

Zack_Fair

کاربر سایت
Mar 16, 2010
1,745
یه خبر بد دارم !
فریمور جدید سونی هم اومد3.72!!!!!
دیگه باید هک رو بگور ببریم!
اینم لینک خبر!
http://www.pardisgame.net/postnav-20450-1.html
دوست عزيز اولا همه اين رو می دونن و اينجا هم جاش نيست ثانيا تا يه ماه ديگه كاستوم فريمور JFW DH مياد كه سازنده هاش گفتن همه بازی ها رو با هر فريموری اجرا می كنه و مشكلی از لحاظ فريمورهای آينده هم متوجه اين كاستوم فريمور نيست.

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
نظر شخصی من
ارجینال بهتره
مولتی پلی بازی کردن حال خودشو داره که همه میدونند یعنی چی

ARK

کاربر سایت
Jul 16, 2011
156
نام
آرین
خوب همین JFW DH گفته شده که قابلیت مولتی پلیر رو داره!!!
واقعا؟ حالا کی میاد؟ بعد من نمیتونم صبر کنم میخوام جزو اولین نفرا باشم که مدرن وارفر 2 رو بازی میکنن. میتونم الان 3.72 بریزم بعد اینی رو که شما میگی؟

Ard@lan

کاربر سایت
Jun 10, 2011
13
نام
Ardalan
من هنوز تو فکر هک کردن دستگاه هستم فیرم ورژن دستگاه هم ۳.۱۴ هستش یا اگه اشتباه نکنم.
اگه اینکار رو بکنم مثلا فیفا ۲۰۱۲ رو نمی‌شه دونفری بعضی‌ کرد؟

kv7_shadow

کاربر سایت
Aug 26, 2011
1,731
نام
کورش
واقعا؟ حالا کی میاد؟ بعد من نمیتونم صبر کنم میخوام جزو اولین نفرا باشم که مدرن وارفر 2 رو بازی میکنن. میتونم الان 3.72 بریزم بعد اینی رو که شما میگی؟
گفتن اواخر اکتبر میاد ولی هنوز معلوم نیست که رو 3.72 نصب شه!!
سعی کن هنوز آپدیت نکنی حالا ببینیم دو هفته دیگه چی میشه!!

hesehabib

کاربر سایت
Nov 18, 2007
682
یه خبر بد دارم !
فریمور جدید سونی هم اومد3.72!!!!!
دیگه باید هک رو بگور ببریم!
اینم لینک خبر!
http://www.pardisgame.net/postnav-20450-1.html
عزیزه من شما خبر ها رو درست نمی خونیا!
سونی تمامه زورش رو واسه 3.56 زد و همون که هک بشه دیگه هیچ فریموری از هک جون سالم به در نمیبره؛میخواد 3.72 باشه میخواد 3000 باشه!
اونوقت این سونیه که سیاست های راهزنانش رو باید به گور ببره!

---------- نوشته در 08:16 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:11 PM ارسال شده بود ----------

هیچ چیز لذب بخش تر از مولتی پلیر و اورجینال بازی کردن نیست خیلی کیف میده ... اصلا یه دری برات واز می کنه ... !
آره راس میگی؛یه موقع رفتم gow 3 رو اریج خریدم 60 تومان بعد ها که ps3 رو هک کردم با 20-30 تا بازی دیگه گرفتم 10 تومان>به نظزت کدومش حال داشت؟!
اگه واسه ما ها یه در وا میشه واسه فروشندگان با "وجدان" و "نون حلال خور" دروازه باز کرده!

miiliiam

کاربر سایت
May 20, 2011
474
من هم تجربه ی انلاین رو دارم و هم کپی!!! الان روی کپی هستم!!! ولی واقعاً هر روز دلم بیشتر برای کرکری های آنلاین تنگ میشه!!! لعنت به این شرایط که نه پول اوریج هست نه با کپی میشه بازی های جدید رو اجرا کرد و رفت آنلاین!!! ای خدا مردونه یک فکری به حال ما هم بکن!!!

BLACK.HAWK

کاربر سایت
Apr 7, 2008
6,504
نام
علی
من که از اول همش کپی بازی کردم و تو عمرم تا حالا اوریج نگرفتم چون قیمت ها تو ایران با درامد ها نمی خونه و هرکسی و خود من نمی تونیم از پس قیمت های نجومی بربیایم...

LazaR AngeloV

کاربر سایت
Jul 14, 2011
4,702
نام
محمد مهدی
باز هم با این قیمت ها اگر طرف واقعا نیاز داشته باشه می خره کسی که بخواد هر بازی رو زود زود تموم کنه یه هک شدش رو میگیره ولی برای مولتی بازی کردن به صورت مداوم فقط اورجینال !

SUBASA

کاربر سایت
Sep 1, 2011
20
نام
ATA
سلام دوستان,می خواستم بپرسم اخیرا شنیدم روی گیم های اورجینال جدید مثل resisdance 3 آپدیت هایی گذاشتن که دستگاه های کپی بازشون نمی کنه(3.55)
یعنی برای اجرای بازی باید دستگاه آپدیت بشه که اونم از کپی خوری در میاد.می خواستم ببینم این حقیقت داره.ممنون میشم راهنماییم کنید.

kv7_shadow

کاربر سایت
Aug 26, 2011
1,731
نام
کورش
سلام دوستان,می خواستم بپرسم اخیرا شنیدم روی گیم های اورجینال جدید مثل resisdance 3 آپدیت هایی گذاشتن که دستگاه های کپی بازشون نمی کنه(3.55)
یعنی برای اجرای بازی باید دستگاه آپدیت بشه که اونم از کپی خوری در میاد.می خواستم ببینم این حقیقت داره.ممنون میشم راهنماییم کنید.
متاسفانه بله!!
اما ناراحت نباش انگاری دو هفته دیگه حلّه!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر