هک یا مولتی پلیر؟؟؟

شما کنسول خود رو هک کردید یا نه؟

• هک کردم

رای‌ها: 54 49.1%
  • اریجنای بازی میکنم

رای‌ها: 56 50.9%

• مجموع رای دهنده‌ها
    110
  • نظرسنجی بسته شده است .

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
آقا اگه کسی هم اریج بخره واسه حمایت از سونی و این مسخره بازی ها نمیگیره
اولیش مولتی که بچه ها میگیرن نکته ی بعد دیگه بحث علاقه و این نظرات شخصی هرکس
وگرنه کسی خوشحال نمیشه وقتی بازی میگیره بگه الان Ea پولش جور شده و سونی الان ok شد و این حرفا:d

---------- نوشته در 10:41 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:41 PM ارسال شده بود ----------

والله ما نه پدرمون وزير نفته نه خودمون وليعهد!!
ولي ارجينال بازي ميکنيم بدون مشکل!!
درسته اونجوري نيست که هر بازي اي عشقم بکشه بخرم ولي خب...!!:d

به تکته ی خوبی اشاره کردی

Emperor visari

کاربر سایت
Jan 5, 2011
1,553
آقا اگه کسی هم اریج بخره واسه حمایت از سونی و این مسخره بازی ها نمیگیره
دقیقا اگه هم بعضی وقتا می گیم واسه اینه که یکم بخندیم.

محدودیت لذتو دو چندان می کنه اون موقعی که سگا حکمرانی می کرد از اون جایی که کپی نبود و همه جا نریخته بود وقتی یه فیلم سگا می خریدیم یا کرایه می کردیم تا یه مدتی خرکیف بودیم ولی از وقتی ps1 اومد و هر آخر هفته بازی می گرفتیم یه جورایی برامون عادی شد.البته اگه کسی بتونه خودشو کنترل کنه و در عین کپی بازی کردن فقط بازیهای درجه یکو بکنه که یکمی سخته تقریبا لذتی رو که باید ببره می بره.
نشون به اون نشونی که فعالان و سران تاپیکهای جیل برک و اونایی که 2 ترابایت بازی تو هاردشون دارن خیلی به ندرت توی تاپیک خود بازیها پست میدن و ابراز هیجانزدگی می کنند.
حالا این به کنار که آنلاین لذتو مضاعف می کنه.;)

mojish

کاربر سایت
Jul 3, 2011
79
همه دنیا از هک خودشون دارن استفاده می کنن ما ایرانی ها هم به دلیل اینکه باید همیشه یه آرشیو تپل مپل داشته باشیم ، نمی تونیم دل از هک بکنیم .

sheida

کاربر سایت
Dec 30, 2011
45
نام
sheida
مگه تو بهشت رو دیدی ؟
در ضمن بهشت را مقایسه با سرگرمیهای دنیوی نکن حتی به شوخی آفرین بچه ی خوبl-)

:)) الان تیریپ با ایمان و تقوا بر داشتی؟ یعنی تو واقعا نمیدونی این یه اصطلاحه؟
بعضی ها انگار وظیفه خودشون میدونن راجب هر چی نظر بدن چه با ربط چه بی ربط :))

N.!.M.A

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,662
نام
نیما!
:)) الان تیریپ با ایمان و تقوا بر داشتی؟ یعنی تو واقعا نمیدونی این یه اصطلاحه؟
بعضی ها انگار وظیفه خودشون میدونن راجب هر چی نظر بدن چه با ربط چه بی ربط :))

قهوه تلخ و ديدي??!!:d
دامبول السلطنه رو ميشناسي!!!??:d
...........
:d

mohsen7337

کاربر سایت
May 21, 2010
661
نام
mohsen
این واسه کسایی هست که خیلی بازی میکنن

اگه کسی باباش پول بازیشو میده و داره این همه پول رو میتونه کلی بازی ریجنال بگیره و میشناسم همچین کسایی رو هم
اگه هم خودت کار میکنی و میخوای توو آینده شانسی داشته باشی همچین اشتباهی نکن میشناسم همچین کسایی رو (بهت میگم چه کنی )
اگه هم وضع مالیتون هم متوسط هست نمیصرفه کلی بازی بگیری

دسته دوم وسوم میتونن با کمی صرفه جویی یه xbox 360 بگیرن ,( من اشتباه کردم همچین کاری نکردم الان به دلایلی تردید دارم ) و بازیهایی که واقعا سالی یه بار هم سمت آنلاینشون نمیری رو رو این کنسول بگیری و بازی هایی که آنلاینشون خیلی خوبه و انحصاری های خیلی خوب رو با کمی صبر و تامل میتونی بدست بیاری
به شخصه خیلی دوست دارم الان مکس پین رو بگیرم و با دوستم آنلاین بازی کنم و پولش هم دارم ولی هنوز وقتش نیست

GangstaOwl

SarbazeVatan
کاربر سایت
Dec 10, 2011
546
نام
Mohammad
فقط آنلاین اگه آنلاین بازی کنید دیگ اسم هکم نمیارید ممکنه هر چند ماه یبار بازی بگیرین ولی واقعا بازی بهتون میچسبه ما هم وضع خوبی نداریم ولی شده لباسمم میفروشم میرم اریج میخرم نمیدونید وقتی با اون همه مشکل بازی رو گرفتی بعد بازش میکنی چه حالی میده اگه تجربه کنید این نظرسنجی بی معنا میشه واقعا یه طعم دیه ای داره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر