هوادارن سلطان کنسول ها ((ps2))

amirali2387

کاربر سایت
Dec 8, 2020
557
سلام ..دوستان من دسته های کپی درجه ۱ دسته ps4 رو خریدم ک جنسش خیلی خوبه و باتریش هم اصلیه ... ب گوشی وصل شد راحت و کال آف موبایل هم زدم...ب پلی دو با سیم ک وصل کردم خیلی خوب وصل شد و بازی هم کردم ولی بی سیم شناسایی میشه ولی وصل نمیشه... هم دانگل هم دسته شناسایی میشن و pair رو زدم و ذخیره هم کردم ،دسته رو روشن کردم ولی وصل نشد...مشکل از دسته هست یا دانگل؟دانگل 5 XP هست

• Like
Reactions: mqg1387

mqg1387

کاربر سایت
Apr 5, 2021
1,545
نام
محمدقاسم
سلام ..دوستان من دسته های کپی درجه ۱ دسته ps4 رو خریدم ک جنسش خیلی خوبه و باتریش هم اصلیه ... ب گوشی وصل شد راحت و کال آف موبایل هم زدم...ب پلی دو با سیم ک وصل کردم خیلی خوب وصل شد و بازی هم کردم ولی بی سیم شناسایی میشه ولی وصل نمیشه... هم دانگل هم دسته شناسایی میشن و pair رو زدم و ذخیره هم کردم ،دسته رو روشن کردم ولی وصل نشد...مشکل از دسته هست یا دانگل؟دانگل 5 XP هست
اول دانگل رو روی کامپیوتر تست کن بعد نتیجه رو بگو

amirali2387

کاربر سایت
Dec 8, 2020
557
داخل opl آی پی آدرس هم میده این دانگل ...حتی دسته هم آدرس و میده و pair ک زدم باهم مچ شدن و بعدش ک سیو کردم، سیم کشیدم و دسته رو روشن کردم اصلا وصل نشد ولی وقتی سیم و میزنم دسته کار میکنه

amirali2387

کاربر سایت
Dec 8, 2020
557
البته حدس من اینه چون تقلبیه درست کار نمی کنه رو ps2 با بلوتوث
خودم هم این مشکل داشتم
نمیدونم والا..روی گوشی راحت وصل شد..روی لب تاپ هم وصل شد ..حتی کال اف موبایل هم راحت کانکت شد و بازی کردم و خیلی سریع هم شناخت... باسیم هم ب ps2 وصل شد بازی ک مثلا با دسته پلی ۱ اجرا نمیشه و حتما باید dualshock2 وصل بشه رو هم اجرا کرد و بی سیم مچ شد ولی وصل نشد

mqg1387

کاربر سایت
Apr 5, 2021
1,545
نام
محمدقاسم
نمیدونم والا..روی گوشی راحت وصل شد..روی لب تاپ هم وصل شد ..حتی کال اف موبایل هم راحت کانکت شد و بازی کردم و خیلی سریع هم شناخت... باسیم هم ب ps2 وصل شد بازی ک مثلا با دسته پلی ۱ اجرا نمیشه و حتما باید dualshock2 وصل بشه رو هم اجرا کرد و بی سیم مچ شد ولی وصل نشد
منم همین مشکل داشتم
کاریش نمیشه کرد
حالا شاید برای تو بشه فقط مو به مو اجرا کن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر