هوادارن سلطان کنسول ها ((ps2))

stryk3r

کاربر سایت
Jan 17, 2014
251
نام
جواد
میدونم ولی خب میره تو هر تاپیک دیگه ای لینک پستای خودشو میذاره واسه همین بن میشه:(
واقعاً جای تأسف داره همچین کاربر فعالی که کلی پستای عالی میذاره و یکی از فعال ترین کاربر های بازی سنتر و یکی از بهترین فن های نینتندو هستش باید از فروم بن بشه اونم به خاطر همچین علت بی خودی ، نمیدونم چون شاید فن نینتندو هستش بهش کم لطفی میشه شاید اگه فن سونی بود اینطوری نمیشد.

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
اقا این احسان بنده خدا هی بن میشه.معلوم نیست فازش چیه؟:|

خودش که خودشو بن نمیکنه،یه سری بچه میان و مزاحمش میشن،خداییش دمش گرم همیشه پست و تاپیکاش بهترینه....

میدونم ولی خب میره تو هر تاپیک دیگه ای لینک پستای خودشو میذاره واسه همین بن میشه:(

واقعاً جای تأسف داره همچین کاربر فعالی که کلی پستای عالی میذاره و یکی از فعال ترین کاربر های بازی سنتر و یکی از بهترین فن های نینتندو هستش باید از فروم بن بشه اونم به خاطر همچین علت بی خودی ، نمیدونم چون شاید فن نینتندو هستش بهش کم لطفی میشه شاید اگه فن سونی بود اینطوری نمیشد.

من تا حالا نمی‌خواستم کامنتی در این خصوص بدم ولی دوستان دارن قضیه رو خیلی بزرگ می‌کنند و مظلوم نمایی بیشتر از اندازه هست. ببینید بچه‌ها قوانین کاملا واضح و مشخص است

[h=2]قوانین تبلیغات[/h]
  1. ارسال هر گونه پیام های تبلیغاتی و تجاری مربوط به سایت ها، بلاگ های شخصی، فروشگاه های اینترنتی و یا شرکت های تجاری در انجمن ها، امضا، صفحات شخصی (پروفایل)، کلوب ها و بلاگ های شخصی ممنوع است. در صورت تمایل به معرفی شرکت و یا محصولات خود می توانید به قسمت تبلیغات سایت مراجعه و محل نمایش بنر ها و تعرفه آنها را مشاهده کنید.
  2. پیام هایی که مضمون تبلیغاتی به همراه داشته باشند فوراً حذف شده و کاربر ارسال کننده اخطاری دریافت خواهد کرد. در صورت ادامه این روند و عدم توجه به این قانون، دسترسی کاربر به مدت 1 ماه از انجمن ها قطع خواهد شد.
  3. اگر پاسخگویی به سوال کاربر به گونه ای باشد که مربوط به سایت‌ ها یا محصولات تجاری شود می بایست فقط در همان زمینه پاسخ داده شود و از به کار بردن جملات و کلمات تبلیغاتی خودداری گردد. همچنین از بیان نام شرکت های پخش کننده بازی به صورت مکرر و مقایسه آنها با یکدیگر جداً خودداری فرمایید.

ایشون بدون رعایت کردن قوانین مرتب از نوشته‌های خودش توی تاپیکهای دیگه تبلیغ میکرد. اونم با عکسهای حجیم ! چندین و چند بار بهشون تذکر داده شده بود و اخطار گرفته بود. حتی اگر یادتون باشه تاپیک رزیدنت اولیل رو کاملا مختل کرده بود که صدای بچه ها در اومد. به هر حال این شیوه عملکرد ایشون که یک کامنت رو صدبار مینویسه و عکسهای حجیم قرار میده به کنار ولی خلاف قوانین عمل کردن و تبلیغ کامنتهای خودش رو در تاپیکهای دیگه کردن هم از دلالیل مهم و اصلی است.

بحث فن نینتندو و سونی هم نیست. رفتارهای ایشون بارها و بارها نشون داده که کلا فن هیچ برندی نیست و تنها قصدش جلب توجه کردن هست. منکر زحماتی که میکشه نیستم و این حرف رو بارها به خودش هم گفتم. یه روز تاپیک DS فعالیت میکنه بعد میگه فنهای نینتندو قدر نمیدونن میاد سراغ PS2. اینجا بهش میگن شبیه ساز هست و ... قهر میکنه میره سراغ XBOX Original اونجا یکم فعالیت میکنه میره سراغ PS1 و ... من با نوشته هاش اصلا مخالف نیستم و این رو هم به خودش گفتم و از نوشته هاش شدیدا حمایت کردم ولی با این رفتارهاش مخالم و سر همین رفتارهاش هم رابطه دوستیمون بهم خورده :(

Persona.Q

Don't Listen To Ondore's Lies
کاربر سایت
Jun 8, 2014
816
نام
محمد
حقش نبود بنده خدارو بن کردن من گفتم الان بهش جایزه هم میدن کاربر فعالم میشه. اینهمه زحمت کشید نقدو مقاله اینا نوشت واسه همه دستگاها بازیها.بچه که نیست بره تاپیکای دیگه به قول شما عکس حجیم بذاره اذیت کنه چه میدونم.

• Sad
Reactions: kamyy

Persona.Q

Don't Listen To Ondore's Lies
کاربر سایت
Jun 8, 2014
816
نام
محمد
منم نمیدونم ولی خداییش از بچه های نیک روزگاره آزارشم به کسی نرسیده. صاف و ساده. شایدم واسه سادگیشه اینطور شده.

• Like
Reactions: kamyy

Democracy

کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
حقش نبود بنده خدارو بن کردن من گفتم الان بهش جایزه هم میدن کاربر فعالم میشه. اینهمه زحمت کشید نقدو مقاله اینا نوشت واسه همه دستگاها بازیها.بچه که نیست بره تاپیکای دیگه به قول شما عکس حجیم بذاره اذیت کنه چه میدونم.

محمد حرفت رو کاملا قبول دارم ولی خب یه کارایی میکنه بعضی وقتا آدم شاخ در میاره. ما با هم صبح و شب بیرون از فروم در ارتباط بودیم ولی همین رفتاراش باعث شد کم کم رابطمه مون سرد بشه. الان چند وقته ازش خبر ندارم. دلم هم براش تنگ شده چند بار هم خواستم بهش پیام بدم ولی گذشته نشون داده که فایده نداره. امیدوارم رفتارش رو درست کنه و دوباره برگرده و فقط به فعالیت درست خودش ادامه بده

- - -ویرایش - - -

ایشون کلا بن شدن؟
نمیشه حالا یه ارفاقی کرد ایشونو برگردوند:d؟
خدایشش خیلی زحمت میکشید کار به کار هیچکسی هم نداشت آخه:(

نه بن 1 ماهه شده.

- - -ویرایش - - -

منم نمیدونم ولی خداییش از بچه های نیک روزگاره آزارشم به کسی نرسیده. صاف و ساده. شایدم واسه سادگیشه اینطور شده.
خداییش بچه خوبی هست . منم برای همین از دست بعضی رفتاراش کفری میشم.

Pouriahm

کاربر سایت
Aug 6, 2014
128
محمد حرفت رو کاملا قبول دارم ولی خب یه کارایی میکنه بعضی وقتا آدم شاخ در میاره. ما با هم صبح و شب بیرون از فروم در ارتباط بودیم ولی همین رفتاراش باعث شد کم کم رابطمه مون سرد بشه. الان چند وقته ازش خبر ندارم. دلم هم براش تنگ شده چند بار هم خواستم بهش پیام بدم ولی گذشته نشون داده که فایده نداره. امیدوارم رفتارش رو درست کنه و دوباره برگرده و فقط به فعالیت درست خودش ادامه بده

- - -ویرایش - - -

نه بن 1 ماهه شده.

- - -ویرایش - - -

خداییش بچه خوبی هست . منم برای همین از دست بعضی رفتاراش کفری میشم.

سلام. والا ما که ازش چیز بدی ندیدیم. اینکه شما می فرمایید برای من جای تعجب داره...

• Like
Reactions: Sega_genesis

MEHRDAD.F

کاربر سایت
Sep 11, 2006
2,104
نام
مهرداد
احسان واقعا بچه خاکی و خوبی بود. وقتی دیدم بن شده خیلی ناراحت شدم. مقاله هایی که مینوشت از ته قلبش بودن و خواننده درک میکرد که با ذوق نوشته شده.

اما خب همونطور که نریمان جان اشاره کرد ممکنه این کارش که پست های حجیم تو تاپیک های دیگه میزاشت باعث بن شدنش باشه. شاید هم جایی با کسی بحث کرده (چند بار خودم دیدم) و سر اون قضیه بن شده باشه. البته خودش زیاد فکر نکنم ناراحت باشه چون بهم میگفت اگه بن هم بشه براش مهم نیست.:d

دیدم نریمان گفت ۱ ماه بن شده. خب واقعا خوشحال شدم حد اقل بعد از یک ماه میتونیم دوباره ببینیمش:d

stryk3r

کاربر سایت
Jan 17, 2014
251
نام
جواد
احسان فن نینتندو هست، اینو خودش بارها به همه گفته ، اما از اون الکی تعصبی ها نیست که فقط یه کنسولو دستش بگیره و بگه این کنسول بهترین کنسول جهانه نه اینطور نیست ، احسان هر کنسولی رو تجربه میکنه و بهترین بازی هاشون رو بازی میکن و من همیشه به احسان به عنوان یه دوست افتخار میکنم مخصوصاً که فن نینتندو هست.
در مورد این که میگید احسان از بچه های نینتندو نالیده و گفته که قدردان نیستند ، به نظر من ۱۰۰٪ درست گفته حق داشته اینو بگه ، اخه کی با چه زبونی میتونه از کارایی که میکنه تشکر کنه ؟ خدایی کی؟ و چه طوری؟
من یکی که نمیدونم چه طوری ازش تشکر کنم.

• Like
Reactions: Sega_genesis

Democracy

کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
احسان فن نینتندو هست، اینو خودش بارها به همه گفته ، اما از اون الکی تعصبی ها نیست که فقط یه کنسولو دستش بگیره و بگه این کنسول بهترین کنسول جهانه نه اینطور نیست ، احسان هر کنسولی رو تجربه میکنه و بهترین بازی هاشون رو بازی میکن و من همیشه به احسان به عنوان یه دوست افتخار میکنم مخصوصاً که فن نینتندو هست.
در مورد این که میگید احسان از بچه های نینتندو نالیده و گفته که قدردان نیستند ، به نظر من ۱۰۰٪ درست گفته حق داشته اینو بگه ، اخه کی با چه زبونی میتونه از کارایی که میکنه تشکر کنه ؟ خدایی کی؟ و چه طوری؟
من یکی که نمیدونم چه طوری ازش تشکر کنم.

به نظر من اصلا درست نیست. من اگر متنی یا خبری یا تحلیلی و ... اینجا میذارم فقط برای بچه ها و دل خودم هست و البته نیازی به لایک و به به و چه چه دیگران نیست و لازم هم نیست همه بیان توی اون تاپیک و زیر کامنتها خودشون رو برام حلق آویز کنند. من مطلبی گذاشتم بقیه هم میان استفاده میکنند و دوست داشتند لایک میکنند و خیلی هم دوست داشتند نظر میدن ولی من نباید بگم چون تمام اعضای سایت و تمام فن‌های سایت نمیان مطالب من رو بخونن و کامنت به به و چه چه بذارن پس قدر من رو نمیدونن و من باید برم جای دیگه و ... این طرز تفکر کاملا اشتباه است دوست من.

در ضمن من منکر کارهایی که کرده نمیشم و خودم تنها کسی بودم که بیش از همه از مطالبش حمایت کردم ولی رفتار نادرستش من رو بدجوری ناامید کرد. حتی امشب هم بهش پیام دادم ولی اصلا جواب نمیده.

کلا احسان بازیسنتر و بچه‌های اینجا رو .................. بیخیال 8-| نمیخوام دیگه بیشتر صحبت کنم. خواستی بیا تو پروفایلم حرف بزنیم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر