هوادارن سلطان کنسول ها ((ps2))

kourosh1907

کاربر سایت
Jan 8, 2024
69
باعرض ادب و احترام خدمت فن های final fantasy این سری بازی ها طرفدار های زیادی داره که باید به سلیقه و نوع نگرششون احترام گذاشت خب بازی و فیلم بسیار سلیقه ای و شخصیه
جدا هیچ جوره نتونستم با سری final fantasy کنار بیام تمام شماره هاشم دانلود کردم و با هر کدومشون هم یه مقدار بازی کردم ولی خیلی برام جذاب نبود آزادی عملی نداشتم انگار شطرنج بازی میکردم خیلی برام خشک و کسل کننده بود گرافیک عالی داشت موسیقی بسیار بی نقص ولی خب یعنی چی این نوع کنترل کاراکتر خب چرا باید اول حمله رو انتخاب کنم بعد نوع ضربه تا کاراکترم اون دستورات رو اجرا کنه خب چرا ازادی عمل نزاشتن که خود پلیر بتونه ازبازیش لذت ببره باچندتا دکمه میشه کلی حرکت ترکیب کرد اصلا گیمر باید بتونه با کاراکترش بگرده بزنه بپره جاخالی بده اشتباه کنه یا هر چیز دیگه ای که خیلی از بازی ها دارن حتی با گرافیک پاین تر از این عناوین سرگرم کننده و جذاب هستند
واقعا میگم جیگرم سوخت اون کیفیت رو دیدم اصلا حال کردم ولی خب اون کنترل و طریقه بازی رو داره که من نتونستم باهاش ارتباط برقرار کنم خیلی متضاد اون سبک هایی بود که من میپسندم و بازی میکنم
به هرحال از نظر گرافیک موسیقی صدا پردازی و نورو رنگ محیط بازی خیلی عالی بود ولی فقط اون سبک ضربه زدن و مبارزاتش برام دلچسب نبود
بازی glass of rose و دو عنوان سیبری هم از کیفیت بالایی برخوردار هستند و داستان زیبایی دارند ولی سبک بازی شون سخته اونجور بازی کردن زبان خیلی قویی هم میخواد چون راهنمایی ها داخل گفتوگو ها ارائه میشه
این دوعنوان هم ازادی عمل خیلی کمی دارند و بازی کن مجبور به بازی روایت گونه یک داستان میشه که از جذابیت بازی ها کم میکنه

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: amin200200

kourosh1907

کاربر سایت
Jan 8, 2024
69
دوستان من یه سایت پیدا کردم که یه سری بازی دوبله فارسی داره
Silent hill 4
Resident evil 4
Ghost rider
شگفت انگیزان
موش سرآشپز
بولت
در جست‌وجوی نمو
سایه روم
Cold fear
Gta 5 kurdish
Fifa
Pes
نمیدونم لینک دادن ناقض قوانین سایت هست یا نه اگه نیست بفرماید تا لینک بزارم تمام لینک های دانلودش هم سالم و پر سرعته
دوستان گلم این لینک سایت بازی های دوبله هستش توش بازی های PC هم داره
Games | Old Persian Games
اینم صفحه اصلی بازی هاشه
Screenshot_۲۰۲۴۰۳۲۱-۱۸۲۲۰۸_Opera.jpg

• Like
Reactions: amin200200

kourosh1907

کاربر سایت
Jan 8, 2024
69
از عزیزان کسی این عنوان رو بازی کرده فایل بازی رو دارم ولی فعلا انقدر بازی برای تجربه تو نوبت دارم فک نکنم نوبت به این برسه
دوست دارم بدونم چجور بازی هست
اگر عزیزی بازی رو انجام داده لطف کنه و تجربه خودش رو بگه ممنونم
d6yxq1f-7e331294-92b5-4700-9d82-b5a3180c9b5f.jpg

• Like
Reactions: Amir rad

saeid0034

کاربر سایت
Sep 25, 2019
430
نام
سعید
از عزیزان کسی این عنوان رو بازی کرده فایل بازی رو دارم ولی فعلا انقدر بازی برای تجربه تو نوبت دارم فک نکنم نوبت به این برسه
دوست دارم بدونم چجور بازی هست
اگر عزیزی بازی رو انجام داده لطف کنه و تجربه خودش رو بگه ممنونم
View attachment 332118
بازی های QuanticDream واقعا از لحاظ داستانی خوبن، پیشنهاد میشه بازی جالبیه

kourosh1907

کاربر سایت
Jan 8, 2024
69
اجرای بازیهای چند سی دی پلی استیشن 1 بر روی پلی استیشن 2 از روی ایمیج

سلام دوستان. در این پست میخوام روش اجرای بازیهای چند سی دی پلی استیشن 1 بر روی پلی استیشن 2 از روی ایمیج براتون توضیح بدم. همین جا اعلام میکنم که این روش از سایت دیگه ای برداشته شده و بنده در ان هیچ دخل وتصرفی ندارم.

خب در پست های قبلی آموزش تبدیل و اجرای ایمیج بازی های پلی استیشن 1 رو برای اجرا از روی هارد یا فلش رو دوستان در همین تاپیک و تایپک دیگری بطور کامل و مفصل توضیح دادند.
پس لطفا اگر دستگاه شما فلش خور نیست قبلش با مراجعه به اون پست ها این کار رو انجام بدید.
بعد از فلش خور شدن دستگاه به این صورت کار رو انجام میدیم
یه فایل متنی با نام DISCS.TXT درست میکنیم. فرض بر اینکه بازی Louvre - The Final Curse رو انتخاب کردیم.
این بازی در 2 سی دی عرضه شده و وسط بازی باید دیسکها عوض بشن. حالا فایل DISCS.TXT باز میکنیم و متن زیر رو داخلش اضافه میکنیم.

Louvre - The Final Curse (Disc 1).VCD

Louvre - The Final Curse (Disc 2).VCD

حالا فایل DISCS.TXT ذخیره میکنیم و DISCS.TXT رو در داخل پوشه Louvre - The Final Curse (Disc 1) و پوشه Louvre - The Final Curse (Disc 2).VCD که در داخل پوشه POPS هستن کپی میکنیم.

حالا بازی رو اجرا میکنیم. این بار وقتی که بازی پیغام میده که دیسک رو عوض کنیم از دستور زیر استفاده میکنیم.

1- کلیدهای select+R2 +L2 +مثلث میزنیم تا دیسک بیاد بیرون

2- کلیدهای select+R2 +L2 +راست رو میزنیم تا دیسک 2 وارد بشه

3- کلیدهای select+R2 +L2 +مربع رو میزنیم تا دیسک خونده بشه

برای وارد کردن دیسک 1 کلیدهای select+R2 +L2 +بالا رو میزنیم

برای وارد کردن دیسک 3 کلیدهای select+R2 +L2 +پایین رو میزنیم

برای وارد کردن دیسک 4 کلیدهای select+R2 +L2 +چپ رو میزنیم

به طور خلاصه با زدن select+R2 +L2 +مثلث درب سیدی رام مجازی باز میشه

سپس دیسکی رو که میخوایم وارد کنید دستورش رو میزنیم و در آخر با زدن کلیدهای select+R2 +L2 +مربع در سی رام مجازی رو میبندیم. به همین سادگی.

توجه: روش بالا تا بازیهای 4 دیسکی رو پشتیبانی میکنه. هر سوال داشتین در نظرات اعلام کنید تا پاسخ بدم. موفق باشید.

منبع :

• Like
Reactions: Mammadkherad

kourosh1907

کاربر سایت
Jan 8, 2024
69
سلام و عرض ادب دارم خدمت همه دوستان
بهترین نسخه pes برای ps2 کدومه؟
من خودم با pes6 خیلی حال میکنم تمام بخاطر اون حسی که بازیکنهای اون زمان بهم میدن خیلی دوستش دارم البته کیفیت خوبی هم داره
شماره های دیگه رو هم دارم که اکثرشون رو هم امتحان کردم بیشترشون بجز چیزای جزعی انگار که تفاوت چندانی باهم ندارند
البته این یک برداشت شخصیه
نظرات دوستان برام بسیار با ارزش و مهمه

آخرین ویرایش:

MR.MARIO

کاربر سایت
Dec 13, 2019
258
سلام و عرض ادب دارم خدمت همه دوستان
بهترین نسخه pes برای ps2 کدومه؟
من خودم با pes6 خیلی حال میکنم تمام بخاطر اون حسی که بازیکنهای اون زمان بهم میدن خیلی دوستش دارم البته کیفیت خوبی هم داره
شماره های دیگه رو هم دارم که اکثرشون رو هم امتحان کردم بیشترشون بجز چیزای جزعی انگار که تفاوت چندانی باهم ندارند
البته این یک برداشت شخصیه
نظرات دوستان برام بسیار با ارزش و مهمه
Pes12 و pes 13 از همشون بهترن

MR.MARIO

کاربر سایت
Dec 13, 2019
258

سلام دوستان. در این پست میخوام روش اجرای بازیهای چند سی دی پلی استیشن 1 بر روی پلی استیشن 2 از روی ایمیج براتون توضیح بدم. همین جا اعلام میکنم که این روش از سایت دیگه ای برداشته شده و بنده در ان هیچ دخل وتصرفی ندارم.

خب در پست های قبلی آموزش تبدیل و اجرای ایمیج بازی های پلی استیشن 1 رو برای اجرا از روی هارد یا فلش رو دوستان در همین تاپیک و تایپک دیگری بطور کامل و مفصل توضیح دادند.
پس لطفا اگر دستگاه شما فلش خور نیست قبلش با مراجعه به اون پست ها این کار رو انجام بدید.
بعد از فلش خور شدن دستگاه به این صورت کار رو انجام میدیم
یه فایل متنی با نام DISCS.TXT درست میکنیم. فرض بر اینکه بازی Louvre - The Final Curse رو انتخاب کردیم.
این بازی در 2 سی دی عرضه شده و وسط بازی باید دیسکها عوض بشن. حالا فایل DISCS.TXT باز میکنیم و متن زیر رو داخلش اضافه میکنیم.

Louvre - The Final Curse (Disc 1).VCD

Louvre - The Final Curse (Disc 2).VCD

حالا فایل DISCS.TXT ذخیره میکنیم و DISCS.TXT رو در داخل پوشه Louvre - The Final Curse (Disc 1) و پوشه Louvre - The Final Curse (Disc 2).VCD که در داخل پوشه POPS هستن کپی میکنیم.

حالا بازی رو اجرا میکنیم. این بار وقتی که بازی پیغام میده که دیسک رو عوض کنیم از دستور زیر استفاده میکنیم.

1- کلیدهای select+R2 +L2 +مثلث میزنیم تا دیسک بیاد بیرون

2- کلیدهای select+R2 +L2 +راست رو میزنیم تا دیسک 2 وارد بشه

3- کلیدهای select+R2 +L2 +مربع رو میزنیم تا دیسک خونده بشه

برای وارد کردن دیسک 1 کلیدهای select+R2 +L2 +بالا رو میزنیم

برای وارد کردن دیسک 3 کلیدهای select+R2 +L2 +پایین رو میزنیم

برای وارد کردن دیسک 4 کلیدهای select+R2 +L2 +چپ رو میزنیم

به طور خلاصه با زدن select+R2 +L2 +مثلث درب سیدی رام مجازی باز میشه

سپس دیسکی رو که میخوایم وارد کنید دستورش رو میزنیم و در آخر با زدن کلیدهای select+R2 +L2 +مربع در سی رام مجازی رو میبندیم. به همین سادگی.

توجه: روش بالا تا بازیهای 4 دیسکی رو پشتیبانی میکنه. هر سوال داشتین در نظرات اعلام کنید تا پاسخ بدم. موفق باشید.

منبع :
روند بنظر طولانیه روش اسون ترش که شبیه ساز رو پی اس دو هست بهتره فایل ها رو بریز تو یه پوشه راحت اجرا کن

• Like
Reactions: kourosh1907

saeid0034

کاربر سایت
Sep 25, 2019
430
نام
سعید
روند بنظر طولانیه روش اسون ترش که شبیه ساز رو پی اس دو هست بهتره فایل ها رو بریز تو یه پوشه راحت اجرا کن
طولانی هست ولی آسونه، یه فایل میسازی اسم دیسکارو می‌ریزی توش و بعد توی بازی با زدن یسری دکمه دیسکارو عوض می‌کنی...
آسون تر از این؟ 😅

MR.MARIO

کاربر سایت
Dec 13, 2019
258
طولانی هست ولی آسونه، یه فایل میسازی اسم دیسکارو می‌ریزی توش و بعد توی بازی با زدن یسری دکمه دیسکارو عوض می‌کنی...
آسون تر از این؟ 😅
اینم به هر حال یه روشه دیگه مرسی بچه های فعال تاپیک سلطان کنسول ها که هنوز فعالین :x

• Like

kourosh1907

کاربر سایت
Jan 8, 2024
69
Pes12 و pes 13 از همشون بهترن
ممنونم ولی یکم ایراد داره مثلا
اسم بازیکن ها و لباس هاشون ایراد داره چهره بازی کن ها هم زیاد کامل نیست
تا اونجایی که متوجه شدم pes13 اخرین نسخه برای ps2 هست و ps14 نسخه غیر رسمیه درسته یا من اشتباه میکنم

• Like
Reactions: MR.MARIO

MR.MARIO

کاربر سایت
Dec 13, 2019
258
ممنونم ولی یکم ایراد داره مثلا
اسم بازیکن ها و لباس هاشون ایراد داره چهره بازی کن ها هم زیاد کامل نیست
تا اونجایی که متوجه شدم pes13 اخرین نسخه برای ps2 هست و ps14 نسخه غیر رسمیه درسته یا من اشتباه میکنم
اره ۱۳ اخریشه باقیش همه مادن

• Like

kourosh1907

کاربر سایت
Jan 8, 2024
69
باعرض ادب دوستان عزیزی که کرج تشریف دارند من حدودا ۳۰۰ تا از بازی های سلطان رو دارم تقریبا بیشرشون شناخته شده هستند
اگه تمایل داشتند میتونم باکمال میل باهاشون به اشتراک بزارم تا اونهام از وجود سلطان لذت ببرند
و بنده هم دوستان عزیز بیشتری پیدا کنم
( بازی ها فایل هستند دیسک ندارم)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر