هنگ کردن در آنلاین Uncharted3

farzanking

کاربر سایت
Oct 8, 2011
45
نام
فرزان
واسه من موقع کانکت شدن تصویر تاریک می شه و هنگ می کنه کمک کنید.

---------- نوشته در 10:27 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:15 PM ارسال شده بود ----------

گزینه آنچارتد تی وی هم در آپشن بازی نبود.

arash_killzone

کاربر سایت
Jul 29, 2011
46
نام
Arash khalaj

---------- نوشته در 10:27 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:15 PM ارسال شده بود ----------

تو option -display گزینه آنچارتد تی وی off کن

i am legend

کاربر سایت
Feb 16, 2010
276
نام
hamid
دوست عزیز شما قبل از این که وارد قسمت مولتی پلیر بشید برید تو قسمت lan party یه پروفایل بساز بعد برو داخلش برو تو قسمت display گزینه uncharted tv رو off کن حالا برگرد برو وارد قسمت مولتی پلیر بشو دیگه دستگاهت فریز نمیشه ولی یادت باشه هر بار که خواستی بازی کنی یبار باید این کار رو انجام بدی

.:HO3IN:.

کاربر سایت
Aug 20, 2011
886
نام
محمد حسین
دوستان میدونم که اینجا جاش نیست اما اگه امکان داره یه راهنمایی به من درمورد این سوال بکنید.

آنلاین آنچارتد 2 بیشتر حال میده یا 3 ؟؟؟

چون میبینم اینجا اکثراً آنلاین زدند این سوال رو کردم.

ممنونم اگه راهنمایی کنید.

S.X

کاربر سایت
Sep 26, 2011
851
نام
Sajjad

برای خود من روزهای ابتدایی چنین مشکلی داشتم دقیقا وقتی connecting بازی به انتها می رسید هنگ می کرد من خودم با پاک کردن مجدد ابدیت و دانلود دوبارش مشکلم حل شد.ممکن حرف دوستان درست باشه شما اول اون اجراش کنید .چون پیشنهاد پاک کردن ابدیت الان جالب نیست چون حجم ابدیت ها زیاد شده .(یک سری حتما به فروم های خود بازی بزنید در بخش مشکلات فنی بازی )

---------- نوشته در 01:42 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:35 AM ارسال شده بود ----------

دوستان میدونم که اینجا جاش نیست اما اگه امکان داره یه راهنمایی به من درمورد این سوال بکنید.

آنلاین آنچارتد 2 بیشتر حال میده یا 3 ؟؟؟

چون میبینم اینجا اکثراً آنلاین زدند این سوال رو کردم.

ممنونم اگه راهنمایی کنید.

بدون شک u2 .
انچارتد سه حکایت کبکی که می خواست مثل کلاغ راه بره راه رفتن خودشم یادش رفت .ملغمه ای قاتی پاتی از همه چیزی که هیچیش مشخص نیست .هیچیش به درستی کار نمی کنه و تجربه ای ناقص در زمینه بخش چند نفره هست .به خصوص که بخوای بزاریش کنار u2 که در زمینه بخش چند نفره بازی های سوم شخص عالی بود .ممکن مستقیم وارد بخش چند نفره U3 بشید احساس خوبی داشته باشید و براتون خوب جلوه کنه اما وقتی بعد از تجربه U2 وارد بخش چند نفره U3 می شید اصلا احساس خوبی ندارید( البته این نظر کاملا شخصی بود چون پرسیدید گفتم) در کل U3 در هر زمینه ای و هر قسمتی از جمله بخش چند نفره همچنان زیر سایه U2 هست و شاید خیلی خیلی زیاد باهاش فاصله داره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر