هنگام بازی کردن بازی های ترسناک چقدر می ترسید؟

adel3532

کاربر سایت
Mar 7, 2009
898
نام
عادل
اما خدایی الان دیگه چیزی به اسم ترس به اون صورت نمونده تو بازی ها . فقط یه لحظاتی آدم شوکه میشه همین . اما هیجان و آدرنالین هنوزم پابرجاس :>
یاد Doom بخیییییییییییییییر . چقدر این بازی شکه کننده بود

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
;)من اولین با رزیدنت 1 بود فک کنم رو ps1 درو باز می کردی یه سگ های که ویروسی شده بودن کلشونو میارن که بیان تو که کاراکتر در سریع می بست یکی که وارد یه اتاق می شدی زامبی رو از پشت نشون می داد بعد سرش برگشت نگامون کرد بعد افتاد دنبالمون من همون جا دکمه اجک دستگاهو زدم! لامصب کات سی هاشم CG بود و همچنین رزیدنت 3 رو ps2 همون اول که تو زندان بود داشتم می رفتم بیرون یه دفه یصدایی امد دو دستی رفتم رو پاور کنسول!
یه بازی ps1 بود اسمشو یادم نیست اما یادم می یاد که یه گروه تحقیقاتی بودن که امده بودن تو یه جزیره حفاظت شده که پر از دایناسور های جورباجور بود بی خبر از اینکه بخش امنیت اونجا از کار افتاده بود کلا ژوراسیک پارک بود!
تو این نسل fear2 اولای بازی که تو ساختمون داری می ری بالا اونجا که الما هی ظاهر می شه هی غیب فک کنم یه استخر هم بود داشتم می رفتم صدای الما اومد نترسیدم برگشتم پشته سرمو ببینم که داشت سیخ تو چشمام نگاه می کرد ریدم!!!! قلبم در اومد.
و dead space 1 فقط همون اولش که تازه به ایشیمورا اومده بودن اونجا که می ری پاور رو روشن کنی اولین
هیولا می یاد کلی بزبزن راه می اندازه من اونجا کپ کرده بودم تو تاریکی که منو نبینه:dهرکاری می کرد هم دستش بم نمی رسد چون جام امن بود ولی من که نمی دونستم.:d:d:d

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
;)من اولین با رزیدنت 1 بود فک کنم رو ps1 درو باز می کردی یه سگ های که ویروسی شده بودن کلشونو میارن که بیان تو که کاراکتر در سریع می بست یکی که وارد یه اتاق می شدی زامبی رو از پشت نشون می داد بعد سرش برگشت نگامون کرد بعد افتاد دنبالمون من همون جا دکمه اجک دستگاهو زدم! لامصب کات سی هاشم CG بود و همچنین رزیدنت 3 رو ps2 همون اول که تو زندان بود داشتم می رفتم بیرون یه دفه یصدایی امد دو دستی رفتم رو پاور کنسول!
یه بازی ps1 بود اسمشو یادم نیست اما یادم می یاد که یه گروه تحقیقاتی بودن که امده بودن تو یه جزیره حفاظت شده که پر از دایناسور های جورباجور بود بی خبر از اینکه بخش امنیت اونجا از کار افتاده بود کلا ژوراسیک پارک بود!
تو این نسل fear2 اولای بازی که تو ساختمون داری می ری بالا اونجا که الما هی ظاهر می شه هی غیب فک کنم یه استخر هم بود داشتم می رفتم صدای الما اومد نترسیدم برگشتم پشته سرمو ببینم که داشت سیخ تو چشمام نگاه می کرد ریدم!!!! قلبم در اومد.
و dead space 1 فقط همون اولش که تازه به ایشیمورا اومده بودن اونجا که می ری پاور رو روشن کنی اولین
هیولا می یاد کلی بزبزن راه می اندازه من اونجا کپ کرده بودم تو تاریکی که منو نبینه:dهرکاری می کرد هم دستش بم نمی رسد چون جام امن بود ولی من که نمی دونستم.:d:d:d
اون بازی دایناسوری را که میگی یادم هست برا pc هم پرت شده بود یادمه 5 دقیقه که بازی میکردم تبش قلب میگرفتم:d

D.of.persia

کاربر سایت
May 8, 2011
296
نام
Davood
اوخ اوخ اسم این بازی نبرید :D خیلی نامردی بود بازیش:D
فرت و فرت دایناسور میریخت و فرت و فرت گلوله کم میارودی و باید با شمشیر میکشتیشون :D
البت من خودم زیاد بازی نکردم بیشتر داداشم و پسر خالم بازی میکردن :D تا اخرش هم نرفیتم:D
فقط باید اون زن رو که اول داستان تنهامون میزاره بکشیم :D

Barran

کاربر سایت
Aug 10, 2009
129
نام
حسن
بازي دايناسوريه اسمش داينو كرايسيسه.يكش ترسناكه ولي دوش ديگه چيزي از ترس نداره من يكشو به زور تموم كردم چون مال من زاپني بود با زور راهنما (walkthrough) تموم كردم و حسابي هم ترسناك بود
fear 2 هم بازي خوبي بود البته بجز چند تا صحنه بقيه جاهاش خيلي ترسناك نيست يكي توي اون زير زمينه كه لامپا خاموش روشن ميشن و تو بايد راهو پيدا كني يه دفعه آلما ظاهر ميشه جلوت و يكي هم توي بيمارستان وقتي اون موجوداتي كه ميتونن جنازه ها رو زنده كنن ظاهر ميشن
يه جا هم توي Metro 2033 هست كه حسابي منو ترسوندتوي يه واگن گير افتاده بودم پايين نميتونستم برم چون هوا مسموم بود داشتم بپر بپر ميكردم تا از سوراخ بيام بيرون يهو يكي از اون موجودات بالاي سرم ظاهر شد خيلي ترسيدم

ston cold

کاربر سایت
Mar 3, 2009
1,484
نام
amir
اوخ اوخ اسم این بازی نبرید :D خیلی نامردی بود بازیش:D
فرت و فرت دایناسور میریخت و فرت و فرت گلوله کم میارودی و باید با شمشیر میکشتیشون :D
البت من خودم زیاد بازی نکردم بیشتر داداشم و پسر خالم بازی میکردن :D تا اخرش هم نرفیتم:D
فقط باید اون زن رو که اول داستان تنهامون میزاره بکشیم :D

عجب بازی خوفی بود خداییش مخصوصا یک و دو
فک کنم واسه لایو ایکس باکس هستش دو
دیدم گمونم
خیلی حال میده بیگیریش

afk.dante

کاربر سایت
Nov 20, 2008
188
نام
امیر فرجاد
اون بازی دایناسوری را که میگی یادم هست برا pc هم پرت شده بود یادمه 5 دقیقه که بازی میکردم تبش قلب میگرفتم:d
منم بازی کردم بودم خیلی خوف بود
fatal fury هم خیلی خفن بود من یک شب با عموم و فک و فامیل نشستیم حدودا ساعت 4 صبح بازی تمام شد دیگه از شدت خوف خوابم نمیبرد:d
(تاپیک را منتقل کنید به یک بخش دیگه )

Barran

کاربر سایت
Aug 10, 2009
129
نام
حسن
عجب بازی خوفی بود خداییش مخصوصا یک و دو
فک کنم واسه لایو ایکس باکس هستش دو
دیدم گمونم
خیلی حال میده بیگیریش
نه بابا واسه ايكس باكس كدومه.يك و دوش براي pc و ps1 بودش سه رو هم واسه ايكس باكس درست كردن فقط (ايكس باكس اريجينال نه ايكس باكس 360 )

MR TASH

کاربر سایت
Mar 6, 2011
454
نام
محمدحسن
من تمام بازیهای ترسناک رو تجربه کردم اما به نظرم ترسناک ترین بازی که برام خیلی سخته و بد جوری روی روحیم تاثیر گذاره سری بازیهای dead space بود.

Mr.unknown

کاربر سایت
Aug 29, 2012
434
ترسیدن در هنگام بازی کردن به چند فاکتور بستگی داره:
1-سن
2-کیفیت صدا و میزان بلندی ان
3-میزان نور محیط اتاق و همینطور ساعتی که بازی انجام میشه(اگه نصفه شب باشه ترس چند برابر میشه)
4-تعداد تجربه شما از انجام بازیهای ترسناک
5-تنها بودن در اتاق
6-میزان تمرکز و حواس شما به بازی

در مورد فاکتور اولی مسلما هر چقدر سن شما کمتر باشه بیشتر میترسید و اگر فاکتورهای دیگه را رعایت کنید بازی تاثیر بیشتری بر شما میگذارد و بیشتر خواهید ترسید.

آخرین ویرایش:

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,077
نام
M o h A M a d
silent hill 1 و همینطور 2 روی ps1 که خیلی من میترسیدم....

resident evil 1 2 3 هر سه ترسناک بودن برام....مخصوصا nemesis توی نسخه 3 که یهو میومد پشت سرت و خفت گیرت میکرد...

اینم بگم اون زمان خیلی بچه بودم و همین کم بودن سن باعث میشد ترس ناخود اگاه با این بازیها بیاد سراغم.

hazhirmahmodi

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,214
نام
Hazhir
من که یک بار بازی resident evil 5 بازیش کردم یکهو یک چیزی وارد شد باور کنید کاربران عزیز قلبم این قدر تند می زد که قدرت اینو نداشتم که بازی را استاپ کنم :-s:-s:-s

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,840
نام
مرتضی
من که یک بار بازی resident evil 5 بازیش کردم یکهو یک چیزی وارد شد باور کنید کاربران عزیز قلبم این قدر تند می زد که قدرت اینو نداشتم که بازی را استاپ کنم :-s:-s:-s

فک کنم جزو معدود افرادی هستی که تو re5ترسیدی!:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر