هنگام بازی کردن بازی های ترسناک چقدر می ترسید؟

hamid_1367

کاربر سایت
Apr 20, 2008
88
تو این چند روز عید نشستم و اویل 5 هم تا تهش با همون شرایط اویل 3 رفتم... خداییش خیلی ها از بازی ایراد گرفته بودن ولی برای من خیلی شیرین و لذت بخش بود... حالا لیست تابلو ها هم گرفتم بار دوم برم همشونو بگیرم....
غیر یکی دو تا جا اصلا نترسیدم.... زیادم ترسناک نبود

wolverin

کاربر سایت
Jun 17, 2009
1,201
نام
اشکان
من بازی های ترسناکو میخرم اما دو سه مرحله بیشتر نمیتونم برم :biggrin1:
میگرخم :blushing:

البته اگر واقعا ترسناک باشه ها مثلا اویل 5 رو عین اب خوردن رفتم ( چقدر هنر کردم )

DANTE A

کاربر سایت
Jul 19, 2008
654
نام
رضا
ترسناك ترين بازي عمرم unding بود(فكر كنم اسمشا اشتباه نوشتم):smile:اونقدر مرحله اولش ترسيدم كه com رااز برق كشيدم:biggrin1: (البته اون موقع كلاس پنجم دبستان بود)ولي الان بازي ها مثل قبل ترسناك نيستن فقط DS يكم ترسناك بود اونم فقط بخاطر صداگذاريش.DOOM هم بد نبود يك دفعه اون خپله ميپريد جلوي ادم خودما گم ميكردم:laughing:

III Ashkan III

کاربر سایت
Jun 16, 2009
173
ترس می خوای فقط Resident evil 3 .حدود 8 سال پیش بازی کردمش از ترس NEMESIS شبا خوابم نمی برد.
تو طول بازی نفس آدمو می برید. خدا بیامرزدش دیگه مثل nemesis ندیدم

aria_victor

کاربر سایت
Jul 11, 2009
212
از زیر خاک تاپیک بیرون میکشید؟ :d
کلاً کسانی که بازیا رو میسازن از غافلگیر کردن گیمر برای هیجان بیشتر استفاده میکنن نه ترس! درضمن شرایط هم خیلی مهمه. اگر شب با چراغ های خاموش و صدای زیاد بازی کنی خوب طبیعتاً هیجان یا ترس یا هرچی که اسمش رو میزارید بیشتر میشه. ولی وقتی هوا روشن هستش و مثلاً موقع بازی کردن برادرت توی اتاق باشه و... خوب طبیعیه دیگه نمیترسی! الآنم که DS2 اومد و بازی کردیم فقط بعضی جاها غافلگیر می کرد

azaramir

کاربر سایت
Nov 28, 2010
736
نام
امیر
من با برادرام نشستیم رزیدنت 3 رو تموم کردیم کولی هم ترسید بعد اون فقط از دوم و مقداری دی اسپید ترسیدم بقیه بازی ترسناکا رو راش میدم جلو هر چی میاد جلومو میزنم کاری هم به ترس و چیزا دیگش ندارم

farzadbazi

کاربر سایت
Nov 18, 2009
155
کی میتونه این بازیو معرفی کنه؟
حدود 7 یا 8 سال پیش بود که بازیش میکردم داستان بازی اونطور که یادمه ماله سال 1800 بود تو بازی یه تپونچه
داشتی و وقتی که از توی سالن ها رد میشدی یه موجوداتی چسبیده بودند به سقف (بسیار خوف ناک) گوش هاشون دراز بود دو تا دندون دراز داشتند که وقتی ازشون رد میشدی از پشت بهت حمله میکردند و توی بازی همیشه عکس های خانوادتو نشون میداد چیز دیگه ی یادم نمیاد کی میتونه بگه این بازی چی بود خیلی دنبالشم

Redfild

کاربر سایت
Jun 17, 2008
351
Resident Evil 1
عواقب : ترس از تنها موندن تو خونه ، بدون چاقو نخوابیدن ، ترس از تاریکی ، ترس از انباری ته حیاط و کلا آشفتگی روحی

Resident Evil 2
عواقب : همان

Resident Evil 3
عواقب : همان + چندین بار سکته بخاطر بیرون پریدن نمسیز ، روشن گذاشتن چراغ تا صبح ، شک به دیگران که مبادا زامبی بشن

Silent Hill
عواقب : ترس های کوتاه مدت چند ساعتی

کلا شروع روان پریشی من از Re3 بود و اون روحیه لطیف کودکانم با این بازی پرپر شد ! ولی ارزشش رو داشت :d

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
Resident Evil 3 بازی وحشتناکی بود از اون به بعد با بازی وحشتناک دیگه ایی مواجه نشدم [-(

این اواخر هم DS2 نصفه شب با چراغ های خاموش و تنهایی یه تکون هایی به آدم میده x_x :D

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
کی میتونه این بازیو معرفی کنه؟
حدود 7 یا 8 سال پیش بود که بازیش میکردم داستان بازی اونطور که یادمه ماله سال 1800 بود تو بازی یه تپونچه
داشتی و وقتی که از توی سالن ها رد میشدی یه موجوداتی چسبیده بودند به سقف (بسیار خوف ناک) گوش هاشون دراز بود دو تا دندون دراز داشتند که وقتی ازشون رد میشدی از پشت بهت حمله میکردند و توی بازی همیشه عکس های خانوادتو نشون میداد چیز دیگه ی یادم نمیاد کی میتونه بگه این بازی چی بود خیلی دنبالشم

Clive Barker's Undying

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر