هنگام بازی کردن بازی های ترسناک چقدر می ترسید؟

پژمان

کاربر سایت
May 21, 2007
1,277
نام
پژمان
ترس هیچ بازی رو به اندازه Silent hill 1 یادم نیست
لامصب یه مرحلش تو مدرسه بود100 aoe جلومونو بیشتر نمیدیدم یهو یدونه ناقص الخلقه میومد جلو سکته میزدم
یه وقتا میرفتم تو یه اتاق امن باسه خودم میچرخیدم خوشحال بودم اینجا در امنیتم:d
یه وقتا یهو دنیا عوض میشد و همه جا تغییر میکرد که بازی سختر میشد . اون که دیگه هیچی اینجوری بودم|-)
---------------------------
یه بازی بود الان بگم خاطره پر پر میزنه
dino crisis
اقا این گودزیلا ها میومدن من ادرنالین خونم میزد بالا . چی بگم همین الانشم پر هیجانه

sepehr 2

کاربر سایت
Jun 25, 2012
56
نام
سپهر
اگه من بخوام بترتیب بگم که چه بازی های ترسناکی بازی کردم (بترتیب ترسناکیشون !)
1ـ دید اسپاک

[h=1]Rule of Rose[/h]3ـ COLD FEAR
4_ این از همشون ترسناک تره ! ـ رزیدنت اویل3
راستی من دارم بازی رزیدنت اویل رو تموم میکنم اما هنوز نتونستم نمیدونم باید با نمسیس چی کار کنم همونجایی که همه چی ارومه بعد یهویی نمسیس میپره از پنجره بیرون من بدبخت هم از فرصت استفاده کردم و بازی رو سیو کردم و پلستیشن رو خاموش کردم و رفتم بیرون ! :)) فقط اگه کسی میتونه لطفا راهنماییم کنه ببینم با ید چی کار کنم ! :d

_عرفان_

کاربر سایت
Mar 16, 2012
490
بازی ترسناک فقط و فقط دید اسپاک مثلا داری راه میری یهویی یه مجود چندهش ترسناک میفته جلوت ترسناک تر از اون باز RUle Of Rose که حرف نداشت اول از تو یه جنگ تاریک شروع میشه من تو مرحله اول اونم تازه ظهر نمیزاشتم مامانم از کنارم جمب بخوره ! :))

فک کنم منظورت dead space باشه؟خوب پس چرا میگی دید اسپاک؟باید بگی دید اسپس.

---------- نوشته در 07:14 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:13 PM ارسال شده بود ----------

1ـ دید اسپاک

Rule of Rose

3ـ COLD FEAR
راستی من دارم بازی رزیدنت اویل رو تموم میکنم اما هنوز نتونستم نمیدونم باید با نمسیس چی کار کنم همونجایی که همه چی ارومه بعد یهویی نمسیس میپره از پنجره بیرون من بدبخت هم از فرصت استفاده کردم و بازی رو سیو کردم و پلستیشن رو خاموش کردم و رفتم بیرون ! :)) فقط اگه کسی میتونه لطفا راهنماییم کنه ببینم با ید چی کار کنم ! :d​

دید اسپاک نه....دید اسپس.

---------- نوشته در 07:15 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:14 PM ارسال شده بود ----------

به نظر من که dead space 2(به قول دوستمون دید اسپاک!)ترسناک ترین بازی عمرمه!

sepehr 2

کاربر سایت
Jun 25, 2012
56
نام
سپهر
فک کنم منظورت dead space باشه؟خوب پس چرا میگی دید اسپاک؟باید بگی دید اسپس.

---------- نوشته در 07:14 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:13 PM ارسال شده بود ----------

دید اسپاک نه....دید اسپس.

---------- نوشته در 07:15 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:14 PM ارسال شده بود ----------

به نظر من که dead space 2(به قول دوستمون دید اسپاک!)ترسناک ترین بازی عمرمه!
....:| شرمنده منظورم همون دید اسپس بود ..... :)

jerico

کاربر سایت
Dec 9, 2012
2
بچه که بودم 10 سالگی عاشق رزیدنت اویل بودم و ذره ای ترس وارد بدنم نمیشد :d
حالا که 21 سال شدیم دیگه اعصاب همون اویل 3 رو هم دیگه ندارمو نمیتونم بازی کنم حتی بدون صدا!!!.

دد اسپیسو 5 دقیقه بیشتر نتونستم بازی کنم
fear 2 که سکته زدم همون دموی اول بازی :))
cold fear هم خیلی لعنتی و خوووف بود...
doom 3
وایییییی crayotasis بازیه روسیه ادمو از زندگی سیر میکنه یعنی میتونم بگم تمام سکانس های بازی وحشتناک ترین صحنه فیلم کینه رو در نظر بگیرید هم تصویر هم صدا!
و اما cliver barker jericho اینم به امید اینکه 5 نفر دیگه هم تو بازی کنارت هستن فعلا دارم بازی میکنم:>
وای سکانس هایی که مجبورم با 1 کاراکتر تنها بازی کنم:-s:-so:-)
خلاصه پیر شدیم رفت اعصاب تعطیل/:)

havan

کاربر سایت
Feb 11, 2012
415
من به تازگی سری Resident Evil بازی کردم
توی یه صحنه از Resident Evil 1 از ترس از جا پریدم، تاحالا اصلا اونقد نترسید بودم
Resident Evil 2 هم اونجای که از پنجرها رد میشی‌ از دنیا بی‌خبری، یهو دستای هیولا ها میان سراغت با اون صدای وحشتناک غافلگیرت می‌کنن، این ترسناک‌ترین صحنه‌ تو تمام سری بود، از هر پنجره میترسیدم و از ترس جرات نمیکردم از کنارشون رد شم، رزیدنت اویل ۳ که خیلیا میگن خیلی‌ ترسناکه فقط استرس بیش از حد داره که نمسیس پدرمونو در میاره، یا باید با مهمات ناچیز با هیولا بجنگیم یا باید فرار کنیم که باعث ایجاد استرسه مرگبار می‌شه.

hesam373

کاربر سایت
Oct 19, 2011
298
نام
حسام
1ـ دید اسپاک

Rule of Rose

3ـ COLD FEAR
راستی من دارم بازی رزیدنت اویل رو تموم میکنم اما هنوز نتونستم نمیدونم باید با نمسیس چی کار کنم همونجایی که همه چی ارومه بعد یهویی نمسیس میپره از پنجره بیرون من بدبخت هم از فرصت استفاده کردم و بازی رو سیو کردم و پلستیشن رو خاموش کردم و رفتم بیرون ! :)) فقط اگه کسی میتونه لطفا راهنماییم کنه ببینم با ید چی کار کنم ! :d
اگه منظورت اون جایی‌ِ که نمسیس از پنجره میاد تو و یه Rocket Luncher دستشه ۲ راه داری:
۱)از دستش در بری و برگردی به همون لابی اصلی‌ ایستگاه پلیس
۲)اگه داری رو هارد بازی‌ میکنی‌ و دنبال آیتم‌های نمسیس هستی‌ سعی‌ کن بکشیش.

ترسناک‌ترین بازی عمرم،ترسناک‌ترین که نه،استرس زا ترینشون همون RE3 و Silent Hill:Downpour بوده ولی‌ یادمه بچه بودم یه بازی خیلی‌ باحال بود که تا سر حد مرگ می‌ترسیدم بازی می‌کردم اسمش Killing Time بود.

آخرین ویرایش:

CM_Punk

کاربر سایت
Dec 14, 2012
107
نام
علیرضا
تا حالا بازی ترسناک نکردم اما خونه رفیقم silent hill downpour رو بازی کردیم 3بار رفتم دستشویی تا تونستم راحت ببینم
الان هم دارم dead space 1و2 دانلود میکنم میخوام شب 12 ساعت توالت در اختیارم باشه:d

Ardi360

کاربر سایت
Jun 10, 2008
1,476
نام
اردلان
راستی من دارم بازی رزیدنت اویل رو تموم میکنم اما هنوز نتونستم نمیدونم باید با نمسیس چی کار کنم همونجایی که همه چی ارومه بعد یهویی نمسیس میپره از پنجره بیرون من بدبخت هم از فرصت استفاده کردم و بازی رو سیو کردم و پلستیشن رو خاموش کردم و رفتم بیرون !
گویا خیلیا سر این صحنه RE3 خاطرات دارن :d منم 12 13 سالم بودم تو خونه دوستم داشتیم بازی میکردیم ریسیدم به همین صحنه که نمسیس زد بیرون از پنجره . دوست منم خیلی ریلکس در کسری از ثانیه کنسول رو خاموش کرد :d
پ.ن : fatal frame 2 رو حتما بازی کنید

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
این روزا که دیگه بازی ترسناک نمیسازن بابا همش بچه بازیه
بازی ترسناک کو؟ اونو به من نیشان بده اول

lucius
بازیش کن ببینم چقدر نترسی :D
البته بازی ای نیست که خیلی بترسی ازش ولی جو محیط و صداها طوری درست شدن که حس ترسو به آدم منتقل میکنه.

mehdi keshvari

کاربر سایت
Sep 16, 2008
983
نام
مهدی
باورتون میشه الان که سی سالمه با وجود اینکه اکثر بازیهایی گه گفتید رو بازی کردم وتموم کردم بازم با خوندم چند صفحه اخیر که نوشته بودید بازم آدرنالینم رفت بالا
تنها بازیی که واقعا اعضابمو از ترس اونم بیشتر بخاطر صداش خورد کرد ودیگه بازی هم نکردمش siren blood بودش . خیلی چیز پیچ بود . اصلا یه وضی بود .

am3

کاربر سایت
Jan 11, 2013
205
نام
amir
همینو میتونم بگم که وقتی RE6 بازی میکنم میخندم به زامبی های ترسناکش به محیط تاریک و مرگبرش به تعداد کم مهمات و به capcom و بعد به خودم میخندم که دوباره دارم این بازیرو میخرم
تو DS2 یه بار ساعت 1 شب بد فورم ترسیدم از جام پریدم و... بقیش بالی 18 سال است

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,365
نام
Matthew
این اواخر بازی ترسناک خیلی بازی نکردم و ندیدم که بازی کنم، حالا DS3 رو فردا میگیرم ببینم چطوری هست امیدوارم خوب باشه ...

اما من دارم Evil Nemsis 3 رو میرم، واقعا قشنگ و از جمله ترسناک هستش، هرچند خیلی نمی ترسم، یعنی بعضی صحنه هاش واقعا ترسناکند، الان خیلی هاش عادی هستند

مثلا از شیشه داری راه میری(مرحله ی قطار )، زامبی ها می پرند جلوت، یا مثلا نمسیس یه دفعه جلوت سبز میشه :d

اونا آره، ولی در کل بنظرم میتونند ترس بازی های اول شخص و سوم شخص نسل حاضر رو خیلی خیلی ترسناک تر از بازی های Clasasic و دو بعدی گذشته کنند ...

ممنتظر Project Zwei استاد شینجی می کامی بزرگ ...:x

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر