همکاری تیم Hades با Jungle برای کپی خور کردن PS3

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,278
طبق اطلاعات منتشر شده، تیم جانگلر و Commodor4Ever که تا بحال با موفقیت تمامی درایوهای Xbox360 را کپی خور کردند، به کمک تیم HadesTeam که در حال حاضر روی کپی خور کردن درایو Blue Ray دستگاه PS3 هستند، رفت.
حالا فعلا باید صبر کنیم و ببینیم که کی به نتیجه می رسند.

لطفا از سوالهایی که هنوز کسی جوابی براش ندارد، از جمله اینکه کی کپی خور میاد و چقدر میگیرند که انجام بدهند، خودداری کنید.

منبع

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
اولین باره که به قضیه یهنمه خوشبینم!ولی فعلا لینکی ندیدم که بکس تیم جانگل بیان اعلام کنن!(هروقت توییترشون اعلام کرد)

پ.ن:خدایش خیلی سرشون میشه و جدا اینا این کارن ولی تا وقتی خودشون رسمی اعلام نکنن،من یکی که باور نمیکنم.چند ساعت پیش لینک اون سایت المانی رو دیدم ولی نمیدونم ا کجا خبر رو اورده و ..

پ.ن:کپی خور شدن PS3 اصلا برام مهم نیست-ولی شدنش خیلی برام مهمه:D(از لحاظ دیگری)

سایت آلمانی چه خبری آورده بود ؟ کپی خور شدن ps3 یا هم کاری این 2 تا تیم؟؟؟ :-ss:-ss:-ss
المانی که بارم نیست به انگلیسی ترنسلیتش کردم -همین خبر رو زده بود.( صبح)
اصلا خبری راجع به کپی خور نیست!معلوم است نیست بشه!فعلا گفتن که میرن روش کار میکنن(من همینش رو هم تا از خودشون نشنوم باور نمیکنم)
چون اگه خبر درست باشه باید در توییتر شون بگه(اونا با کسی شوخی ندارن:D

در ضمن
never say never)
;)

حال کردی چه به حرف من گوش دادن ؟ :biggrin1:
بخدا میخواستم اولین نفر به خودت بگم،ولی داشتم میرفتم بیرون نشد!

آخرین ویرایش:

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
خب مثه اینکه اینا تو فروم نفوذی دارن چون همین چن روز پیش تو تاپیک x360 s ذکر و خیرشون بود :D
capitanrayan
حال کردی چه به حرف من گوش دادن ؟ :D
پ.ن:کاپیتان تعداد پستات هم عجب چیزه خفنی افتاد :D5,555

Brox

کاربر سایت
Jul 11, 2008
512
نام
قدرت
اولین باره که به قضیه یهنمه خوشبینم!ولی فعلا لینکی ندیدم که بکس تیم جانگل بیان اعلام کنن!

پ.نکخدایش خیلی سرشون میشه و جدا اینا این کارن ولی تا وقتی خودشون رسمی اعلام نکنن،من یکی که باور نمیکنم.چند ساعت پیش لینک اون سایت المانی رو دیدم ولی نمیدونم ا کجا خبر رو اورده و ..
همه رو گفتی،از خودت نگفتی!

پ.ن:کپی خور شدن PS3 اصلا برام مهم نیست-ولی شدنش خیلی برام مهمه:D(از لحاظ دیگری)
سایت آلمانی چه خبری آورده بود ؟ کپی خور شدن ps3 یا هم کاری این 2 تا تیم؟؟؟ :-ss:-ss:-ss

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل
طبق اطلاعات منتشر شده، تیم جانگلر و Commodor4Ever که تا بحال با موفقیت تمامی درایوهای Xbox360 را کپی خور کردند، به کمک تیم HadesTeam که در حال حاضر روی کپی خور کردن درایو Blue Ray دستگاه PS3 هستند، رفت.
حالا فعلا باید صبر کنیم و ببینیم که کی به نتیجه می رسند.

لطفا از سوالهایی که هنوز کسی جوابی براش ندارد، از جمله اینکه کی کپی خور میاد و چقدر میگیرند که انجام بدهند، خودداری کنید.

منبع

واوی، هومن جان عجب خبری هست، اگر اینطور باشه!!! باید منتظر خبرهای خوش باشم...

کمی موضوع رو بیشتر پیگیر شدم هم و نگاهی به خبرهای قدیمی تر در موضوع PS3 کردم (با این وجود که تا الان روی PS3 کار نکردم و سورس های زیادی ندارم!)

اینطور که معلوم هست تیم Hades قصد داره که از طریق Windows و راهکاری که مثل تیم Jungle برای Dump و Flash کردن درایوهای X360 ساختند، رو پیدا کنه (توجه به چند تصویر زیر)

Le_lecteur_BluRay_de_la_Ps3_Slim_fonctionne_sous_windows_1.jpg

Le_lecteur_BluRay_de_la_Ps3_Slim_fonctionne_sous_windows_2.jpg

Le_lecteur_BluRay_de_la_Ps3_Slim_fonctionne_sous_windows_3.jpg

Le_lecteur_BluRay_de_la_Ps3_Slim_fonctionne_sous_windows_4.jpg

نکته ی جالب ی که تو تصاویر مشاهده میشه، عکس هایی از تشخیص درایو PS3 در بخش Device Manager، Nero, JungleFlasher, DOSFlash32 هست. (دو برنامه آخر در زمینه ی Dump و Flash درایوهای X360 کاربرد دارند)

از همین رو قراره همکاری میان TeamJungle-C4E و TeamHades صورت بگیره تا راهی برای decryption ـه Firmware درایو PS3 پیدا کنند و همچنین C4eva بتونه Hacked Firmware ای رو اماده کنه

البته تا الان توی هیچ کدوم از مطالبی که خوندم یک سورس خبری دقیقی وجود نداشت و همچنین بیانه ای از سوی تیم Jungle و یا C4E ارائه نشد!

P.S
تازه چند دقیقه ای هست شروع کردم...بازم نگاهی میکنم ببینم داستان چی هست
P.SS
سورس مطالب توی سایت لینک تصاویر هست
P.SSS
امیدوارم دوستان رعایت کنند که این تاپیک مثل تاپیک های قبلی نشه

آخرین ویرایش:

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
اقا خلیل اینا میخوان از طریق همون نرم افزارهای فلش team jungle و C4E استفاده کن راستکی ؟ :-/
*

Last edited by a moderator:

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
اگه اشتباه نکنم سونی BD Drive کنسول رو طوری طراحی کرده که با هر update سیستم عامل میتونه firmware درایور BD رو هم فلش و update کنه.

با این روشی که اینا میخوان کار کنن، در صورت هک شدن هم بازی سونی میتونه سری درایو رو از هک در بیاره :D

Police _ 110

ハリール
مدیر انجمن
Sep 29, 2005
7,010
نام
خلیل
F-PS.jpg

http://twitter.com/TeamJungle
TeamJungle welcomes co-operation with TeamHades on PS3 BD drive

دقایقی پیش (6 دقیقه) تویت تیم Jungle آپدیت شد، با صراحت تمام و قاطعیت تیم Jungle-C4E در یک همکاری نزدیک با تیم Hades قراره برروی درایو بلوری کنسول PS3 کار کنند.

با پخش این خبر به طور رسمی آن هم در تویت پرطرفدار تیم Jungle و IRC #Fw اختصاصی این تیم، دیگر میتوان شاهد ادامه کار و خبرهای جدی تری از یک تیم قدرتمند بود!

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر