همکاری برای تشکیل تیم

duke_nukem

کاربر سایت
Dec 30, 2006
1,080
نام
مانی
منم عضو شدم برای GTA4 و MGS4 دعوتم کنید(invite)آیدیمم ay_sh
واسه gta adت کردم ولی همون طور که گفتم واسه mgs اگه بخوام تیم بسازم leader تیم میشم ولی خودم ندارم این بازیو پس بهتره یکی دیگه تیم mgs رو بسازه.

من هم عضو شدم
واسه کدوم بازی می خوای inviteت کنم؟

میلادzax030

کاربر سایت
Jan 29, 2008
233
نام
milad
دوک جان من میخواستم ملحق بشم یعنی همون مثل دعوت شدن و قرار گذاشتن واسه آنلاین

بازی جی تی ای اروپا ....

اینو ببین :

http://irapic.com/uploads/1217000124.jpg

من اسم تیم رو که باید Iran بزنم و اون ساعت رو چی بزنم تا به وقت خودمون تنظیم کنیم واسه آنلاین و چطوری باید یک تیمی رو دعوت کنم واسه این بازی و با ps3 باهاش آنلاین بازی کنیم؟؟؟

یکم اگه میشه مراحل رو دقیق توضیح بدی ممنون میشم ....

duke_nukem

کاربر سایت
Dec 30, 2006
1,080
نام
مانی
دوک جان من میخواستم ملحق بشم یعنی همون مثل دعوت شدن و قرار گذاشتن واسه آنلاین

بازی جی تی ای اروپا ....

اینو ببین :

http://irapic.com/uploads/1217000124.jpg

من اسم تیم رو که باید Iran بزنم و اون ساعت رو چی بزنم تا به وقت خودمون تنظیم کنیم واسه آنلاین و چطوری باید یک تیمی رو دعوت کنم واسه این بازی و با ps3 باهاش آنلاین بازی کنیم؟؟؟

یکم اگه میشه مراحل رو دقیق توضیح بدی ممنون میشم ....

خودمم هنوز کانل نیومده دستم.هنوز زیر آزمایشه:cheesygri
واسه بازی کردن 2 راه داری یا بری رو challenge اسم تیمی رو که می خوای باهاش بازی کنیو بدی تو psn ادش کنی بعد باهاش بازی کنی زمانم رو اختلاف زمانی 0 بزار بعد هر چی ساعت دادی +3.5 کنی می شه تهران به نظرم این طوزیه. یا بری تو تورنمنتا شرکنت کنی.حالا من تو این هفته می فهمم راه دقیقشو.واسه اعلام نتیجه هم باید بری رو report بعد نباید دروغ بگی تو سایت نوشته اگه دروغ بگین به سونی می گیم !!ولی نمی دونم چطوری می فهمن فکر کنم الکیه:cheesygri

duke_nukem

کاربر سایت
Dec 30, 2006
1,080
نام
مانی
  • من واسه یکشنبه ساعت 12.5 شب resistance قرار گذاشتم ببینم اگه جواب داد میام خبر می دم .
  • واسه ساعتم از اینجا کمک بگیرینhttp://www.timeanddate.com/worldclock/

• راستی اون بالا برین تو قسمت انجمن مسابقاتی رو که در پیشه اون وسطش نشون میده برین مال uk اونجوری راحتتره شرکت کردن.تو انجمنم دقیقا با psn idتون ثبت نام کنین.بعد تو هر مسابقه ای که در پیشه برین و اون پایین yes بزنین ساعتو تنظیم کنینو بعد بازی کنین.

• نکته:تو resistance اسم روم ها رو میشه دید و راحت میشه تو اون ساعت رفت تو دوم ps3multiplayer ولی چون تو cod4 روم نمیشه انتخاب کرد وقتی host مشخص شد که تو همون صفحه مر بوط به بازی می نویسه به اون تقاضای دوستی بدین

• امتیازات این مسابقاتم تو رنکینگ ps3leaderboards نقش داره

duke_nukem

کاربر سایت
Dec 30, 2006
1,080
نام
مانی
خوب.با مدیر سایت صحبت کردم گفتم با توجه به اینکه این سایت مال اروپا و امریکاست و ما ایرانیم میشه بازی کرد؟، 100% تایید کرد و گفت البته میشه ولی گفت مشکلات پینگ پای خودمون.حالا باید با همون پینگ زرد و قروز مقام بیاریم:cheesygri

duke_nukem

کاربر سایت
Dec 30, 2006
1,080
نام
مانی
خوب دیشب واسه اولین بار هماهنگ شدم و تو یه مسابقه غیر تیمی تک نفره resistance بازی کردم.5 نفر بودیم سوم شدم و 20 تا multiplayer point گرفتم.البته تو قسمت forums اونجا یه سری مسابقات دیگم هست که به نظر میاد با هم یکپارچن.حالا کامل اومد دستم آموزش بهتر می زارم

marcus-fenix

کاربر سایت
May 24, 2007
31
سلام به همه
کسی اینجا WarHawk بازی می کنه؟؟؟
تیمی چیزی هم دارید؟؟؟
من اونجا Id ساختم ولی واقعا نمیدونم چه جوری میخواد کارکنه چون اصلا اکانت PSN ام رو نخواست
یه توضیح کوچولو بدید ممنون میشم
اینم PSN Id ام:
َAnoush_Aj

آخرین ویرایش:

ffarshad

کاربر سایت
Jan 15, 2010
28
سلام

سلام من با تمام وجود خواهش میکنم یک نفر منو به جمع دوستانش اضافه کنه بابا ایرانی پیدا نمیشه اسم ایدی من هست farshad-infamos

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر