همه چیز در مورد Kinect

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا
دوستان من چطوری می تونم عکس ها و فیلم هایی که کینکت ازم میگریه را استخراج کنم و روی کامپیوترم ببینم ؟

Squall*

کاربر سایت
Mar 13, 2009
541
نام
فرید
بازی همراه کینکت ثابت هست یا مختلف هست؟
ریجن بازی همراه کینکت فری هست یا باید به دستگاه بخوره؟ توی سوالات متداول یه جاییش نوشته که باید به دستگاه بخوره بعد پایین تر توی یه سوال دیگه نوشته ریجنش فری هست!
وقتی میخوام بخرم بگم تست بکنه یا ندید بردارم بیارم؟
نشانه آکبند بودن چی هست؟
تقلبی داره یا همشون اصل هستن؟ اگه اره نحوه تشخیص دادنش چطوری هست؟
دو تا بازی خوب واسش معرفی بکنین. به غیر از کینکت ادونچر.

تنکس

amir0831

کاربر سایت
May 29, 2011
827
نام
امیر
بازی همراه کینکت ثابت هست یا مختلف هست؟
ریجن بازی همراه کینکت فری هست یا باید به دستگاه بخوره؟ توی سوالات متداول یه جاییش نوشته که باید به دستگاه بخوره بعد پایین تر توی یه سوال دیگه نوشته ریجنش فری هست!
وقتی میخوام بخرم بگم تست بکنه یا ندید بردارم بیارم؟
نشانه آکبند بودن چی هست؟
تقلبی داره یا همشون اصل هستن؟ اگه اره نحوه تشخیص دادنش چطوری هست؟
دو تا بازی خوب واسش معرفی بکنین. به غیر از کینکت ادونچر.

تنکس
بازی همراه کینکت تقریبا 2 تا هست kinect advendture و kinect sport که بیشتر 98% بازار همراه kinect adventure میدن.
ریجینر بازی همراه کینکت روش نوشته Ntc اما روی همه ریجینر ها میگیره یعنی Free هستش.(بعدم چرای اینقدر بازی رو کینکت واست مهمه؟:D)
همهشه هم هرچی می خواین بخرین بدین تست کنن ممکنه تو بار و جایی خراب شده باشه یا ممکنه بیای خونه ببینی خط افتاده روش.
نشانه اکبند بودن نداره و تازگی ها داره نسخه تقلبیشم میاد.اما بهترین راه اینه که برین از معتبر ترین مغازه که واقعا اینکاره هست بخرین حتی اگر 30 تومان گرونتر میده.

Squall*

کاربر سایت
Mar 13, 2009
541
نام
فرید
خب بالاخره ما هم کینتک خریدم!

قیمت : 245

آداپتور هم داره

ولی یه چیزی و باید بگم :

خیلی خیلی خیلی ناقص هست و اصلا قابل مقایسه حتی با وی نینتندو نیست!

ناقص بودنش نه به خاطر بازی هاش بلکه به خاطر نحوه عملکردش هست. البته صد در صد تکنولوژی که داره از وی پیشرفته تر هست ولی خب تنها با بدن نمیشه بازی های زیادی رو اجرا کرد اونم فقط در جا باید باشه!

با دیدن فوتبالش کاملا ازش نا امید شدم. دیگه بهش نمیشه فوتبال گفت! به هیچ عنوان دویدن نداره و فقط باید در جا شوت و پاس بدی! البته برای دویدن میتونست مثل بازی دو میدانی، دویدن درجا رو قرار بده ولی مشکلی که پیش میاد عقب گرد و دنده عقب رفتن هست. بنابراین نیاز به یه دسته بازی داره که دوباره برمیگردیم سر خونه نینتندو!

روی هم رفته به این قیمت نمی ارزه. با این پول بهتره که آدم وی بخره تا این رو. تازه وی بازی های زیاد و متنوعی داره و میشه گفت یه پروژه کامل هست ولی کینکت هنوز خیلی راه تا کامل شده داره و به نظر من فعلا ناقص هست.

Vahid67

کاربر سایت
Aug 18, 2007
394
خب بالاخره ما هم کینتک خریدم!

قیمت : 245

آداپتور هم داره

ولی یه چیزی و باید بگم :

خیلی خیلی خیلی ناقص هست و اصلا قابل مقایسه حتی با وی نینتندو نیست!

ناقص بودنش نه به خاطر بازی هاش بلکه به خاطر نحوه عملکردش هست. البته صد در صد تکنولوژی که داره از وی پیشرفته تر هست ولی خب تنها با بدن نمیشه بازی های زیادی رو اجرا کرد اونم فقط در جا باید باشه!

با دیدن فوتبالش کاملا ازش نا امید شدم. دیگه بهش نمیشه فوتبال گفت! به هیچ عنوان دویدن نداره و فقط باید در جا شوت و پاس بدی! البته برای دویدن میتونست مثل بازی دو میدانی، دویدن درجا رو قرار بده ولی مشکلی که پیش میاد عقب گرد و دنده عقب رفتن هست. بنابراین نیاز به یه دسته بازی داره که دوباره برمیگردیم سر خونه نینتندو!

روی هم رفته به این قیمت نمی ارزه. با این پول بهتره که آدم وی بخره تا این رو. تازه وی بازی های زیاد و متنوعی داره و میشه گفت یه پروژه کامل هست ولی کینکت هنوز خیلی راه تا کامل شده داره و به نظر من فعلا ناقص هست.

دوست عزیز کاملا با نظرات مخالف هستم ....
فقط یه مورد رو در نظر داشته باش که هیچی توی دستت نیست هیچی
قیمتش هم توی ایران الکی هستش توی خارج از ایران کاملا معقوله ... حدود 150 دلار ....

Squall*

کاربر سایت
Mar 13, 2009
541
نام
فرید
دوست عزیز کاملا با نظرات مخالف هستم ....
فقط یه مورد رو در نظر داشته باش که هیچی توی دستت نیست هیچی
قیمتش هم توی ایران الکی هستش توی خارج از ایران کاملا معقوله ... حدود 150 دلار ....

خب صد البته نظر هر کس با بقیه متفاوت و محترم هست. :)

من خودم تست نکردم ولی این طوری که داداشم میگه بازی هری پاتر و فورزا رو تست کرده و اصلا جالب نیستن.
برای فورزا باید سرت رو فقط این ور و اون ور بکنی تا ماشین بپیچه!
برای هری پاتر هم خیلی محدود و مزخرف هست به طوری که از قرار معلوم ورژن جدیدترش کلا قابلیت کینتک رو حذف کرده! اگه واقعا اشکال از بازی بود خب میتونست با تجربه ای که از بازی قبلی به دست آورده بود،‌ این قابلیت رو توی بازی جدیدش بهبود ببخشه!‌
پس نتیجه میگیریم که کینکت واقعا ناقص هست! به خاطر این ناقص بودنش هست که از اون های و هویی که اویل اومدنش بود دیگه اصلا خبری نیست!

من یه پیشنهاد واسه کامل شدنش دارم :
اگه چهار تا کینکت و مانیتور رو در چهار طرف قرار بدیم شاید بشه این طوری انعطاف پذیری بیشتری بهش داد. این طوری میشه بازی هایی مانند اویل رو درست و درمون بازی کرد. در نظر بگیرین وقتی میخوایین بر گردین کافی واقعا بر گردین و بقیه تصویر رو توی مانیتور پشت سری دنبال بکنین، برای دویدن هم پا ها رو به زمین بزنیم، برای شلیک هم باید یه تفنگ ساختگی دستمون باشه. این طوری جذابیت بازی واقعا زیاد میشه و در این روش D-Pad حذف میشه ولی بازم مشکلی که داره این هست که دنده عقب رفتن بازم مسئله هست و فقط به طور محدود میشه دنده عقب کشید ...

aryasoft2872

کاربر سایت
Nov 25, 2009
584
نام
M.P
قرار نیست که باکینکت فوتبال بازی کنیم بعضی سبک ها رو خیلی خوب جواب میده بازی PUSS In BOOTS و یا KINECT SPORTS رو اگر بازی کنید می فهمید توی بعضی سبک ها بازی های توپی میشه ساخت.بعضی ها رو نه،بعدش هم خوب موو از وی خیلی بهتره اگر با گیم پلی کینکت کسی حل نکنه.

Vahid67

کاربر سایت
Aug 18, 2007
394
خب صد البته نظر هر کس با بقیه متفاوت و محترم هست. :)

من خودم تست نکردم ولی این طوری که داداشم میگه بازی هری پاتر و فورزا رو تست کرده و اصلا جالب نیستن.
برای فورزا باید سرت رو فقط این ور و اون ور بکنی تا ماشین بپیچه!
برای هری پاتر هم خیلی محدود و مزخرف هست به طوری که از قرار معلوم ورژن جدیدترش کلا قابلیت کینتک رو حذف کرده! اگه واقعا اشکال از بازی بود خب میتونست با تجربه ای که از بازی قبلی به دست آورده بود،‌ این قابلیت رو توی بازی جدیدش بهبود ببخشه!‌
پس نتیجه میگیریم که کینکت واقعا ناقص هست! به خاطر این ناقص بودنش هست که از اون های و هویی که اویل اومدنش بود دیگه اصلا خبری نیست!

من یه پیشنهاد واسه کامل شدنش دارم :
اگه چهار تا کینکت و مانیتور رو در چهار طرف قرار بدیم شاید بشه این طوری انعطاف پذیری بیشتری بهش داد. این طوری میشه بازی هایی مانند اویل رو درست و درمون بازی کرد. در نظر بگیرین وقتی میخوایین بر گردین کافی واقعا بر گردین و بقیه تصویر رو توی مانیتور پشت سری دنبال بکنین، برای دویدن هم پا ها رو به زمین بزنیم، برای شلیک هم باید یه تفنگ ساختگی دستمون باشه. این طوری جذابیت بازی واقعا زیاد میشه و در این روش D-Pad حذف میشه ولی بازم مشکلی که داره این هست که دنده عقب رفتن بازم مسئله هست و فقط به طور محدود میشه دنده عقب کشید ...

من بهتون پیشنهاد می دم که حتما خودتون تست کنید ...
هری پاتر رو بازی نکردم ولی فورتزا کاملا فرمون واقعی دست شما هست بصورتی که حتی اگر بخوای ایرانی رانندگی کنی ( منظورم یک دستی فرمونو بگیری ) قبول نمی کنه و زیرش پیغام می ده , اون برادر شما که میگه با سر فرمونو کنترل می کنه مطمئنا وقتی سرش رو می چرخونه بدن و دستش هم می چرخه ....
هیچ چیز جز خدا کامل نیست و همه چیز یک نقصی داره در این شکی نیست ولی این درست نیست که شما وقتی چیزی رو هنوز امتحان نکردی در موردش نظر بدید ....
اتفاقا با بازی های جدیدی که براش اومده حال و هوای خیلی خوبی داره ...
چه خبره چهار تا کینکت ؟؟؟!!!! پیشنهاد کاملا غیر منطقی هستش اصلا معنی نداره !!!
برای شلیک بازی Gunstringer ایده جالبی داره حتما تست کن بازیشو البته اولش یکم سخته این بازی ....
در مورد عقب رفتن یک بازی توی adventure هستش الان اسمش یادم نیست چی بود اون عقب رفتن داشت ....
من کل کنفرانس ها و مصاحبه های E3 سال 2011 رو دارم و کلی بازی مختلف کینکت توش معرفی شد که هرکدومش فوق العاده بود ....
این بازی ها رو حتما تست کن ...
Gunstringer
kinect sport 1 & 2
dance central 2
fitnes envolved 2012
adventure
Forza
راستی اینم بگم فعلا تنها یک نرم افزار کامپیوتری هستش که می تونی دو تا کینکت رو بهش وصل کنی و ازشون استفاده کنی که اونم برای موشن کپچر استفاده میشه ....

Squall*

کاربر سایت
Mar 13, 2009
541
نام
فرید
عکس های The Gunstringer رو توی گوگل دیدم. شخصیت اولش اصلا دوست داشتنی نیست به طوری که حال آدم رو به هم میزنه! :-& لطفا در مورد کنترل کردنش یه کمی توضیح بده ببینم واقعا ارزشش رو داره یا نه.
یادم میاد یه جایی به نقل قول از مایکروسافت نوشته بود : برای بازی کردن نیازی به کنترلر ندارین، بدن شما خودش کنترلر بازی هست! ولی با اومدن بازی های جدید که کینکت رو ساپورت نمیکنن عملا این حرف مایکروسافت نقض شده!
بازی های کینکت اسپورت هم فقط واسه چند روز لذت بخش هست و بعدش لوس میشن.
هنوزم سر حرفم هستم. کینکت با این شرایطی که داره بازی های زیادی رو نمیتونه ساپورت بکنه. بهتره که مایکروسافت یه فکری واسه بهبودش بکنه وگرنه کلا فراموش میشه و باید توی ویترین مغازه ها یا گوشه کمد بچه ها خاک بخوره.

863110435

کاربر سایت
Feb 6, 2011
426
نام
علی
عکس های The Gunstringer رو توی گوگل دیدم. شخصیت اولش اصلا دوست داشتنی نیست به طوری که حال آدم رو به هم میزنه! لطفا در مورد کنترل کردنش یه کمی توضیح بده ببینم واقعا ارزشش رو داره یا نه.یادم میاد یه جایی به نقل قول از مایکروسافت نوشته بود : برای بازی کردن نیازی به کنترلر ندارین، بدن شما خودش کنترلر بازی هست! ولی با اومدن بازی های جدید که کینکت رو ساپورت نمیکنن عملا این حرف مایکروسافت نقض شده!بازی های کینکت اسپورت هم فقط واسه چند روز لذت بخش هست و بعدش لوس میشن.هنوزم سر حرفم هستم. کینکت با این شرایطی که داره بازی های زیادی رو نمیتونه ساپورت بکنه. بهتره که مایکروسافت یه فکری واسه بهبودش بکنه وگرنه کلا فراموش میشه و باید توی ویترین مغازه ها یا گوشه کمد بچه ها خاک بخوره.

قرار نیست که همه بازی ها برا کینکت باشه!
این حرف فقط در مورد بازی هایی که برای کینکت ساخته شده صدق میکنه نه همه بازی ها.
در ضمن KUNG FU HIGH IMPACT رو هم امتحان کن خیلی باحاله.

Vahid67

کاربر سایت
Aug 18, 2007
394
عکس های The Gunstringer رو توی گوگل دیدم. شخصیت اولش اصلا دوست داشتنی نیست به طوری که حال آدم رو به هم میزنه! :-& لطفا در مورد کنترل کردنش یه کمی توضیح بده ببینم واقعا ارزشش رو داره یا نه.
یادم میاد یه جایی به نقل قول از مایکروسافت نوشته بود : برای بازی کردن نیازی به کنترلر ندارین، بدن شما خودش کنترلر بازی هست! ولی با اومدن بازی های جدید که کینکت رو ساپورت نمیکنن عملا این حرف مایکروسافت نقض شده!
بازی های کینکت اسپورت هم فقط واسه چند روز لذت بخش هست و بعدش لوس میشن.
هنوزم سر حرفم هستم. کینکت با این شرایطی که داره بازی های زیادی رو نمیتونه ساپورت بکنه. بهتره که مایکروسافت یه فکری واسه بهبودش بکنه وگرنه کلا فراموش میشه و باید توی ویترین مغازه ها یا گوشه کمد بچه ها خاک بخوره.

این دوست داشتنی بودن شخصیت که کاملا سلیقه ای هست یه دنیا هری پاتر رو دوست دارن ولی من حالم بهم می خوره!!!! من نگفتم شخصیت بازیش جذابه یا نه من کل بازی رو گفتم ...
من احساس می کنم که هرچی در مورد کینکت بگم شما می گی بدرد نمیخوره اگر با کینکت حال نمی کنی واسه چی خریدی خوب ؟؟؟
اون حرف مایکروسافت کاملا درسته ولی برای همه بازی ها نیست خودش هم نگفته که برای همه بازی هاست شما بد برداشت کردی ...
اصلا هم اینطور نیست که بعدش لوس بشه ما که خیلی وقته بازی می کنیم تاحالا زده نشدیم اینم بگم دسته جمعی بازی کنید خیلی بیشتر حال میده...
دوباره می گم بازی هایی که توی کنفرانس های e3 معرفی شدن فوق العاده بودن مثلا Ryse , Star Wars , Ghost raycon و کلی بازی دیگه ....
مطمئن باش هیچ وقت همچین اتفاقی نمیوفته کینکت پر فروش ترین وسیله اضافی کنسول ها بوده تاحالا و همینطور بهترین اختراع سال 2009 ....تا چند وقت دیگه هم که نسخه PC میاد میبینی چه کولاکی می کنه ....

Mr.Kennedy

کاربر سایت
Oct 6, 2011
180
نام
علی
دوستان من تازه کینکت گرفتم یه سوال دارم.
من توی نت که داشتم سرچ می کردم چند نفر رو دیدم که دارن کینکت ادونچرز بازی می کنن. کینکت هم لباس های اونا رو اسکن کرده و مثل خودشونه.
خواستم ببینم میشه این کارو کرد یا خودت باید آواتار رو مثله خودت بسازی؟؟!!!
Kinect.jpg

Vahid67

کاربر سایت
Aug 18, 2007
394
دوستان من تازه کینکت گرفتم یه سوال دارم.
من توی نت که داشتم سرچ می کردم چند نفر رو دیدم که دارن کینکت ادونچرز بازی می کنن. کینکت هم لباس های اونا رو اسکن کرده و مثل خودشونه.
خواستم ببینم میشه این کارو کرد یا خودت باید آواتار رو مثله خودت بسازی؟؟!!!
Kinect.jpg

خود آواتارو باید مثل خودت بسازی...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر