همه چیز در مورد Kinect

erfan.dlp30

کاربر سایت
Aug 27, 2010
174
نام
عرفان
با کینکت بهتره که فاصلتون کمتر از 1 متر نشه.
بازی های دونفره 1.5 متر خوبه که فاصله داشته باشین.
کالیبره تاثیرش خیلی بالاست هم توی شناسایی فرد و هم مچ شدن با محیط و هم ارتفاع خود کینکت با زمین و نور محیط و شما بهتره 1بار در صبح و 1بار در ظهر و 1 بار در شب کینکت رو کالیبره کنین.

دوست عزیز بابت توضیحات کامل ممنون . فاصله خود فرد دیشب تست کردم وقتی زیاد میری عقب خودش میگه بیا جلوتر ! دیشب کالیبرش کردم . خدا وکیلی الان عالی شده ! تشخیص و همه چش فیکس فیکس شد . اون شب و صبح و ظهر هم بیخیال حال ندارم :D بازم ممنون .

• Like
Reactions: AM†R

sokooooot

کاربر سایت
Aug 29, 2011
5
سلام خدمت عزیزان

بنده الان یه دونه از این کینکت ها خریدم 170 تومن با ذوق و شوق هم آوردم خونه وصل اش کردم ولی می گه دستگاه نیاز به آپدیت داره در قسمت xbox live

دستگاه من هم الیت هست لطفا راهنمایی کنید چطوری این رو وصل اش کنم

خیلی خیلی ممنون می شم اگه جواب بدید

اگه نیاز به آپدیت داشبورد داره یه جایی رو نشون ام بدید که یاد بده این کار رو با فلش مموری که چطوری میشه آپدیت اش کرد لپ تاپ هم هست

خلاصه یه آموزشی چیزی

داشبورد دستگاه هم الان هست : 2.0.13146.0

کپی خور هم شده

حالا توی این 70 صفحه هم می گردم

ولی اگه زودتر جواب بدید خیلی ممنون می شم

آخرین ویرایش:

Boss Hunter

کاربر سایت
Nov 8, 2008
1,246
نام
محسن
سلام خدمت عزیزان

بنده الان یه دونه از این کینکت ها خریدم 170 تومن با ذوق و شوق هم آوردم خونه وصل اش کردم ولی می گه دستگاه نیاز به آپدیت داره در قسمت xbox live

اگه نیاز به آپدیت داشبورد داره یه جایی رو نشون ام بدید که یاد بده این کار رو با فلش مموری که چطوری میشه آپدیت اش کرد لپ تاپ هم هست

خلاصه یه آموزشی چیزی

کپی خور هم شده

شما بازی خود درون کینکت رو بزارین پیغام آپدیت خود به خود میاد.

mahi58

کاربر سایت
Feb 19, 2007
1,987
نام
محمود
سلام خدمت عزیزان

خلاصه یه آموزشی چیزی

کپی خور هم شده

سلام.
شما همون سکوت خودمون (اشتراک و دیسکاس و ...) هستی؟
thank_you2.gif

همونطور که بچه ها گفتند از روی خود دیسک Kinect Adventures هر کاری که لازمه انجام میده خودش (البته اگر اشتباه نکنم موقعی که من خریدم دو بار آپدیت کرد، یه بار موقعی که خود کینکت رو وصل کردم یه تغییرات کوچیکی داد، یه بارم وقتی گیم رو گذاشتم).

به طور کلی هر پیغامی که موقع وصل کردن کینکت یا گذاشتن بازی داخل جعبه میاد رو تایید کن و بذار خودش کار خودش رو بکنه، در نهایت درست میشه.

توصیه: اگر بازی Dance Central رو امتحان نکردی حتما بعد از وصل شدن دم و دستگاهش بخر و امتحانش کن. دیوانه کننده است این بازی...

erfan-shojaei

کاربر سایت
May 6, 2011
510
نام
♥Erfan♥
سلام بلاخره منم امروز از مشهد کینکت گرفتم:dمبارکم باشه:d175 تومن از مشهد سعدی پاساژ بهزاد مغازه ی اقای مقدم.خیلی باحاله اینو تو پنج ساعت فهمیدم .اما یه چیزی من وقتی وصلش کردم به ایکس باکس بازی ارجینال خودش رو گذاشتم حدود 2ساعت بازی کردم ;بعد از ظهر که دوباره روشن کردم بازی کینکت اسپورت رو گذاشتم (کپی هستش) بعدش نوشت پلی دی وی دی من همونو انتخاب کردم یه صفحه باز شد روش نوشته بود ایکس باکس 360 (مثل موقعی که میخوای ایکس باکس رو روشن کنی) هر بازی کپی کینکت توش میزارم همینو مینویسه ولی بازی ایکس باکس کپی رو میزارم جواب میده.از چی هستش در ضمن شماره داشبوردم اینه:
2.0.12625.0
اگه میدونید پ.خ بدید لطفا.

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
خب ورود خودم به جمع کینکت داران رو تبریک میگم :D

دوستان من تازه امروز کینکت گرفتم و دست بر قضا دیروز کنسولم رو دادم برای آپدیت شدن به LT 1.91 (چه بدشانسی الان دارم به جعبه کینکت نگاه میکنم و حسرت میخورم :()

ولی هر چی گشتم نتونستم نسخه PAL رو پیدا کنم و اینی که گرفتم برای آمریکا ساخته شده و Kinect Adventures داخلش هم NTSC ـه به فروشنده هم که گفتم میگه مال ما همه نسخه هایی که داریم برای آمریکاست ولی یه Kinect Adventures کپی نسخه پال به صورت رایگان بهم داد ، فقط الان نمیدونم این آپدیتی که باید روی Xbox نصب بشه رو میتونم از روی همین نسخه کپی انجام بدم ؟ یا میتونم نسخه NTSC رو بزارم توی دستگاه خودم که PAL ـه و آپدیت رو از روی نسخه اصلی انجام بدم ؟ اصلا میشه از روی Live آپدیت کرد ؟

Eh$s$aN

کاربر سایت
Feb 7, 2011
521
نام
احسان

دوستان من تازه امروز کینکت گرفتم و دست بر قضا دیروز کنسولم رو دادم برای آپدیت شدن به LT 1.91 (چه بدشانسی الان دارم به جعبه کینکت نگاه میکنم و حسرت میخورم :()

ولی هر چی گشتم نتونستم نسخه PAL رو پیدا کنم و اینی که گرفتم برای آمریکا ساخته شده و Kinect Adventures داخلش هم NTSC ـه به فروشنده هم که گفتم میگه مال ما همه نسخه هایی که داریم برای آمریکاست ولی یه Kinect Adventures کپی نسخه پال به صورت رایگان بهم داد ، فقط الان نمیدونم این آپدیتی که باید روی Xbox نصب بشه رو میتونم از روی همین نسخه کپی انجام بدم ؟ یا میتونم نسخه NTSC رو بزارم توی دستگاه خودم که PAL ـه و آپدیت رو از روی نسخه اصلی انجام بدم ؟ اصلا میشه از روی Live آپدیت کرد ؟

به نظر من بهتره از لایو بگیری داشبوردتو . بهتر و مطمینتره . چون LT+1.91 هم داری امنه .

• Like
Reactions: Dante Never Cry

rezabazi

کاربر سایت
Sep 2, 2011
173
نام
علي
سلام بچه ها امروز كينكتمو كاليبره كردم،ديگه حال نميده پره اشتباه شده چيكار كنم هرچيم دوباره اين كارو ميكن هيچ فايده اي نداره انگار

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott

به به تبریک میگم:D چند گرفتی؟
اون ntsc واسه آمریکا عه در واقع NTSC/UC هست و تو اجرا شدن رو PAL مشکلی نداره مال منم NTSC هست
از اون بابت مشکلی نیست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر