همه چیز در مورد Kinect

Top Gear Stig

کاربر سایت
Feb 15, 2011
571
نام
نیما
من که نشنیدم همچین چیزی ولی کینکت مگه داره فیل هوا می کنه که سی پی یوی قوی تر بخواد ؟ همین الآن هم داره کارش رو به نحو احسنت انجام می ده و ربطی هم به گرافیک بازی نداره. کینکت که نمی خواد بازی رو اجرا کنه. فقط یک کنترلر هست نه چیز دیگه. بازی با هر گرافیکی باشه ، ایکس باکس اجراش می کنه.
کاملا تاییید میشه!!!
خطاب به اون دوست عزیز:
مگه گرافیک بازی یا حتی بازی های مخصوص کینکت رو کینکت اجرا میکنه؟؟؟؟!!!!!
گرافیک هر بازی هر چقدر هم که غول باشه یا مزخرف باشه توسط XBOX 360 اعظم اجرا میشه!!!^:)^^:)^^:)^^:)^^:)^^:)^^:)^^:)^^:)^^:)^

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,796
نام
مراد حلیمی
دوستان تو رو خدا هر کی که میتونه بیاد نظرشو راجع به این حرف بزنه برا من خیلی مهممه!

تا حالا فکر کردین چرا یه دونه بازی با گرافیک برای کنیکت نیومده !؟؟؟ شاید جواب بدین این سیاست که الان بازی ساده بیاد . آقا بازی ساده بیاد ولی باید بازی با گرافیک پایین بیاد ؟؟؟!!!::ranting::ranting::ranting::angry:

برادر منشما اگه کمی تخقیق می کردی حودت جواب خودتو پیدا می کردی........... :

بازی virtua tennis4 گرافیک خیلی خوبی داره و واسه کینکتم عرصه شده و بازی هم کردیم ما.....

پس فکر کنم نگرانیت برطرف شد نه؟؟

soltanmasoud

کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,796
نام
Masoud
سلام ...

کنسول من ریجنش پال هست و از همینجا (ایران) گرفتمش ...

اگه من یه کینکت از تایلند که فکر کنم ریجنش 3 باشه بگیرم ، کنسولم ساپورتش میکنه یا نه ؟؟؟

کلاً اگه من +LT نریخته باشم میتونم کینکت به کنسولم وصل کنم ؟؟؟

در ضمن کسی میدونه قیمت کینکت اونور آب چنده ؟؟؟

Police_Killer

کاربر سایت
May 11, 2011
15
سلام ...

کنسول من ریجنش پال هست و از همینجا (ایران) گرفتمش ...

اگه من یه کینکت از تایلند که فکر کنم ریجنش 3 باشه بگیرم ، کنسولم ساپورتش میکنه یا نه ؟؟؟

کلاً اگه من +LT نریخته باشم میتونم کینکت به کنسولم وصل کنم ؟؟؟

در ضمن کسی میدونه قیمت کینکت اونور آب چنده ؟؟؟

سلام.
ریجن کینکت ربطی به ریجن کنسول نداره. شما با کنسول اورجینال ( کچی خور نشده ) هم می تونی بازی کنی و کینکت رو هم وصل کنی ( مثل خود من )

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
دوستان تو رو خدا هر کی که میتونه بیاد نظرشو راجع به این حرف بزنه برا من خیلی مهممه! از وقتی کینکت اومده این حرف باعث شده که من نرم کنیکت بخرم!!!

================================================================
:ontopic::ontopic::ontopic::ontopic::ontopic::ontopic:

تا حالا فکر کردین چرا یه دونه بازی با گرافیک برای کنیکت نیومده !؟؟؟ شاید جواب بدین این سیاست که الان بازی ساده بیاد . آقا بازی ساده بیاد ولی باید بازی با گرافیک پایین بیاد ؟؟؟!!!::ranting::ranting::ranting::angry:
اگه یادتون باشه وقتی ماکروسافت خواست کینکت رو لانچ کنه گفت 2 نوع مدل 140 دلاری و 200 دلاری برای کنیکت در نظر گرفته که 200 دلاری دارای سی پی یو قوی تری هست!!!

:exclaim::exclaim::exclaim::exclaim::exclaim::exclaim:

=====================================
من از چند نفر شنیدم این قضیه رو و خودم هم اینطوری فکر میکنم. احتمالا یه کینکت دیگه در راهه ! و هر کی اینو بخره سرش کلاه رفته . ماکروسافت فورزا و گیرز و اینهارو نگر داشته برای کینکت بعدی . صداشم در نمیاره.
دقیقا این بحثو یادمه!یکی از بچه ها اطلاعاتش کم بود,همه را به شک انداخت اون موقع!نه عزیز,گرافیک بازی هاش تا االان برای این کمه که بازی هایی که تا الان براش اومدن لانچ بودن و بقیه ی بازی های غیر لانچ مثل MJ هم گرافیک مهم نیست براش!اگر می خوای مطمئن شی برو یه تریلر از froza 4 ببین تا مطمئن شی!ثانیا,اصلا kinect مگه cpu داره؟

Boss Hunter

کاربر سایت
Nov 8, 2008
1,246
نام
محسن
دقیقا این بحثو یادمه!یکی از بچه ها اطلاعاتش کم بود,همه را به شک انداخت اون موقع!نه عزیز,گرافیک بازی هاش تا االان برای این کمه که بازی هایی که تا الان براش اومدن لانچ بودن و بقیه ی بازی های غیر لانچ مثل MJ هم گرافیک مهم نیست براش!اگر می خوای مطمئن شی برو یه تریلر از froza 4 ببین تا مطمئن شی!ثانیا,اصلا kinect مگه cpu داره؟
آره برار دارهف وگرنه این اطلاعات رو چه طوری پردازش کنه، هم خودش پردازش میکنه هم 360.

soltanmasoud

کاربر سایت
Aug 23, 2010
1,796
نام
Masoud
3-آیا کینکت باید با ریجن دستگاه هماهنگ باشد؟
خیر،کینکت یک کنترلر هست و ریجن ندارد و با تمام ریجن ها سازگار است،فقط بازی توی پک کینکت به ریجن دستگاه شما بخورد.
13-آیا بازی درون کینکت Free هستش؟(سوال تکراریه)
بله، به ریجن نوشته شده روی کاور توجه نکنید.
اینا سوالاتیه که تو این تاپیک بود :

Code:
http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=37383
آخر بازی که داخل جعبه کینکت هست ، free یا نه ؟؟؟

تو سوال اولی گفته که باید به ریجت دستگاه بخوره ، تو دومی گفته که فری هست ...

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
اینا سوالاتیه که تو این تاپیک بود :

Code:
http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=37383
آخر بازی که داخل جعبه کینکت هست ، free یا نه ؟؟؟

تو سوال اولی گفته که باید به ریجت دستگاه بخوره ، تو دومی گفته که فری هست ...
ریجن بازی فقط روی خود بازی یا انگلیسی نوشته یا ژاپنی و ریجن بازی فری هست;)

孢子

کاربر سایت
Oct 24, 2008
1,319
آره برار دارهف وگرنه این اطلاعات رو چه طوری پردازش کنه، هم خودش پردازش میکنه هم 360.
پردازش اطلاعات چه ربطی به اجرای بازی داره ؟؟؟ کینکت فقط اطلاعات رو کد بندی میکنه طوری که برای 360 قابل فهم باشه ! پردازشگرش هم فقط برای تصاویر دریافتی نه اجرای بازی !

Boss Hunter

کاربر سایت
Nov 8, 2008
1,246
نام
محسن
پردازش اطلاعات چه ربطی به اجرای بازی داره ؟؟؟ کینکت فقط اطلاعات رو کد بندی میکنه طوری که برای 360 قابل فهم باشه ! پردازشگرش هم فقط برای تصاویر دریافتی نه اجرای بازی !
بله شما درست میگی اونجوری که ما میگیم CPU نداره.ولی 1 درصد از CPU 360 فکر کنم بیشتر استفاده نمیکنه.
Code:
http://www.1up.com/news/microsoft-no-need-kinect-processor

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر