همه چیز در مورد Kinect

persiandiscus

کاربر سایت
Apr 4, 2008
144
با سلام

من این دستگاه رو دیروز 170 تومن گرفتم.
به نظر من بازیاش واقعا بچه گونه هست.
و تا زمانی که بازیای درست حسابی براش نیومده اصلا ارزش خرید نداره.

mahi58

کاربر سایت
Feb 19, 2007
1,987
نام
محمود
من این دستگاه رو دیروز 170 تومن گرفتم.
به نظر من بازیاش واقعا بچه گونه هست.
و تا زمانی که بازیای درست حسابی براش نیومده اصلا ارزش خرید نداره.

نظر کاملا منحصر به فردی دارید و واقعا تا به حال اولین باره می شنوم. :)

اتفاقا نکته جالب کینکت اینه که با توجه به این که میشه برای آموزش رقص، وزن کم کردن، ورزش و تحرک، و ... هم ازش استفاده کرد افراد بزرگسال بیشتری رو به خودش جلب می کنه.

البته من نمی دونم شما چند بازی و چه بازی هایی رو دیدید، ولی خوب به مرور بازی های بیشتر و متنوع تری هم براش میاد. :)

snakeonline

کاربر سایت
Sep 26, 2005
208
نام
مسعود
سلام دوستان یه سوال این دستگاه عکسهایی که ازمون میگیره رو کجا ذخیره میکنه داخل کینکت یا خود 360؟
میخام کینکتم رو بفروشم میخام ببینم عکسها با کینکتم ذخیره شده یا تو خود کنسول؟

Top Gear Stig

کاربر سایت
Feb 15, 2011
571
نام
نیما
سلام دوستان یه سوال این دستگاه عکسهایی که ازمون میگیره رو کجا ذخیره میکنه داخل کینکت یا خود 360؟
فکر کنم تو خودت کینکت و تو بازی مربوط ذخیره میشه که میتونی پاکشون کنی.....
البته فیلم ها هم که تو بازی هایی مثل کینکت اسپورتز و یوو استار 2 و موشن اسپورتز میگیرن به جز یوو استار فیلم ها تو اون دوتای دیگه ذخیره نمیشن و پاک میشن و فکر کنم خودت هم بتونی فیلم های یوو استارز 2 رو پاک کنی.....
اگه اشتباه گفتم دوستان تصحیح و راهنمایی کنند چون من یه چند وقتی هست کینکت تو رگ نزدم.....:>

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,642
نام
Leo Fitz
تمام عكس هاي گرفته شده توسط كينكت در خود هارد ايكس باكس ذخيره ميشوند.
در مكاني كه شما بازيتونو نصب كرديد.:d;)b-)

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,155
نام
حسین
دوستان چند تا سوال دارم.
1-جایی رو سراغ دارید که ارزونتر از بقیه مغازه ها بفروشه.
2-وقتی دستگاه رو خریدم چه بازیهایی رو باهاش بخرم که ارزش بازی دارن.
3-به نظرتون الان بخرم یا صبر کنم تا بازیهای بیشتری براش بیاد
4-آیا امکان داره بعد از یک هفته بازی کردن ازش خسته بشم.
5-بی زحمت لیست بهترین بازیهاش رو هم اگر بنویسید ممنون میشم.

با سپاس.

Top Gear Stig

کاربر سایت
Feb 15, 2011
571
نام
نیما
بفرما!

دوستان چند تا سوال دارم.
1-جایی رو سراغ دارید که ارزونتر از بقیه مغازه ها بفروشه.
2-وقتی دستگاه رو خریدم چه بازیهایی رو باهاش بخرم که ارزش بازی دارن.
3-به نظرتون الان بخرم یا صبر کنم تا بازیهای بیشتری براش بیاد
4-آیا امکان داره بعد از یک هفته بازی کردن ازش خسته بشم.
5-بی زحمت لیست بهترین بازیهاش رو هم اگر بنویسید ممنون میشم.

با سپاس.
سلام عزیز.
1-برات p.m کردم.
2-Kinect Sports
Motion Sports
Dance Central
The Biggest Loser Ultimate Workout
Kinect Joy Ride
Kinectimals
Your Shape: Fitness Evolved

Yoostar2
این بازی هایی هستند که خودم بازی کردم و به نظرم خوبن.....
3-این بستگی به علاقه و همچنین جیب خودت داره!!من پیشنهاد میکنم که تا E3 2011 چیز زیادی نمونده و بنظرم بهتره صبر کنی و ببینی بازی های بهتر از اینها هم میاد که به سلیقت بخوره یا نه.....
4-از کینکت مسلما نه ولی از بازی کم و بیش آره ولی با بازی جدید مشکلت حل میشه....
5-اونهایی که بالا نوشتم خوب و عالی و متوسط قاطی هستند ولی بهترین ها عبارتند از:
به جرعت بهترین بازی کینکت که از 5 یا 6 تا بازی ورزشی و کلی مینیگیمKinect Sports.1
بهترین بازی رقص کینکت2.Dance Central
از اسمش معلومه چی هست!!3.Micheal Jackson The Experience
بازی هست که ورزش هایی مثل یوگا و مشت زنی و..داره4.Your Shape: Fitness Evolved
تو خود جعبه ی کینکت هستش و بازی خوبیه5.Kinect Adventures
امیدوارم راهنمایی هام مفید باشه....:x

موفقیت!:-*

• Like
Reactions: u.s.a

ninel

کاربر سایت
Apr 16, 2011
5
سلام من تازه عضو شدم مامان یه پسر 4 ساله هستم می خواستم برای تولد ش xboxبخرم البته یه سری به من گفتند کهwii بخرم ولی راستش نمی دونم چه کار کنم چون خودم دوست دارم هم دسته داشته برای بازی داشته باشه وهم بدون دسته باشه اگر درست بگم مثل کنیکت:|
نه می دونم از کجا بخرم که سرم کلاه نره :( ونه حتی میتونم تصمیم بگیرم چی بخرم؟:-/
لطفا کمکم کنید:((:((:((:((:((:((:((

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
سلام من تازه عضو شدم مامان یه پسر 4 ساله هستم می خواستم برای تولد ش xboxبخرم البته یه سری به من گفتند کهwii بخرم ولی راستش نمی دونم چه کار کنم چون خودم دوست دارم هم دسته داشته برای بازی داشته باشه وهم بدون دسته باشه اگر درست بگم مثل کنیکت:|
نه می دونم از کجا بخرم که سرم کلاه نره :( ونه حتی میتونم تصمیم بگیرم چی بخرم؟:-/
اول از همه قد پسرتون به 110 سانتیمتر میرسه؟ چون کینکت زیر این قد رو تشخیص نمیده و قد 120 اینا رو هم بد تشخیص میده.

در مورد کنسول به نظرم برای پسرتون Wii بهتر باشه، چون Xbox بازی های ساده و کودکانه زیادی نداره و اکثر بازیهاش خشن و سخت هستن، اما Wii برعکس هست و از هر 10 تا بازیش 8 تا برای بچه ها هم مناسبه، ضمن اینکه میتونه ساده تر هم باشه.

اما اگر گرافیک بالا و دسته میخواید که چاره ای جز خرید Xbox ندارید دیگه!

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
اول از همه قد پسرتون به 110 سانتیمتر میرسه؟ چون کینکت زیر این قد رو تشخیص نمیده و قد 120 اینا رو هم بد تشخیص میده.

در مورد کنسول به نظرم برای پسرتون Wii بهتر باشه، چون Xbox بازی های ساده و کودکانه زیادی نداره و اکثر بازیهاش خشن و سخت هستن، اما Wii برعکس هست و از هر 10 تا بازیش 8 تا برای بچه ها هم مناسبه، ضمن اینکه میتونه ساده تر هم باشه.

درباره خرید از یک جای مطمئن من همین سایتو معرفی میکنم خودم 2 تا از همین سایت خرید کردم و خیلی هم راضی هستم هم پلمب دست نخورده بود هم کامل کامل بود
تازه الان قیمتش اوردن پایین (185 تومن)
من خودم 2 تا خریدم پام 460 هزار تومن تمام شد
این هم ادرس صفحش
http://forum.bazicenter.com/showthread.php?p=1268741#post1268741

ninel

کاربر سایت
Apr 16, 2011
5

ممنون از اینکه فوری جوابمو دادید پسرم قدش دقیقا 110 ولی مامان و باباش که قدشون میرسه;)
فقط می مونه سختی بازیها یعنی حتی دو تا بازی هم نمی تونم براش پیدا کنم؟

Top Gear Stig

کاربر سایت
Feb 15, 2011
571
نام
نیما
راستش یه سوال من می خوام کنیکت بخرم فقط 185 تومن پول می دم؟ یا باید قبلش دستگاه دیگه ای هم بخرم؟
خیر باید اول یه Xbox 360 بگیرید و بعد یه کینکت آخه کینکت برای 360 مثل یه کنترلره و یه آپشن کامل کننده ی 360 هست عزیز......
من جایی رو میشناسم که 170 هم میده اگه خواستید بگید ادرسش رو p.m کنم خودتون هم ببینید من خودم از ایشون 2 تا کینکت و یک 360 گرفتم ولی اگه Wii بخواین که فکر نکنم داشته باشه.....

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,279
راستش یه سوال من می خوام کنیکت بخرم فقط 185 تومن پول می دم؟ یا باید قبلش دستگاه دیگه ای هم بخرم؟

کینکت فقط دوربین مربوط به دستگاه هستش و درکنارش به یک XBox360 هم احتیاج دارید.

من هم دخترم 4 سالشه ولی از بازیهایی مثل Kinect Adventure و Kinect Sports و Kinectimals خیلی لذت میبره.
کلا بچه ها مثل بزرگترها نیستند که حوصله اشون از یک بازی و یا فیلم سر بره و عاشق دیدن دوباره اون هستند. به نظر من Wii برای بچه های 4 ساله سخته، چون کنترل اون باید حسابی دستشون بیاد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر