همه چیز در مورد Kinect

esi2005

کاربر سایت
Nov 26, 2005
207
نام
احسان
تو تاپیک پیش بینی Ign در مورد E3 نوشته بود ممکن هست kinect 2 معرفی بشه
میگم اینایی که کینکت دارن باز باید جدیدشو بخرن یا با آپدیت کار حل میشه ؟

mohammad gamer

کاربر سایت
Aug 16, 2009
231
نام
محمد
یک دلیل قانع کننده بگید که کینکت 2 بخواد بیاد؟؟!!!! xbox با اون همه ایراد بجز مادربردش هیچیش تو این همه سال عوض نشد حالا کینکت که ایرادی نداره عوض بشه !!!! منطقی باشید

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
هیچیش تو این همه سال عوض نشد
یعنی cpu45nm و همینطور گرافیکش و... عوض نشدن؟:D
یعنی الیت نیومد؟ یعنی آرکید و الان اسلیم نیومدن؟ اسلیم کلا طراحی داخلیش یعنی عوض نشده؟:D درایوش هر 2 ماه یه بار عوض نشده؟:D 2 هیت سینک نشد 3 تا؟
حافظه داخلیش نشد 4گیگ؟ این همه تغییر نبوده یا شما خبر نداشتین؟

Top Gear Stig

کاربر سایت
Feb 15, 2011
571
نام
نیما
ای بابا!!

یعنی الیت نیومد؟ یعنی آرکید و الان اسلیم نیومدن؟ اسلیم کلا طراحی داخلیش یعنی عوض نشده؟:D درایوش هر 2 ماه یه بار عوض نشده؟:D 2 هیت سینک نشد 3 تا؟
عزیزم به خودت زحمت نده شما اگه یکی از مقایسه ی این آقا رو تو همین تاپیک خونده باشی میفهمی که حرف زدن با این شخص راجع به 360 هیچ سودی نداره پس دوستان دیگه لطفا به خودتون زحمت ندید....=))=))=))=)):)):)):)):))
جمله ی معروف از خودم:
باز هم فنای سونی.....

asheghangta

کاربر سایت
Jun 17, 2006
1,112
نام
آرین

البته Elite و Arcade که فرقی در سخت افزار های داخلیشون ندارن.

اما اسلیم یعنی گرافیک بالا تری رو از Arcade و Elite ارائه میده؟

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
یک دلیل قانع کننده بگید که کینکت 2 بخواد بیاد؟؟!!!! xbox با اون همه ایراد بجز مادربردش هیچیش تو این همه سال عوض نشد حالا کینکت که ایرادی نداره عوض بشه !!!! منطقی باشید
منظور از کینکت 2 آپ تو دیت نرم افزاری کینکت بود.یعنی مثلا تشخیص انگشت و اینا با استفاده از همین کینکت.

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,143
نام
حسین
دوستان یه سوال دارم که شاید کمی مضحک باشه:dمیخواستم ببینم برای بازی کردن کینکت و لذت حداکثری از بازی چه سایز مانیتوری مناسبه؟آخه بعضی جاها شنیدم باید مانیتور یا تلویزیون بزرگ باشه که دونفر یا 4نفری که دارن بازی میکنن لذت کافی رو ببرن.حالا چند اینچ باشه مناسبه؟

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
دوستان یه سوال دارم که شاید کمی مضحک باشه:dمیخواستم ببینم برای بازی کردن کینکت و لذت حداکثری از بازی چه سایز مانیتوری مناسبه؟آخه بعضی جاها شنیدم باید مانیتور یا تلویزیون بزرگ باشه که دونفر یا 4نفری که دارن بازی میکنن لذت کافی رو ببرن.حالا چند اینچ باشه مناسبه؟
:D
42 اینچ فول HD برای تمام فصول :D
ولی جدی 32 خوبه!(LED یا LCD یا FULL HD مهم نیست! البته فول اچ دی باشه بهتره:D)

masoud_persia

کاربر سایت
Apr 26, 2008
270
نام
مسعود
من مانیتور 23 اینچ اچ دی با وروری اچ دی ام آی دارم، میشه باحاش کینکت بازی کرد؟ منظورم اینه کینکت سایزهای پایین رو هم ساپورت میکنه؟ چه محدودیتهای تو این ضمینه داره؟

reach usa

کاربر سایت
Dec 28, 2009
1,209
نام
hassan
من مانیتور 23 اینچ اچ دی با وروری اچ دی ام آی دارم، میشه باحاش کینکت بازی کرد؟ منظورم اینه کینکت سایزهای پایین رو هم ساپورت میکنه؟ چه محدودیتهای تو این ضمینه داره؟
هیچ محدودیتی نداره با ۱۴ اینچ هم میتونی بازی کنی فقط لذت ۳۲ یا ۴۲ رو نداره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر