همه چیز در مورد Kinect

wolverin

کاربر سایت
Jun 17, 2009
1,201
نام
اشکان
حالا نگاه شانس من کنید ، من سفارش دادم خورد به جمعه و شنبه که میشه فردا :( ، یعنی پس فردا کینکت دستم میرسه >:)
من کینکت با 4 تا بازی و 1 بازی مجانی خریدم 220 هزار یه بازی هم رو کینکت هست که میشه 6 تا
کینکت خودشو خریدم 205 هزار ، خوبه مگه نه ؟
عزیزجان نمیخوام ناراحتت کنما اما فکر کنم بهت انداختن:d
کینکت 180 تومنه
ویرایش : راستی مبارکت باشه:x

shahram nvidia

کاربر سایت
Oct 29, 2007
101
نام
شهرام
دوستم سه روز پیش خریده بود 190 ... واقعا خیلی جالب و سرگرم کننده هست ..مخصوصا بازیهای Dance Central و Kinect Sports . من که خیلی خوشم اومد:x

hossein_nfs

کاربر سایت
Jul 12, 2006
316
نام
حسین
الان حدودا قيمتش چنده؟؟؟
چند وقته ميخوام بگيرم ولي دو دلم.به نظرتون واقعا مي ارزه به پولش؟؟؟

شک نکن . تو عید هر کی اومد خونمون 1 ساعت پاش بود . از 5 نفری که بازی کردند تو فامیل 3 تاشون گفتن بخرم براشون واقعا هر کسی رو جذب میکنه بگیر حتما.

baris manco

کاربر سایت
Oct 12, 2010
809
نام
فرهاد
سلام یه سئوال....میخاستم بدونم بازی های کینکت کم حجمن یا بازی های من مشگل دارن...آخه من دنس با سونیک کینکتو کرفتم دو تا شون رو هم 5 گیگ نمیشد!!!ولی ادونچر اورجینال خودش 5 گیگه؟! چرا

virus.hacker

کاربر سایت
Jan 20, 2011
145
نام
مهرداد
سلام یه سئوال....میخاستم بدونم بازی های کینکت کم حجمن یا بازی های من مشگل دارن...آخه من دنس با سونیک کینکتو کرفتم دو تا شون رو هم 5 گیگ نمیشد!!!ولی ادونچر اورجینال خودش 5 گیگه؟! چرا
نه مشکلی ندارن.چراش رو از MSبپرس!!!

asheghangta

کاربر سایت
Jun 17, 2006
1,112
نام
آرین
تو بازی Yoostar 2 کینکت رو آپدیت می کنه دیگه؟بعد تو Yoostar 2 برای شما هم خوب اسکن نمیکنه و تو بازی نمیبره؟یعنی کامل اسکن نمیکنه و بازی نقاط رو اسکن نمیکنه (مخصوصا کناره ها).

البته بعد از آپدیت Yoostar 2 اون قسمت که پیشنهاد کالیبره میده رو رد کردم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر