همه چیز در مورد Kinect

REDEMPTiON313#

کاربر سایت
Nov 26, 2010
569
نام
AAA
[FONT=&quot]كسايي كه آپديت كردند[/FONT][FONT=&quot]kinect hub[/FONT][FONT=&quot]بشون اين طوري شده؟[/FONT]
برا من كه فقطplay game.avatar editor .kinect tuner.kinect id اومده.
لينك عكس(اگه عكس نيومده):http://www.blogcdn.com/www.engadget...view-press-kinecthub-voice-rm-eng_600x338.jpg
kinect-review-press-kinecthub-voice-rm-eng_600x338.jpg

آخرین ویرایش:

baba shah

کاربر سایت
Nov 6, 2010
886
نام
یاشار
این kinect hub اپدیت جدید کینکت؟هزینهی ابدیتش چقدره؟فرقی داره با اون قبلی؟با بازی ابدیت میشه؟file:///D:/Users/Administrator/Desktop/kinect-dashboard-update-big.jpg
یعنی همون ابدیت عکس بالاست؟

Arman210

کاربر سایت
Apr 26, 2009
714
نام
Arman

shahed-x

کاربر سایت
Feb 9, 2011
97
نام
شاهد
سلام به همگی.می خواستم بدونم که بازی هایی مثل Your shape fitness evolved در کاهش وزن موثرن و حتی افراد میانسال هم می تونن از این بازیها سود ببرن یا نه.ممنون می شم جواب بدین.می خوام امروز تصمیم بگیرم که 230 تومن بدم کینکت بگیرم یا ماهی 30 تومن بدم برای باشگاه.مشورت بدین لطفا.

یعنی کسی نمی تونه منو راهنمایی کنه؟

shahed-x

کاربر سایت
Feb 9, 2011
97
نام
شاهد
انتظار نداری با کینکت وزنه 20k بزنی که ؟ :d
ورزش هست ولی نه به سنگینی باشگاه

مسلمه که نه.به هر حال تصمیم گرفتم کینکت بگیرم که هم خودم بعد از تمرین با وزنه باهاش چربی بسوزونم هم پدر و مادرم تو خونه ورزش کنن.

shahed-x

کاربر سایت
Feb 9, 2011
97
نام
شاهد
Kinect sports و Your shape رو هم سفارش دادم و برای رسیدنشون لحظه شماری می کنم.مزیتی که تحرک با کینکت نسبت به ورزش در باشگاه داره اینه که باعث ترشح بیشتر هورمون شادی (اسمش یادم نیست) میشه که برای سلامتی عمومی بدن مفیده مخصوصا اگر دو نفره انجام بشه.

hitman rocker

کاربر سایت
Apr 19, 2008
718
نام
arash
نقل قول:
نوشته شده توسط bardia67m
تو پست اول هم جواب سئوالتون بود. اما چون پست اول یکم طولانیه اینجا مختصر می گم که هیچ کدوم از بازی‌های کینکت در حال حاضر AP25 ندارند و نیازی به LT+ نیست. بازی‌های آینده ولی معلوم نیست.

مرسی!!!! مگه نمی گن وقتی kinect رو وصل می کنی یه آپدیت خودش می کنه.... من از اون روشی رفتم که سه تا آپدیت می ریختیم که باگ یکی از آپدیت ها بود.

Arman210

کاربر سایت
Apr 26, 2009
714
نام
Arman
نقل قول:
نوشته شده توسط bardia67m
تو پست اول هم جواب سئوالتون بود. اما چون پست اول یکم طولانیه اینجا مختصر می گم که هیچ کدوم از بازی‌های کینکت در حال حاضر AP25 ندارند و نیازی به LT+ نیست. بازی‌های آینده ولی معلوم نیست.

مرسی!!!! مگه نمی گن وقتی kinect رو وصل می کنی یه آپدیت خودش می کنه.... من از اون روشی رفتم که سه تا آپدیت می ریختیم که باگ یکی از آپدیت ها بود.
اگه اون روش سه آپدیت رو رفته باشید خودش دیگه پیام نمی ده و باید خودتون دانلود کنید ! (فکر کنم بهتر باشه اینم به سوالات متداول اضافه بشه)

valapeji

کاربر سایت
Jun 29, 2010
35
اگه اون روش سه آپدیت رو رفته باشید خودش دیگه پیام نمی ده و باید خودتون دانلود کنید ! (فکر کنم بهتر باشه اینم به سوالات متداول اضافه بشه)
سلام من هم از همون سه تایی رفتم .میشه یکم توضیح بدید که دقیقا باید چی کار کرد

hitman rocker

کاربر سایت
Apr 19, 2008
718
نام
arash
یعنی اگه آپدیت نکنم نمی تونم از kinect استفاده کنم؟؟؟؟؟ (ولی تو قسمت xbox, setting ام برای Kinect گزینه هست.)

Arman210

کاربر سایت
Apr 26, 2009
714
نام
Arman
سلام من هم از همون سه تایی رفتم .میشه یکم توضیح بدید که دقیقا باید چی کار کرد
هیچی فقط برو اخرین آپدیت رو دانلود کن (UPDATE Xbox Live).
یعنی اگه آپدیت نکنم نمی تونم از kinect استفاده کنم؟؟؟؟؟ (ولی تو قسمت xbox, setting ام برای Kinect گزینه هست.)
می شه ولی مثلا kinect id رو نداره

mohammad gamer

کاربر سایت
Aug 16, 2009
231
نام
محمد
سلام به همه دوستان... مي‌خوام يک بحثي‌ رو اينجا با شما دوستان انجام بدم...کينکت خوبه يا نه؟ و اينکه آيندش چطوره؟ مي‌تونه با موو رقابت کنه يا نه؟

خوب دوستان اول مي‌خوام عملکرد مايکروسافت رو بررسي کنيم و سوني...

مايکروسافت شرکتي بود که هميشه به دنبال سود بيشتر بود تو شرکتش خلاقيّت وقتي‌ معني‌ داره که سود وجود داشته باشه وگرنه از خلاقيّت خبري نيست

اما بحث دستگاه‌هاشون :

ايکس‌باکس360 = تو اين مدت چندين مدل با مادر برده جديد عرضه کرده اونم به دليل خرابي‌‌هاي بالاي اين دستگاه ... هميشه کاربر هاش ترس از خراب شدن دستگاه شون رو دارن...بازي به صورت لايو رو پولي‌ کرده و خلاقيّت هم در بازي هاش خبري نيست ( چند بازي انحصاري در حال حاضر داره که ps3 نداره؟ )

وجود محدوديت‌هاي که ايجاد کرد به طوري که هارد دستگاه تا حدودي در بازي‌ها بي‌ استفاده بود ( همون مموري ارکيد‌ها هم بس بود واسه سيو گيم )

اما ps3 دستگاهش خرابيش خيلي‌ کمتر بود آنلاين مجاني‌ داره و هارد قابل استفاده در بازي ها داشت ... خلاقيّت و تنوع در بازي‌هاي انحصاري فوق‌العاده زياد ... امکانات دستگاه مثل بلو ري بسيار زياد ... کلا همه‌چيز رو سود نميدونه...

و حتي اگه دسته ايکس‌باکس بهتره بجاش شما ميتونيد هر نوع وسيله usb رو به ps3 بزنيد که شامل دسته شبيه ايکس‌باکس هم مي‌شه که اين مشکله بهتر بودن دسته ايکس‌باکس رو حل مي‌کنه

اما در مورد کينکت خوب بايد بگم در نگاه اول خيلي‌ جذابه و تجربه ی جديدي در برابر موو که کپي شده از wii هست اما در بازي‌هاي ساده و بازي‌هاي که گرافيک بالايي ندارند يا سبک شاتر نيستند مسلما کينکت کاملا برتر از موو هستش اما در برابر بازي‌هاي نسل آينده بازنده مي‌شه ... دليلشم اينه که اولا کينکت محدوديت‌هاي داره از جمله فضا و نور و از همه مهم تر سنّ کسي‌ که بازي مي‌کنه مسلما يه فرد30 يا 40 ساله به آسوني نميتونه حرکت تند و سريع و مداوم داشته باشه.... بازي‌هاي که داره واسش مياد رو تصور کنيد مثلا بازي‌هاي اتومبيل راني اينطور که دوستان ميگفتن شما با حرکت باسن ماشين رو به چپ و راست هدايت مي‌کنيد و بجاي فرمان هم که احتمالا بايد از در قابلمه استفاده کنيد ( فکر کنيد يه آدم عاقل از کنارتون رّد شه احتمالا سريع زنگ مي‌زنه تيمارستان محل ) و واقعاً تو سبک ريس و شبيه ساز‌ها که حرفي‌ واسه گفتن نداره و سبک شاتر هم همينطور شما ميتونيد از يه وسيله جاي تفنگ استفاده کنيد اما واقعاً لذت گرفتن يه تفنگ واقعي‌ رو نداره و کاملا خسته کننده مي‌شه واستون و مسخره... اما سبک اسپورت تا حدودي برتري با کينکت هست... مايکروسافت نميتونه بازي‌هاي انحصاري واقعاً جالبي‌ توليد کنه واسش همينطور که تو خود کنسولش نتونست توليد کنه ... کينکت روزي که معرفي‌ شد امکاناتش بسيار زياد تر بود طوري که تو سايت‌ها نوشتن... طوري که حتي وضعيت رواني فردي که بازي ميکرد رو هم تشخيص ميداد ناراحتي‌ شادي ... اما ماکروسافت طبق معمول بخاطر پول بيشتر امکاناتشو بسيار کم کرد

اما موو آينده روشن تري داره چون اولا در بازي‌هاي سبک‌هاي مختلف چه اسپرت چه ريس و چه شاتر وسايل جانبي زيادي داره عرضه مي‌کنه که با نصب موو در اون‌ها شما کاملا حس مي‌کنيد که اون وسيله دستتونه چه تفنگ چه راکت هاش و ... قدرت خلاقيّت سوني واقعاً بالاس و اين رو از عناوين انحصاري قبليش مي‌شه فهميد پس بهتر از نظر بازي ساپورت خواهد شد... فضاي زيادي نميخواد به نور حساس نيست در بعضي‌ از بازي‌ها حتي چشمي موو تونسته کار کينکت رو تا حدودي بکنه... کمتر از کينکت خسته کننده هست... قيمتش خيلي‌ کمتره ...قابليت استفاده در بسياري از بازي هارو داره...

حالا واقعاً بگيد کدوم بهتره؟...اينم بگم که من از ساله 2008 ايکس‌باکس دارم و 1 ماه که ps3 هم خريدم...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر