همه چیز در مورد Kinect

djwolf

کاربر سایت
Dec 16, 2007
1,196
نام
حسین
روز اول که شروع کردم اونقده اینور اونور پریدم که همه جام گرفته بود

حالا عین فر فره بازی می کنم

خیلی حال میده

خیلی جالبه بازی دنس سنترال 8.5 گرفته ارزش داره این بازی هم اورجینال خرید

تست صداشو کامل کردم الان راحت صدا رو تشخصی میده با صدا دستور میدم میره تو داشبورد

فقط من موندم اون کارت تو جعبش چی بود که یه صفحه سیاه که داخلش یه عکس لبخند زده

اوانو وقتی تو ییکی از قسمتاش جلوی دوربین میگرفتم 6 بار ازش اسکن گرفت فک کنم تشخیص چهره داره که هنوز نتونستم راش بندازم

hessam_paradis

کاربر سایت
Aug 31, 2010
135
روز اول که شروع کردم اونقده اینور اونور پریدم که همه جام گرفته بود

حالا عین فر فره بازی می کنم

خیلی حال میده

خیلی جالبه بازی دنس سنترال 8.5 گرفته ارزش داره این بازی هم اورجینال خرید

تست صداشو کامل کردم الان راحت صدا رو تشخصی میده با صدا دستور میدم میره تو داشبورد

فقط من موندم اون کارت تو جعبش چی بود که یه صفحه سیاه که داخلش یه عکس لبخند زده

اوانو وقتی تو ییکی از قسمتاش جلوی دوربین میگرفتم 6 بار ازش اسکن گرفت فک کنم تشخیص چهره داره که هنوز نتونستم راش بندازم

اون کارت برای calibration هست . وقتی احساس کردی که کینکت حرکاتت رو به خوبی تشخیص نمی ده این کارت رو جلوش می گیری تا دو باره تنظیم بشه .

الببته من خودم کینکت ندارم اینایی که نوشتم ترجمه توضیحات سایت مایکروسافته .

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: iMahmoud

qwerty23

کاربر سایت
Nov 21, 2009
280
امروز یه کینکت خریدم میخوام بدونم چه چیزهایی روش باید بدن؟
راستش نامردا این قدر گرون حساب کردن هر چی میخوام بذارمش سر دست دلم نمیاد میخوام حتی اگه شده یه ذره ارزونتر بفروشمش.
فروشنده قبلی هم کینکتشو برداشته بود و باندل 250 گیگی فقط دستگاهش بود. فروشنده بهم یه کینکت و یه بازی کینکت ادونچر رو جدا بهم داد. چیز دیگه ای مونده که نداده باشه؟

djwolf

کاربر سایت
Dec 16, 2007
1,196
نام
حسین
امروز یه کینکت خریدم میخوام بدونم چه چیزهایی روش باید بدن؟
راستش نامردا این قدر گرون حساب کردن هر چی میخوام بذارمش سر دست دلم نمیاد میخوام حتی اگه شده یه ذره ارزونتر بفروشمش.
فروشنده قبلی هم کینکتشو برداشته بود و باندل 250 گیگی فقط دستگاهش بود. فروشنده بهم یه کینکت و یه بازی کینکت ادونچر رو جدا بهم داد. چیز دیگه ای مونده که نداده باشه؟

هر چند تو این تایپیک در مورد قیمت و فروشگاه ها نباید بحثی بشه چون تایپیک جدا گانه ایی داره ولی یه کینکت و یه بازی یه آداپتور باید بهتون میداد

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
منم دیروز یه باندل 250 گرفتم
خیلی حال میده ولی پا درد گرفتم 1 ساعت بازی کردم
از همه باحال تر اون عکسایی هست که موقع بازی کردن میندازه و بعد از پایانه مرحله نشون میده:d
ولی صداش رو نتونستم خوب تنظیم کنم شایدم چون شب بود نمیشد زیاد داد زد نتونسته تشخیص بده
دعا کنید LT+ زودتر واسه اسلیما بیاد چون الان فقط میشه همین ادونچر رو که تو پک هست رو بازی کرد
در کل خیلی خفنه
یه باشگاه ورزشیه تو خونه

djwolf

کاربر سایت
Dec 16, 2007
1,196
نام
حسین
منم دیروز یه باندل 250 گرفتم
خیلی حال میده ولی پا درد گرفتم 1 ساعت بازی کردم
از همه باحال تر اون عکسایی هست که موقع بازی کردن میندازه و بعد از پایانه مرحله نشون میده:d
ولی صداش رو نتونستم خوب تنظیم کنم شایدم چون شب بود نمیشد زیاد داد زد نتونسته تشخیص بده
دعا کنید LT+ زودتر واسه اسلیما بیاد چون الان فقط میشه همین ادونچر رو که تو پک هست رو بازی کرد
در کل خیلی خفنه
یه باشگاه ورزشیه تو خونه

من چون یه سره از صبح تا شب تو فروشگاهم مشتری که میاد یه اتفاق هایی می افته که بخوام تعریف کنم باید 20 خط بنویسم ولی در کل چیز با حالیه من از رقص دنس سنترال خیلی خوشم میاد سفارش دادم تا دو روزه دیگه میرسه خیلی آهنگ هاش توپه

دوستان برای معرفی این دستگاه میخوام سالن ورزشی کرایه کنم برای 2 ساعت و با پروژکتور یه تبلیغاتیی بزنم
نظرتون چیه
هم تبلیغات واسه مغازم هم یه تبلیغات برای این دستگاه
کلا نظرتون چیه

DeanAmbrose

کاربر سایت
Nov 9, 2010
2,939
نام
Scott
من چون یه سره از صبح تا شب تو فروشگاهم مشتری که میاد یه اتفاق هایی می افته که بخوام تعریف کنم باید 20 خط بنویسم ولی در کل چیز با حالیه من از رقص دنس سنترال خیلی خوشم میاد سفارش دادم تا دو روزه دیگه میرسه خیلی آهنگ هاش توپه

دوستان برای معرفی این دستگاه میخوام سالن ورزشی کرایه کنم برای 2 ساعت و با پروژکتور یه تبلیغاتیی بزنم
نظرتون چیه
هم تبلیغات واسه مغازم هم یه تبلیغات برای این دستگاه
کلا نظرتون چیه
اگه این کار واقعا انجام شه که عالیه! چون ما همچین جاهایی میشه گفت اصلا نداریم!

djwolf

کاربر سایت
Dec 16, 2007
1,196
نام
حسین
دوستان میشه راهنمایی کنید یا نظر بدید چطور میتونم این کار انجام بدم
مثلا چطوری یه تبلیغات بزنم که مثلا در فلان روز در سالن میخواییم فلان چیز نمایس بدیم

اینکه تو تبلیغات چی نوشته بشه که میشتری جذب کنه

یا مثلا چه تبلیغاتی بزنم که مشتری بکشونم به فروشگاهم

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,119
نام
محمد امین
دیروز تو برنامه تصویر زندگی یک نفر رو آورده بودن داشت در مورد کینکت توضیح میداد..! عکس و فیلم هم پخش میکردن..مجری هم شاخ در آورده بود.

qwerty23

کاربر سایت
Nov 21, 2009
280
من امروز با دستگاه بازی کردم خیلی خداست. الان کمرم درده. دستم یکم درد میکنه. فقطم با بازی کینکت ادونچر. کلا نفله شدم. فقط این ال تی + بیاد این فیتنس یوبی هم دموش خیلی باحاله. بریم نسخه کاملشو بگیریم.

asheghe-bazi

کاربر سایت
Dec 18, 2009
164
ربات پرنده ساخته شده با تکنولوژی کینکت !!! :-o:-o:-o
10x1206oubn39bv.jpg

http://online.blogfa.com/post-391.aspx
به پا سکته نزنی #:-s:d

آخرین ویرایش:

asheghe-bazi

کاربر سایت
Dec 18, 2009
164
تا اونجایی که من فهمیدم بوسیله کینکت وسایل و اشیا مورد بررسی قرار میگیره تا از برخورد ربات به اجسام جلوگیری و ربات را برای رسیدن به هدف هدایت کنه :d
چی گفتم :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر