همه چیز در مورد Kinect

blacksina

کاربر سایت
Mar 10, 2008
652
دوستان یه سوال مهم :

این کینکت احتیاجی هست که با ریجن کنسولت هماهنگ باشه ؟ :-s یعنی من که مثلا ntsc-j دارم باید کینکت ntsc-j بخرم ؟ یا اصلا ریجن براش معنیی نداره ؟

ولی با فرض این که ریجن براش معنی نداشته باشه . این بازی کینکت adventure که توش هست قضیش چی می شه . ( البته این مساله فکر کنم زیاد مهم نباشه چون اگر به ریجنش نخورد هم میشه کپیش رو گرفت درسته ؟ )

بازی اورجینال توش که Free هست فکر کنم

بازی کپی هم تا وقتی LT+ نیومده خیر نمیشه

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
بلاخره كسي از اعضاي سايت اين كينكت گيرش اومد
اگه كسي داره يا گيرش اومده بياد يه توضيحي در مورد خود كنسول وكينكت و اجراي بازيها با وضعيت فعلي بده

با اومدن كينكت اوضاع داره روز به روز بدتر ميشه البته منظورم اجراي بازي هاي كپي هستش:-s

hamzy

کاربر سایت
Oct 2, 2010
2
kinect

ظاهرا فروشگاه سونی در پاساژ لباف آورده میگه 320 ولی بجز قیمت بالا مشکل اساسی دیگری هم هست که اونم ریجن us که هنوز حل نشده و معلوم نیست که کی حل بشه با این حساب اصلا این دوربین با اکثر کنسولهایی که ما داریم و پال است همخوانی نداره و کار نمیکنه البته به گفته خود فروشنده ...

Mr.Ok

کاربر سایت
Nov 9, 2008
2,066
نام
معین
امروز ونک قیمت کردم و اینجوری شدم:-o
کینکت رو میداد 360 تومان!!!
یعنی از خود کنسول هم گرون تر
خریدش الان اصلا معقول نیست

asheghe-bazi

کاربر سایت
Dec 18, 2009
164
من از یک جا قیمت کردم میگه ۴۱۰ برای ایکس باکس قدیمی ها ۳۴۰ هم جدید ها
مگه فرقی داره؟میگن یک اداپتور اضافی داره
اینا دیگه کی هستند
آداپتور هم جدا میفروشن #:-s:eek:
قول میدم قیمت ها تا 2 - 3 ماه دیگه درست بشه
و بازار پر بشه از کینیکت
فقط باید یکمی صبر کنیم و شتاب زده عمل نکنیم که بعدا پشیمون بشیم !!! :d

Ἁlireza

کاربر سایت
Jul 10, 2008
3,211
نام
علیرضا
امروز پايتخت آورده بود براي تست منم تست كردم چيز جالبي بود ، قيمت هم 320 !‌:دي فكر كنم از خود Xbox گرونتره !‌:دي

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,120
نام
محمد امین
باید بدونید از کجا میخرید رفیق ما 12 تا اورد به قیمت 250 تومن که همش رفت.. عرفان هم تو همین بازارچه 2 تا به قیمت 275 تومن فروخت. اونها مثل فروشگاه های معروفlol از طریق دبی وارد کرده بودن..

unforgiven64

کاربر سایت
Nov 16, 2010
30
بکس!
یه سوال!
یکی لطف میکنه بگه من اگه بخوام بگم یه مدل باندل رو واسم از خارج از ایرن بیارن به چه چیزائیش باید توجه کنم یعنی به طرف دقیقا بگم چی بیاره... ؟
منظورم region این حرفاست...
و اینکه اصلا با توجه به این که SLim یسری از لوازم جانبی ELite رو نداره و هنوز قفلش هم نشکتن...منطقی تو ایران ادم slim بخره؟
ممنون پیشاپیش....

آخرین ویرایش:

coled

کاربر سایت
Oct 5, 2010
226
نام
cpt price
اینا فکر کردن سر گردنست 150رو میخان به دو سه برابر به ملت گیمر بفروشن چند وقت که بگذره اتیشش میخابه خودشون قیمت رو پایین میارن ;)

hessam_paradis

کاربر سایت
Aug 31, 2010
135
ظاهرا فروشگاه سونی در پاساژ لباف آورده میگه 320 ولی بجز قیمت بالا مشکل اساسی دیگری هم هست که اونم ریجن us که هنوز حل نشده و معلوم نیست که کی حل بشه با این حساب اصلا این دوربین با اکثر کنسولهایی که ما داریم و پال است همخوانی نداره و کار نمیکنه البته به گفته خود فروشنده ...

مگه کینکت باید با ریجن دستگاهت هماهنگ باشه ؟ :-o من تو چند تا پست بالا سوال کردم دوستان گفتن همچین چیزی نیست :(

خود دوربين ريجن ندارد ولي بازي همراه آن ريجن بندي دارد كه تا آنجايي كه من ميدانم هم ريجن free نيستند

اینی که می گی مطمینی ؟ شاید منظورت بازیه توشه که به ریجنت نمی خوره ؟

اگه این جوری باشه که من بدبختم . کنسولم ntsc - j هست . فکر کنم اونوخت باید گرونتر بخرم .

من کنسولم رو 5 سال پیش خریدم اون موقع همه j یا uc می خریدن . من نمی دونم چجوری شد که یدفه pal ریییییخت تو بازار . هنوزم برام یه معماس که چه موقعی این اتفاق افتاد :-/

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر