همه چیز در مورد Kinect

asheghe-bazi

کاربر سایت
Dec 18, 2009
164
اولین مانیتوری که توسط Kinect شکسـت! :d
آیا قیمت ۱۵۰ دلاری کینکت زیاد به نظر میرسد؟! اگر بدانید این وسیله چه خسارتی به یک صاحب X360 زده است نظرتان عوض میشود.

در یک بلاگ با عنوان " بله، من اولین احمقی هستم که تلویزیون خود را با کینکت شکست! " Phil Villarreal عکسی از تلویزیون شکسته خود را که به خاطر بازی با Kinect Sports بوجود آمده بود به نمایش گذاشت. او برای عبرت دیگران متن زیر را نوشته است :

" یک اعلام عمومی: تحت هیچ شرایطی بازی Kinect Sports Volleyball را در ساعت ۱:۳۰ شب و هنگامی که زیر یک پنکه سقفی و یک طناب آویزان سوییچ چراغ هستید بازی نکنید!! ممکن است باعث سقوط آن به سمت TV خود شده، و سبب ایجاد رنگین کمانی اشک شکل از پیکسل های سوخته LCD خود که به سمت پایین میریزند شوید!

همچنین در بازی نیز بازنده میشوید!! "

به نظر میرسد فیل از این مساله زیاد ناراحت نیست و با آن کنار آمده است!

اما قانون نانوشته ای وجود دارد که میگوید بالاخره در زمان لانچ هر وسیله حرکتی که تحرک انسان را میپذیرد، امکان دارد چنین اتفاقاتی برای هر کسی بیفتد!

باید مواظب بود.

همان طور که میدانیم یکی از مهم ترین دلایل خرید و همچنین تبلیغات Kinect این شعار است:

You Are The Controller

این یعنی دیگر دسته ای وجود نخواهد داشت که به طور تصادفی به
تلویزیون یا هر جسم دیگری برخورد و باعث صدمه دیدن افراد و اشیاء مختلف
شود.

ولی با این همه آقای Phil Villarreal رمان نویس و منتقد برجسته مجله OK توانست خلاف این امر را ثابت کند:

این طور به نظر میرسد که Phil پنکه سقفی در اتاق نشیمن خود نصب کرده که
متاسفانه هنگام بازی volleyball (یکی از مینی گیم های Kinect Sports )
حرکات تهاجمی ایشان، یکی از چراغ آویز های
پنکه را به تلویزیون کوبانده که در نتیجه صفحه تلویزیون شکسته و در نهایت
سوخته است.

با وجود این که Kinect به فضا و فاصله بسیار مناسب از صفحه تلویزیون احتیاج دارد، وقوع چنین اتفاقی(مگر در فضاهای بسته) بسیار نادر به نظر میرسد.

ولی با این همه این چیزی از خطرات احتمالی جانی/مالی این وسیله کم نمیکند!

آخرین ویرایش:

asheghe-bazi

کاربر سایت
Dec 18, 2009
164
gamescom | شماره جدید هری پاتر و پشتیبانی از Kinect
harrypotter.jpg

شب گذشته ، در کنفرانس EA خبر های داغ زیادی بود. یکی از جالبترین این خبر ها پشتیبانی Harry Potter and Deathly Hallows از کینکت بود.
James Phelps و Oliver Phelps دو قلو های خانواده ویزلی ، دیشب در هنگام نمایش بازی بروی سن آمدند و شروع به تست بازی با کینکت کردند. در مرحله ای از بازی آن ها شروع به پرتاب جادو ها به سمت دشمن هایشان کردند ، البته با دست.

داستان Deathly Hallows Part 1 مربوط به وقایع نیمه اول سال هفتم زندگی جادوگرانه هری می شود.

بازی و فیلم Part 1 ، در ماه نوامبر منتظر می شوند.

asheghe-bazi

کاربر سایت
Dec 18, 2009
164
نمره اولین بازی کینکت از IGN!
sonicfreeriders.jpg

بلاخره استارت نقد و بررسی از بازی های کینکت زده شد! سایت معتبر IGN نمره ۷/۵ (هفت و نیم) را برای این عنوان در نظر گرفته.نکته جالب این است که منتقد Sonic Free Riders را سرگرم کننده ترین عنوان در سری سونیک قلمداد کرده!
به گفته نویسنده نقد:” Sonic Free Riders عنوان ریسینگی است که به خوبی با کینکت کار میکند....
http://forum.gamefa.com/showthread.php?tid=83

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
gamescom | شماره جدید هری پاتر و پشتیبانی از Kinect
harrypotter.jpg

شب گذشته ، در کنفرانس EA خبر های داغ زیادی بود. یکی از جالبترین این خبر ها پشتیبانی Harry Potter and Deathly Hallows از کینکت بود.
James Phelps و Oliver Phelps دو قلو های خانواده ویزلی ، دیشب در هنگام نمایش بازی بروی سن آمدند و شروع به تست بازی با کینکت کردند. در مرحله ای از بازی آن ها شروع به پرتاب جادو ها به سمت دشمن هایشان کردند ، البته با دست.

داستان Deathly Hallows Part 1 مربوط به وقایع نیمه اول سال هفتم زندگی جادوگرانه هری می شود.

بازی و فیلم Part 1 ، در ماه نوامبر منتظر می شوند.
برای چی چند تا خبر پشت هم و به فاصله کم ارسال کردی؟ همه رو تو یک پست بزار. در ضمن این خبر بالا هم که برای صد سال پیش هست و تو GC دوقلوهای ویزلی داشتن بازی میکردن نه دیشب. نکته بعد هم اینه که دو تا از خبرهای شما اصلا لینک ندارن که البته هر دو تاشون درست هستند. بیشتر دقت کنید و پست های پیاپی هم ندین.
موفق باشید

• Like
Reactions: Frobary

ArianUndead

Strike the shepherd, Sheep will scatter
کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
حالا همچین میگن انگار کینکت بدبخت مانیتور رو شکسته:))
خب اون یارو باید حواسش به شیلنگ تخته انداختنش باشه.

asheghe-bazi

کاربر سایت
Dec 18, 2009
164
هنگام بازی با کینکت برهنه نشوید :d
dancecentral1.jpg

سایت Destructoid طی خبری رسمی اعلام کرد بازی Dance Centeral و هیچ بازی کینکت را برهنه انجام ندهید.

"من با XBox تازه کارم. مشغول انجام بازی Dance Centeral با کینکت شدم اما خیلی گرمم شد. بنابراین لباس هایم را در آوردم اما هیچ نمی دانستم که هنگام بازی کینکت از من یک عالمه عکس می گیرد. لطفا به من کمک کنید و بگوئید چگونه می توانم این تصاویر را پاک کنم. لطفا."

یکی از تاپیک های مهم فروم بازی Dance Centeral امروز مربوط به موضوع چگونگی پاک کردن تصاویر از روی دستگاه بود. صحبت های بالا پست یک کاربر مونثی بود که در هنگام انجام بازی تصمیم گرفته بوده است لباس هایش را از تنش در آورد. اما از این غافل بوده است که کینکت پشت سر هم از او تصاویری را نگه خواهد داشت. پس از مطرح شدن این پرسش در فروم ، دست آخر معلوم شد تصاویر بر روی سرور های دیتابیس Dance Centeral قرار می گیرند راهی برای پاک کردن آن ها نیست ، حتی از روی دستگاه. البته هنوز هیچ روشی پیدا نشده است و مسئولان نیز تا به حال در مورد این موضوع چیزی اعلام نکرده اند.
منبع : http://www2.bazinama.com/news-archive/43-games-news/1791-1389-08-16-13-38-30.html
این کینکت هم داره بدجور خبر ساز میشه:d
نکنه طرف ایرانی بوده :d بچه ها کار کدومتون بوده؟!:d

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Fratos

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
یک عده احمق هم هیچ سوژه ای به دستشون نرسیده اومدن ایراد الکی گرفتن، مرتیکه خودش زده به پنکه سقفیش بد گفته مشکل کینکته! =)) یارو فوتبال با توپ پلاستیکی هم بازی میکرد همینجوری میشد.
یا اون یکی لخت رفته جلوش! ماشالله خونش هم لابد تنها بوده وگنه جلو ننه باباش که لخت نمیشه:D خب میخواستی لخت نری جلوش:D

qwerty23

کاربر سایت
Nov 21, 2009
280
هنگام بازی با کینکت برهنه نشوید :d
dancecentral1.jpg

سایت Destructoid طی خبری رسمی اعلام کرد بازی Dance Centeral و هیچ بازی کینکت را برهنه انجام ندهید.

"من با XBox تازه کارم. مشغول انجام بازی Dance Centeral با کینکت شدم اما خیلی گرمم شد. بنابراین لباس هایم را در آوردم اما هیچ نمی دانستم که هنگام بازی کینکت از من یک عالمه عکس می گیرد. لطفا به من کمک کنید و بگوئید چگونه می توانم این تصاویر را پاک کنم. لطفا."

یکی از تاپیک های مهم فروم بازی Dance Centeral امروز مربوط به موضوع چگونگی پاک کردن تصاویر از روی دستگاه بود. صحبت های بالا پست یک کاربر مونثی بود که در هنگام انجام بازی تصمیم گرفته بوده است لباس هایش را از تنش در آورد. اما از این غافل بوده است که کینکت پشت سر هم از او تصاویری را نگه خواهد داشت. پس از مطرح شدن این پرسش در فروم ، دست آخر معلوم شد تصاویر بر روی سرور های دیتابیس Dance Centeral قرار می گیرند راهی برای پاک کردن آن ها نیست ، حتی از روی دستگاه. البته هنوز هیچ روشی پیدا نشده است و مسئولان نیز تا به حال در مورد این موضوع چیزی اعلام نکرده اند.
منبع : http://www2.bazinama.com/news-archive/43-games-news/1791-1389-08-16-13-38-30.html
این کینکت هم داره بدجور خبر ساز میشه:d
نکنه طرف ایرانی بوده :d بچه ها کار کدومتون بوده؟!:d

راستش اسپلشو بلد بوده ولی اسمشو گرفته بودن.:d

{ehsan}

کاربر سایت
Nov 29, 2005
2,177
نام
ehsan
برايه من جالبه که چقدر توقعات ما زياده از جمله خوده من
فقط يک سوال دارم اگر اين تکنولوژی به طور مثال توسط شرکتی مثل اپ* به بازار عرضه ميشد
تا به دست ما ايرانی ها ميرسيد چقدر بايد بابت اين تکنولوژی پرداخت ميکرديم ؟
توجه داشته باشيد که اين تکنولوژی يک ريسک خيلی بزرگ بوده که ديده من تا اين لحظه
نسبت به اين موضوع خيلی روشنه و خوبه
ياداوری ميکنم که اين تکنولوژی در ابتدای کار هستش و تا اين لحظه با توجه به مستندات سايت ها
و تعرييف و تمجيد هايی که شده ( گذشته از لخت شدن يا سقوط پنکه ی سقفی يا بهانه های fanatic اسرائيلی)
خيلی خوب پيش رفته
به هر حال چه 200 هزار تومن چه يک ميليون پول نداشته باشيم نميشه کاريش کرد اينم گفته باشم
اين همه را گفتم که اولا نگيد چقدر گرووووووون!!!! يا نگيد به درد نميخوره
فقط اينا بگم اين بار

double jump in​
در ضمن از مقاله ی جامع آريا جان هم تشکر ميکنم​

djwolf

کاربر سایت
Dec 16, 2007
1,196
نام
حسین
سلام دوستان

کسی میدونه کل بسته دقیقا وزنش چقدر هست

عموی یکی از دوستام میخواد برامون از کانادا بفرسته میخوام ببینم چقدر هزینه پستش میشه

مرسی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر