همه چیز در مورد Kinect

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
اقا ما هم کینکت دار شدیم فوق العاده حال میده بازی کردن باهاش اصلا انتظار این همه تحرک رو نداشتم.
2 ساعت بازی کردم از نفس افتادم.

mahi58

کاربر سایت
Feb 19, 2007
1,987
نام
محمود
دوستان در بازی پینگ پنگ آیا عینا حرکاتی که انجام میدیم در بازی شبیه سازی میشه؟نوع ضربه شدت ضربه و استایلی که برای حرکتمون انتخاب میکنیم؟در بازیهای دیگه چطور؟مثلا تنیس؟یا...؟میشه یه توضیح مختصری بدید؟ممنونم.

بازی های مختلف کینکت از لحاظ این ویژگی که میگی با هم خیلی فرق می کنند.

به نظر من Kinect Sports از این لحاظ خیلی جالب نیست. یعنی توی همون پینگ پنگ که مثال زدی یه خورده ضربه ها بیش از حد شبیه همدیگه در میان و اگر بخوای ضربه یه کم قوی تر زده بشه باید انقدر دستت رو محکم توی هوا حرکت بدی که اصلا درد می گیره...

البته این کاملا نظر و تجربه شخصیه و بچه ها هر موقع من این رو نوشتم مخالفت کردند!
black-eye.gif

Amin.J

کاربر سایت
Feb 23, 2010
1,737
ممنونم دوست عزیز.پس دوستان عزیز باز هم بیان نظر بدن
دوست عزيز ، نظر شخصي بنده ( لطفا كسي نقل قول نكنه ، گفتم نظر شخصي ) :
تنيس بد بود ولي مزخرف نبود :|
پينگ پونگ 10% لذت ميز رو هم نداره :|
در كل به نظر من صبر كن چند تا بازي خوب بيان ، اگه نمره هاشون خوب بود بعد به فكر خريد باش ؛ دوما الآن تابستون هست و گرون ، حتي ممكنه تو GC كينكت بشه 100$
موفق باشيد

Amin 47

کاربر سایت
Jun 7, 2010
826
دوست عزيز ، نظر شخصي بنده ( لطفا كسي نقل قول نكنه ، گفتم نظر شخصي ) :
تنيس بد بود ولي مزخرف نبود :|
پينگ پونگ 10% لذت ميز رو هم نداره :|
در كل به نظر من صبر كن چند تا بازي خوب بيان ، اگه نمره هاشون خوب بود بعد به فكر خريد باش ؛ دوما الآن تابستون هست و گرون ، حتي ممكنه تو GC كينكت بشه 100$
موفق باشيد
دوستان در بازی پینگ پنگ آیا عینا حرکاتی که انجام میدیم در بازی شبیه سازی میشه؟نوع ضربه شدت ضربه و استایلی که برای حرکتمون انتخاب میکنیم؟در بازیهای دیگه چطور؟مثلا تنیس؟یا...؟میشه یه توضیح مختصری بدید؟ممنونم.
کلا تشخیصش خیلی دقیق نیست ولی یکسری حرکات رو پشتیبانی می کنه.در ضمن باسه ضربه ی محکم هم خوب تشخیص می ده.استایل خاصی هم نمی شه انتخاب کرد.

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,798
نام
مراد حلیمی
ممنونم دوست عزیز.پس دوستان عزیز باز هم بیان نظر بدن

دوست عزیز بنده پینگ پنگ رو به صورت نیمچه حرفه ای بازی می کنم.......(در حد هفته ای چند ساعت تو دانشگاه)در نتیجه:

پینگ پنگ بازی kinectsport در حد خودش تشخیصش خیلی خوب......وقتی شما از زیر میز توپو میزنی کاملا تشخیص میده که خیلی جالبه...... .
شدت و نوع بک هند رو هم خوب تشخیص میده .....واسه فر هند هم بد نیس خوبه......... .جهتی رو هم که میزنی خوب تشخیص میده

در نتیجه من که به شخصه از دقت بازی کینکت اسپورت خوشم اومد........ .کلی هم پینگ پنگشو تا اخرین درجه سختس بازی کردم(ولی دو نفرش اصلاجالب نیس........چون حرکات وشناسایی دستگاه محدود میشه9
+
ولی بازی virtua tennis اون دقت kinectsport رو نداره ولی در عوض گرافیک بهتری داره و ...... .

در کل تو این نسل یعنی kinect1 فکر نکنم دقت بطور محسوسی بهتر از این بشه و واسه این نسل خوبه تقریبا........ .

mahi58

کاربر سایت
Feb 19, 2007
1,987
نام
محمود
فقط من چون احساس می کنم می خوای کینکت بخری و مردد هستی پیشنهاد می کنم این چند تا چیز رو در نظر بگیر:

- وقتی 10 میلیون نسخه از یه چیزی مثل کینکت تا به حال فروش رفته، این معنی اش ساپورت سنگین و قوی شرکت سازنده (مایکروسافت) هستش.

- هیچ صحبتی از نسل بعدی کینکت نیست! و به احتمال قریب به یقین همین کینکت فعلی توسط دستگاه بعدی مایکروسافت هم ساپورت میشه (و صحبت هایی از ساپورت بهتر کینکت توسط کنسول نسل بعدی مایکرو به عمل اومده). این یعنی با توجه به پیش بینی ها برای ایکس باکس بعدی در 2014-2013، کینکت منطقا تا 2016-2015 دوام خواهد آورد! نمی خوای که 5 سال گیم های کینکت رو از دست بدی، می خوای؟ مگه چند سال قراره عمر کنیم؟ :mrgreen:

- به احتمال زیاد از خریدش پشیمون نمیشی! اگر هم به احتمال 10 درصد پشیمون شدی فوقش با 50 تومن ضرر توی بازارچه می فروشیش. بازارش داغه، روی هوا ملت می زنندش.

حالا دیگه تصمیم با خودت... :)

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,151
نام
حسین
فقط من چون احساس می کنم می خوای کینکت بخری و مردد هستی پیشنهاد می کنم این چند تا چیز رو در نظر بگیر:

- وقتی 10 میلیون نسخه از یه چیزی مثل کینکت تا به حال فروش رفته، این معنی اش ساپورت سنگین و قوی شرکت سازنده (مایکروسافت) هستش.

- هیچ صحبتی از نسل بعدی کینکت نیست! و به احتمال قریب به یقین همین کینکت فعلی توسط دستگاه بعدی مایکروسافت هم ساپورت میشه (و صحبت هایی از ساپورت بهتر کینکت توسط کنسول نسل بعدی مایکرو به عمل اومده). این یعنی با توجه به پیش بینی ها برای ایکس باکس بعدی در 2014-2013، کینکت منطقا تا 2016-2015 دوام خواهد آورد! نمی خوای که 5 سال گیم های کینکت رو از دست بدی، می خوای؟ مگه چند سال قراره عمر کنیم؟ :mrgreen:

- به احتمال زیاد از خریدش پشیمون نمیشی! اگر هم به احتمال 10 درصد پشیمون شدی فوقش با 50 تومن ضرر توی بازارچه می فروشیش. بازارش داغه، روی هوا ملت می زنندش.

حالا دیگه تصمیم با خودت... :)
آره دوست من.مرددم.هرکی یه جور لذت برده.بعضیام گفتن چندنفره خوبه.نمیدونم چیکار کنم

mahi58

کاربر سایت
Feb 19, 2007
1,987
نام
محمود
آره دوست من.مرددم.هرکی یه جور لذت برده.بعضیام گفتن چندنفره خوبه.نمیدونم چیکار کنم

اگه لذت بردن دیگران برات مهمه، به اکثریت نگاه کن. هیچی چیزی توی این دنیا پیدا نمی کنی که 100 درصد مردم موافقش باشند، ولی تو اون یکی تاپیک هم اکثرا به وضوح لذت بالایی بردند. باز هم اگر گرفتی و جزو اقلیتی بودی که لذت زیادی نبردند با مبلغ پایینی ضرر می فروشیش که چون مشتری زیاد داره راحت می خرندش...

موفق باشی. :)

• Like
Reactions: I AM XBOX

I AM XBOX

کاربر سایت
Sep 3, 2006
1,097
نام
نیما

الان بازیای خوب بره کینکت خیلی کمه ولی در کل چه تک نفره چه یه نفره نمیشه از کینکت گذشت چون بازیهای خفی که تو e3 معرفی کردن نمیزاره بگدری:D
الان چون بازیها بیشترشون یه جورین که 2نفره خیلی جداب تره ولی یه نفره هم خیلی حال میده ولی نه به اندازه ی 2نفره(چی گفتم:D)
ولی بازیهای خوب تک نفره هم الان یه چند تایی هست که خیلی عالین مثل child of eden که تا یه مدت دیگه بازیهای مثل این خیلی زیاد میشن

mehran1

کاربر سایت
Mar 12, 2008
554
سلام دوستان
من خیلی وقته کنسولم رو اپدیت نکردم
اخرین باری که اپدیت کردم اپدیت سخت افزاری بود
حالا برای کنیکت اپدیتش چه جوری یعنی همون اپدیت سخت افزاری بسه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر