همه چیز در مورد هک 88v3/90v2-PSP3000 !

Professional

کاربر سایت
Dec 8, 2008
37
خودم ریسک کردم.
همه چیز درست پیش رفت و Gen-A(Full) نصب شد اما وقتی میرم تو پوشه بازی های مموری Corrupted data تنها چیزیه که می بینم 4 تا بازی ریختم همه هم ISO هستند باید چیکار کنم؟ بازی های ISO رو کجا کپی کنم؟

آخرین ویرایش:

mojtaba-360

کاربر سایت
Dec 10, 2006
15
خودم ریسک کردم.
همه چیز درست پیش رفت و Gen-A(Full) نصب شد اما وقتی میرم تو پوشه بازی های مموری Corrupted data تنها چیزیه که می بینم 4 تا بازی ریختم همه هم ISO هستند باید چیکار کنم؟ بازی های ISO رو کجا کپی کنم؟

من بازیهارو تو فولدر ISO در ریشه مموری ریختم مشکلی نبود و با تنظیم UMD ISO MODE روی Sony 9660 اجرا کردم

آخرین ویرایش:

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
gen برای 3000 اومد:
دانلود

داش ساسان اينم ميپره ؟؟؟؟

من هرچی می خوام اون عکس chickhen رو بیارم PSP هنگ می کنه و خاموش میشه اما صفحه ی سبزی نمیاد اشکال از کجاست؟

دوست عزيز اين كارارو كردين : برگردوندن دستگاه به حالت defult و فرمت كردن مموري ؟

اگه انجام ندادين , حتما اين كار رو بكنيد , چون بدجوري تاثير داره ....

البته من بعضي وقتا كه chicken ميپره فقط دستگاهم رو به defult بر ميگردونم و چيكن بعد از يكي دوبار هنگ كردن اجرا ميشه.....

يه چيزه ديگه : وقتي ميري تو قسمت عكس هاي psp و بازش ميكني و فولدر چيكن رو ميبيني , وقتي

فولدر رو باز كردي يدونه بيا پايين , اگه نشد دفه بعد 2تا بيا پايين .....

اينم يه لينكه آموزشيه واسه Hen كه آقا ساسان گزاشته بودن آموزش hen , دقيق بخونش ......

من در حدي كه ميدونستم كمك كردم , ايشالله كارت راه بيفته...........

SASAN-BSE

کاربر سایت
Mar 1, 2007
1,378
نام
ساسان
پریدن که میپره ولی تو آموزش جدید که گزاشتم ورژن جدیده و گروه خودمون ساخته و میتونی بدون نیاز به microsoft .net و حتی ویندوز نصبش کنی . و چند تا باگ هم فیکس شده .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر