همه چیز در مورد هک 88v3/90v2-PSP3000 !

TRoy1990

کاربر سایت
Mar 24, 2006
403
نام
Davood
من این هفته می خوام یه 3000 بخرم اگه واقعا هک میشه بخرم
به زودی یعنی کی؟ نشه 6 ماه دیگه...
در ضمن 10 روز دیگه منتظر معرفی PSP جدید باشید

Professional

کاربر سایت
Dec 8, 2008
37
من این هفته می خوام یه 3000 بخرم اگه واقعا هک میشه بخرم
به زودی یعنی کی؟ نشه 6 ماه دیگه...
در ضمن 10 روز دیگه منتظر معرفی PSP جدید باشید

منم امیدوارم زودتر بیاد دیگه تحمل ندارم.
هنوز هیچ تغییر سخت افزاری مهمی برای PSP Go ذکر نشده تا اونجا که معلومه PSP Go فقط یه ظاهر جدیده و PSP2 نیست بلکه PSP 4000 خواهد بود.
http://www.pspworld.com/sony-psp/accessories/psp-go-specifications-and-pictures-010387.php

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
دوستان امروز , سه شنبه , ميدون امام خميني بودم , به چشمم psp 3000 ديدم , سيصدو خورده اي....

از يارو پرسيدم اين ديگه چجوري كپي خور شد , گفت باطري هاش با باطري هاي معمولي فرق داره.....

بعدش از يه مغازه ديگه پرسيدم اونم گفت 3000 كپي خور دارم و گفت همين الان دارم از چين باطريهاشو

سفارش ميدم , و جلو خودم با طرفي كه ميخواست از چين باطريهارو بياره صحبت كرد , حالا ديگه من

نميدونم ..........

TRoy1990

کاربر سایت
Mar 24, 2006
403
نام
Davood
دوستان امروز , سه شنبه , ميدون امام خميني بودم , به چشمم psp 3000 ديدم , سيصدو خورده اي....

از يارو پرسيدم اين ديگه چجوري كپي خور شد , گفت باطري هاش با باطري هاي معمولي فرق داره.....

بعدش از يه مغازه ديگه پرسيدم اونم گفت 3000 كپي خور دارم و گفت همين الان دارم از چين باطريهاشو

سفارش ميدم , و جلو خودم با طرفي كه ميخواست از چين باطريهارو بياره صحبت كرد , حالا ديگه من

نميدونم ..........
من فردا مي خوام تير خلاصو بزنم و برم 3000 رو بگيرم 150 تومن در واقع مي خوام مفت خري كنم
اميدوارم كه كپي بشه والا رفته توي پاچه ي خودم
به حرف فروشنده ها ي پاساژ لباف زياد دقت نكن در عين حال كه قيمت هاشون نسبت به جاهاي ديگه پايين تره اما بسيار شارلاتان و خالي بند هستند
البته به دوست ترك عزيز جناب آقاي فتحي كه بازي سنتر رو تسخير كرده برنخوره يه وقت:biggrin1:

SASAN-BSE

کاربر سایت
Mar 1, 2007
1,378
نام
ساسان

نميدونم ..........
منم رفتم پرسیدم !!!!!!!!!!!!!!
نمیدونم راست میگفت یانه ولی اگه منظورش باطری blue tool باشه که .......... !
اصلا 3000 قابل پاندورالیزه نیست !
من گفتم میخوام بخرم بیار ببینم گفت برو فردا تو مغازه داریم !
فکر کنم خالی بندن فتیییییییییییر !

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
به حرف فروشنده ها ي پاساژ لباف زياد دقت نكن در عين حال كه قيمت هاشون نسبت به جاهاي ديگه پايين تره اما بسيار شارلاتان و خالي بند هستند

منم رفتم پرسیدم !!!!!!!!!!!!!!
نمیدونم راست میگفت یانه ولی اگه منظورش باطری blue tool باشه که .......... !
اصلا 3000 قابل پاندورالیزه نیست !
من گفتم میخوام بخرم بیار ببینم گفت برو فردا تو مغازه داریم !
فکر کنم خالی بندن فتیییییییییییر !

حالا كاري به حرفه دوست ترك عزيزمون (آقاي فتحي)(اون بهم گفت كه 3000كپي خور داره) ندارم,

ولي من يه پك 3000 كپي خور توي پاساژ لباف ديدم !! به چشم خودم ..... (يارو گفت حدوده سيصدو خورده اي )

پكش هم زرد رنگ بود , از لحاظ قطر و عرض جعبه تقريبا مثل همين معموليا بود , از لحاظ طول , حدودا دو سه برابر بود........

بازم من نميدونم.........:biggrin1:

Professional

کاربر سایت
Dec 8, 2008
37
حالا كاري به حرفه دوست ترك عزيزمون (آقاي فتحي)(اون بهم گفت كه 3000كپي خور داره) ندارم,

ولي من يه پك 3000 كپي خور توي پاساژ لباف ديدم !! به چشم خودم ..... (يارو گفت حدوده سيصدو خورده اي )

پكش هم زرد رنگ بود , از لحاظ قطر و عرض جعبه تقريبا مثل همين معموليا بود , از لحاظ طول , حدودا دو سه برابر بود........

بازم من نميدونم.........:biggrin1:

این چیزی که میگید هیچ جا تایید نشده کلی سرچ کردم کلی هم تو فروم های خارجی پرسیدم هیچ کس چنین چیزی ندیده.
100% یه کاسه ای زیر نیم کاسه هست.:confused:
من فکر می کنم اصلا اون چیزی که می گید PSP نیست فقط شبیهشه!
کاش یه عکس با مبایل ازش می گرفتین.

آخرین ویرایش:

CyrusGreat

کاربر سایت
Jul 24, 2008
587
این چیزی که میگید هیچ جا تایید نشده کلی سرچ کردم کلی هم تو فروم های خارجی پرسیدم هیچ کس چنین چیزی ندیده.
100% یه کاسه ای زیر نیم کاسه هست.:confused:
من فکر می کنم اصلا اون چیزی که می گید PSP نیست فقط شبیهشه!
کاش یه عکس با مبایل ازش می گرفتین.
خبر جدیده
تازه رفته تو mfm

CyrusGreat

کاربر سایت
Jul 24, 2008
587
Also, what would be really helpful right now is a way to decrypt PSP-3000 modules, so that a CFWe for the 3000 can be made. Frankly, that's the best PSP-3000s can hope for in the near future. True CFW conversion in the distant future is possible, although unlikely.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر