همه چیز در مورد هک 88v3/90v2-PSP3000 !

Dany_tondar

کاربر سایت
Aug 4, 2008
28
سلام دني جان ممنون , ميشه درباره پاندورا توضيح بدي , اصلا اين واژه به چه معنيه ؟؟

بعدشم من شنيده بودن ماردبوردهاي psp2000 هاي كپي نخور با 3000 ها از يه نوع

هستن....... !

اگه يه نفر هم لطف كنه دقيقا بگه psp2000 با 3000 چه فرقي داره , خيلي ممنون ميشم.

پاندورا psp رو از حالت normal mode می ذاره تو حالت service mode که تو می تونی CFW رو روش نصب کنی . این یه باگ بوده که تو باتری پیدا شده و حالا دیگه تو 3000 جواب نمی ده ولی مادر بورد ها با هم تفاوتی ندارند
در ضمن lite blue هم که دوست مون میگه سره کاری بوده و اصلا جواب نمیده
مثل یه باتری اضافی برای psp می مونه

SASAN-BSE

کاربر سایت
Mar 1, 2007
1,378
نام
ساسان
Dany_tondar عزیز : pandora یک باگ نبود بلکه mode بود برای تعمیر psp توسط نمایندگی های سونی که چیپ msi که شامل کد lock بود رو آزاد میکرد و دارک الکس تونست این کد رو دیس اسمبل کنه و cfw رو نصب کنه .
psp 3000 هم این mode رو داره که از باتری به مادر بورد انتقال پیدا کرده .
psp 3000 بریک شده رو نمایندگی های سونی ان بریک میکنن فقط با دستگاه mivaxi که انحصاری سونیه و گرونه !
باید یه نفر مود مادربورد 3000 رو دیس اسمبل کنه .
نتیجه اخلاقی : msi (که رد مینبورد های زیر ta 088v3 در باتری و بعد از آن در خود مینبورده) باگ نیست !

در ضمن یک crash در ofw 5.50 پیدا شده .

Crash libtiff Link

و برای اجرای chickHEN در بار اول عکس های زیر رو دانلود فولدر CHICKhEN را از psp->photo پاک کرده و عکس های جدید رو مستقیم دو psp->photo ریخته و تمام عکس های خودتون رو به پوشه other که در PICTURE ساختید انتقال دهید حالا وقتی در xmb به photo b میرید چند لحظه صبر کنید و سپس به پایین بروید. :
DOWNLOAD FIRST LODER CHICKHEN

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
يعني چي ؟

Dany_tondar عزیز : pandora یک باگ نبود بلکه mode بود برای تعمیر psp توسط نمایندگی های سونی که چیپ msi که شامل کد lock بود رو آزاد میکرد و دارک الکس تونست این کد رو دیس اسمبل کنه و cfw رو نصب کنه .
psp 3000 بریک شده رو نمایندگی های سونی ان بریک میکنن فقط با دستگاه mivaxi که انحصاری سونیه و گرونه !
نتیجه اخلاقی : msi (که رد مینبورد های زیر ta 088v3 در باتری و بعد از آن در خود مینبورده) باگ نیست !

در ضمن یک crash در ofw 5.50 پیدا شده .

Crash libtiff Link

و برای اجرای chickHEN در بار اول عکس های زیر رو دانلود فولدر CHICKhEN را از psp->photo پاک کرده و عکس های جدید رو مستقیم دو psp->photo ریخته و تمام عکس های خودتون رو به پوشه other که در PICTURE ساختید انتقال دهید حالا وقتی در xmb به photo b میرید چند لحظه صبر کنید و سپس به پایین بروید. :
DOWNLOAD FIRST LODER CHICKHEN

سلام , ببخشيد آقا ساسان من متوجه اين پستتون نشدم , ميشه يكم سطح پايين تر توضيح

بديد ؟! fire ware 5.50 چيه:confused: ؟ با اين لينكي كه بالا گزاشتيد , اگه كارايي كه گفتيد انجام بديم

چه اتفاقي ميفته:confused: ؟ ( دستگاه من 2000 هستش ) .

ممنون.

Dany_tondar

کاربر سایت
Aug 4, 2008
28

[-BSE.zip.html"]DOWNLOAD FIRST LODER CHICKHEN[/URL]

رفیق منظور من باگ سخت افزاری بود
ولی چون سخت افزار نخوندم اصطلاحات سخت افزاری رو بلد نیستم
و در ضمن نگفتم 3000 نداره ؛ گفتم جواب نمیده
نتیجه اخلاقی : سعی می کنم وقتی سوال سخت افزاری شد جواب ندم :cheesygri

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
خبر خوب

isoloader برای hen در دست ساخت
اسمشم OwHENed هست
:biggrin1:
قیمتای 2000 بزودی میاد پایین و هیچکیم دیگه نمیخره:biggrin1:

ممنون از خبر خوبت , لطفا لينكه منبع خبر رو بزار ....

اين فكر رو هم كه 2000 قسمتش بياد پايين رو از سرت بيرون كن رفيق , از اونجايي كه اينجا ايرانه

همه چي گرون ميشه !.....

ولي از شوخي گزشته فكر نميكنم ارزون بشه , كلا پي اس پي هاي هك شده در تهران معمولا بالاي 300 بوده ,

حالا ممكنه 3000 گرونتر از 2000 بشه , ولي 2000 هاي كپي نخور افزايش قيمت پيدا ميكنه , و 2000 هاي

كپي خور شده به مقدار كمي كاهش قيمت .... (نظر شخصي)

SASAN-BSE

کاربر سایت
Mar 1, 2007
1,378
نام
ساسان
سلام , ببخشيد آقا ساسان من متوجه اين پستتون نشدم , ميشه يكم سطح پايين تر توضيح

بديد ؟! fire ware 5.50 چيه:confused: ؟ با اين لينكي كه بالا گزاشتيد , اگه كارايي كه گفتيد انجام بديم

چه اتفاقي ميفته:confused: ؟ ( دستگاه من 2000 هستش ) .

ممنون.
هیچی فقط یه Crash پیدا شده که دارن روش کار میکنن بلکه بتونن بدون دارک الکس ofw 5.50 رو هک کنن ( به خود کفایی برسن :cheesygri) .
و در مورد اون عکس ها هم بگم که فقط برای اجرا شدن ChickHEN برای بار اول به کار میره و از اون لینک crash هم میتونید tiff های که نشون دهنده crash تو ofw 5.50 هستن رو بگیرین و تو پیسپی بریزین (البته فقط psp خاموش میشه و کاربرد دیگه ای نداره مثل hello world davee .
نتیجه اخلاقی 2 : شما کارت درسته:biggrin1:

آخرین ویرایش:

SASAN-BSE

کاربر سایت
Mar 1, 2007
1,378
نام
ساسان
یه نکته ای در رابطه با نصب irshell 5 بگم چون 5 - 6 نفر و دیدم که psp شونو بریک کردن !
وقتی ir shell 5 (لینک دانلود ) رو دانلود کردین موقعی که میخواید تو psp بریزید فولدر patch رو از فولدر IRSHELL پاک کنید .
و سپس این فایل رو (لینک دانلود ) رو تو IRSHELL --->BIN جایگزین کنید .
و فایل EBOOT.pbp (لینک دانلود ) رو با PSP --- >GAME و در فولدر irshell2x3x با فایل EBOOT.pbp عوض کنید .
حالا با خیال راحت irshell 5 رو باز کنید .

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
یه نکته ای در رابطه با نصب irshell 5 بگم چون 5 - 6 نفر و دیدم که psp شونو بریک کردن !
وقتی ir shell 5 (لینک دانلود ) رو دانلود کردین موقعی که میخواید تو psp بریزید فولدر patch رو از فولدر IRSHELL پاک کنید .
و سپس این فایل رو (لینک دانلود ) رو تو IRSHELL --->BIN جایگزین کنید .
و فایل EBOOT.pbp (لینک دانلود ) رو با PSP --- >GAME و در فولدر irshell2x3x با فایل EBOOT.pbp عوض کنید .
حالا با خیال راحت irshell 5 رو باز کنید .

آقا ساسان ببخشيد من 2زاريم 5زاريه ! الان اگه اين كارايي رو كه گفتي بكنيم , چه اتفاقي ميفته ,

مثلا psp كپي نخور بنده ميتونه psx يا iso لود كنه ؟ فكر نكنم بتونه ؟ كلا به چه دردي ميخوره ؟

بازم شرمنده كه من اطلاعاتم پايينه ... ولي به قول معروف ندانستن عيب نيست , نپرسيدن عيبه....

ممنون.

Ali_MMN

کاربر سایت
Aug 21, 2008
10
نام
ALI
ببخشيد يك سوالي داشتم ايا PSP 2000 سري جديد brick بشن ايا راهي براي درست شدنشون هست.
ممنوننم از اين سايت خوبتون:blushing:

khabaloo

کاربر سایت
Apr 18, 2009
119
خبر خوب

isoloader برای hen در دست ساخت
اسمشم OwHENed هست
:D
قیمتای 2000 بزودی میاد پایین و هیچکیم دیگه نمیخره:D

من فکر ميکنم اينم از اون خبراست که ميخاد بقيه گرو هها رو معطل بکنه که کاري نکنن.

خب اگه ميخان کاري بکنن چرا هي ميگن و وقتي تموم شد اعلامش نميکنن ؟

ديگه داره اين روند خسته کننده ميشه

SASAN-BSE

کاربر سایت
Mar 1, 2007
1,378
نام
ساسان
آقا ساسان ببخشيد من 2زاريم 5زاريه ! الان اگه اين كارايي رو كه گفتي بكنيم , چه اتفاقي ميفته ,

مثلا psp كپي نخور بنده ميتونه psx يا iso لود كنه ؟ فكر نكنم بتونه ؟ كلا به چه دردي ميخوره ؟

بازم شرمنده كه من اطلاعاتم پايينه ... ولي به قول معروف ندانستن عيب نيست , نپرسيدن عيبه....

ممنون.
نه iso و نه prx و نه هیچ چیز دیگه !
فقط اگه فریمورتون 5.03 یا قبل از اونه میتونید با chickhen فقط homebrew بیارین که اونا هم باحالن !
اگه فریمورت قبل از 5.03 بود به 5.03 اپدیت کن بعد chickheno استاد کن اگرم که 5.03 بود که مستقیم chickhen.

Ali_MMN@
نه داداش نمیشه !
تا وقتی بشه cfw نصب کرد باید صبر کرد !

CyrusGreat

کاربر سایت
Jul 24, 2008
587
من فکر ميکنم اينم از اون خبراست که ميخاد بقيه گرو هها رو معطل بکنه که کاري نکنن.

خب اگه ميخان کاري بکنن چرا هي ميگن و وقتي تموم شد اعلامش نميکنن ؟

ديگه داره اين روند خسته کننده ميشه

davee hen هم همینطور بود
Developer معتبره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر