همه چیز در مورد سریال Lost

بهترین شخصیت سریال LOST از نظر شما؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    429

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,962
نام
فرهاد
یعنی در دو قسمت باید گفت مااااااااااااااااااااااااااااااادر جان یعنی چی اخه چرا باروحیه ماها بازی میکنن این نویسنده کچلشو من ببینم ..... جان میزنه جیکوب رو تیکه تیکه میکنه . بد جوری دوست دارم بدونم این جیکوب کیه کسی نظری دربارش داره؟

امین:
کلا با اسپویلر حال نمیکنی ها :) برای چندمین بار! اسپویلر رو رعایت کن...

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,962
نام
فرهاد
[
QUOTE=Carbon;689394]سلام یه سوال لاست تا کی میخاد ادامه پیدا کنه؟
فصل بعد هم در کاره یعنی فصل ششم[/QUOTE]
تا سیزن 6 ادامه داره که تا سال 2010 میره .جالب بدونید حتی بازیگرهای این سریال هم نمیدونن اخرش چی میشه .اسپویلر به خاطر امین جان
:biggrin1:

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
[
QUOTE=Carbon;689394]سلام یه سوال لاست تا کی میخاد ادامه پیدا کنه؟
فصل بعد هم در کاره یعنی فصل ششم
تا سیزن 6 ادامه داره که تا سال 2010 میره .جالب بدونید حتی بازیگرهای این سریال هم نمیدونن اخرش چی میشه .اسپویلر به خاطر امین جان
:biggrin1:

بابا هر چیزی رو که توی اسپویلر نمیزارن:biggrin1:
-
الان قسمت 15 اومد دستم واقعا عالی بود!!!
تا دوسه روز دیگه 2تای اخر هم میرسه!!!

به قران هرچیزی اسپویلر لازم نداره!!!!

Clooney

کاربر سایت
May 30, 2008
119
نام
محمد
به احتمال زیاد جولیت مرده باشه و این مورد دور از تصور نیست و امکانش هست
چون ساویر برای برگشت باید هیچگونه وابستگی نداشته باشه تا به دخترش کلمنتاین برسه

برای بار صدم , لطفآ از اسپویلر برای نوشتن مطالب مهم استفاده کنین

Last edited by a moderator:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,064
نام
آریا
اپیزود (یا اپیزودها !) ی جالبی بودن ولی انتظارم از اپیزود آخر Lost یه چیز دیگه بود !
جان لاک بدبخت که واقعآ مرده بود :D دلم سوخت براش ! اون همه مصیبت کشید و آخرش هم مرد :D
اون یکی جان لاک میتونه همون Monster یا دود سیاه باشه. اگه یادتون باشه اون دود خودش رو شبیه خیلی ها درآورده تا حالا !
یه چیزی هم که تقریبآ خیالم رو راحت کرد اینه که مرده ها توی جزیره زنده نمیشن. یعنی بابای جک هم واقعآ مرده و اونی که شبیه بابای جک هست , همینی هست که شبیه جان لاک هست. همونی هست که شبیه برادر مستر اکو بود ...
توی اون اپیزود اگه یادتون باشه به محض رفتن جان لاک , یه دفعه دختر بن ظاهر شد و بهش چیزهایی گفت در مورد اطاعت بدون چون و چرا از جان لاک. دقیقآ بعد از رفتن دختر بن , جان لاک دوباره برگشت (دود از غالب دختر بن به غالب جان لاک رفت) و بعد هم که همین دود در غالب جان لاک به بن دستور داد جیکوب رو بکشه و ...
با اون تیکه رز و برنارد خیلی حال کردم ! با اینکه یه کم شبیه پند و نصیحت های ادبی بود ولی جالب بود !
اون تیکه آخر هم خیلی خز بود ! الکی سفیدش کردن که فکر کنیم بمب ترکیده :D
ولی یکی از باحال ترین قسمتها هم اونجا بود که جک بمب رو انداخت اونجا و بعد اتفاقی افتاد که در آینده باعث سقوط هواپیما میشه !!! یعنی جک کاری رو کرد که اگه نمیکرد هواپیما هم سقوط نمیکرد !
راستی اون اولش هم Black Rock رو نشون داد که داره میاد طرف جزیره !

کسانی که Fringe رو میبینن هم احتمالآ دو تا شباهت رو توی اپیزود آخر Lost با Fringe دیدن :
جیکوب خیلی شبیه Observer بود ! هرجایی که یه اتفاقی میفتاد حاضر میشد :D
حرفهای آخر جیکوب رو هم توی Fringe زیاد شنیدیم : They`re Coming !

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,064
نام
آریا
اریا ممنون استفاده کردیم:D

اون قسمت که جک یه کاری میکنه سقوط کنن رو مایلز گفت ها همه بد نگاش کردن:D
آره امین اون تیکه هم باحال بود !

یه چیز دیگه :
این دوست یا دشمن جیکوب که اول اپیزود میبینمش , چرا همونجا جیکوب رو نمیکشه و این همه سال بعد در قالب جان لاک میره سراغش ؟ همون اول اپیزود به جیکوب میگه Do you have any idea how badly i wanna kill you ? بعدش هم میگه بالاخره یه Loophole پیدا میکنم و میام سراغت (Loophole یعنی راه گریز) و جیکوب هم بهش میگه وقتی Loophole رو پیدا کردی , من دقیقآ همینجا هستم , که آخر اپیزود هم همونجا یعنی زیر مجسمه منتظرش بود و بهش گفت بالاخره Loophole رو پیدا کردی ؟
من که فکر میکنم یه رابطه عجیبی بین این دو تا وجود داره که نمیذاره همدیگه رو بکشن (برای همین هم خود جان لاک قلابی جیکوب رو نکشت و بن رو مجبور کرد اون رو بکشه)

capitanrayan

کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
هر چیزی اسپویلر لازم نداره ولی اون پستی که من گیر دادم رو برین بخونین قشنگ داستان رو لو داده بود!
امین من با پست بالایی بودم!!!
توی صفحه قبل هم گفتن سیزن بعدی کی میاد!!!
جوابشم تو اسپویلر گزاشتن:biggrin1::biggrin1::biggrin1:

ولی حال میکنم با خودم کلی از حدسیاتم درست دراومد:love:

capitanrayan

کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
بچه ها کسی اگه کسی (سمت میدون ولیعصر تهران میشینه)!!!و
2 قسمت اخر فصل 5 لاست رو داره.
+
5 قسمت اخر فصل 4 prison break
با کیفیت دایویکس 350 مگی
فوری بمن زنگ بزنه

09355324973

برای امروز ردیف کنید!!ممنون:love:
5 تومن بهش میدم:love:فقط فوری!!!امروز رو بیکارم!!

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,962
نام
فرهاد
بچه ها کسی اگه کسی (سمت میدون ولیعصر تهران میشینه)!!!و
2 قسمت اخر فصل 5 لاست رو داره.
+
5 قسمت اخر فصل 4 prison break
با کیفیت دایویکس 350 مگی
فوری بمن زنگ بزنه

09355324973

برای امروز ردیف کنید!!ممنون:love:
5 تومن بهش میدم:love:فقط فوری!!!امروز رو بیکارم!!

من تو اریاشهرم دقیقا کدوماش رو میخوای

در مورد سیریال تا اونجایی که من دونستم اخری .........

stabilizer

کاربر سایت
Nov 22, 2007
533
البته خیالتون راحت باشه که جولیت مرده من یه جایی خوندم قراره تو چند عدد:biggrin1: سریال دیگه بازی کنه که در اینده با این سریال تداخل پیدا میکنه حالا اینکه چرا لاست رو بیخیال میشه نامعلومه
اما اینو درست قبل از پخش اپیزود های فاینال خوندم.

دیگه نمیدونم چطور بگم اسپویلر رو رعایت کنین!!!

Last edited by a moderator:

54M113

کاربر سایت
Dec 28, 2006
4,435
نام
علی
البته خیالتون راحت باشه که جولیت مرده من یه جایی خوندم قراره تو چند عدد:biggrin1: سریال دیگه بازی کنه که در اینده با این سریال تداخل پیدا میکنه حالا اینکه چرا لاست رو بیخیال میشه نامعلومه
اما اینو درست قبل از پخش اپیزود های فاینال خوندم.

دیگه نمیدونم چطور بگم اسپویلر رو رعایت کنین!!!
عزیز من اگه جولیت مرده باشه 100%
سعید . جک . هارلی . مایلز . کیت . ساویر و ... هم مردن !
پس نمرده !

stabilizer

کاربر سایت
Nov 22, 2007
533
عزیز من اگه جولیت مرده باشه 100%
سعید . جک . هارلی . مایلز . کیت . ساویر و ... هم مردن !
پس نمرده !

من قبل از هر چیز بابت فراموش شدن اسپویلر عذر خواهی میکنم
دیگه تکرار نمیشه

اینم بخون دوست عزیز بد نیست البته من میگردم یه منبع خارجی هم پیدا کنم (معتبر) تا ببینم باورتون میشه دیگه مرده یا نه:biggrin1:
طبق اعلام شبکه !E و تائید تهیه کنندگان ، در فصل جاری سریال لاست ( فصل پنجم ) یکی از شخصیت های اصلی این سریال خواهد مرد و این مرگ مانند مرگ جان لاک بازگشتی نخواهد داشت و این شخصیت بطور کامل حذف خواهد شد.نویسندگان لاست قبلاً با کشتن شخصیت هایی مثل بون و چارلی نشان داده اند که ترسی از حذف کاراکتر های اصلی داستان خود ندارند.
حرف و حدیث در مورد اینکه کاندیدای بعدی مرگ چه کسی است زیاد بود تا اینکه یکی از بازیگران اصلی برای بازی در نقش اول سریالی دیگر از شبکه ABC قرارداد امضاء کرد و به این ترتیب حالا همه او را این کاندیدا می دانند.

خبرهای لو رفته به این ترتیب هستند که شبکه ABC تصمیم به ساخت بازسازی جدیدی از سریال محبوب دهه 80 خود به نام V گرفته و به همین جهت با Elizabeth Mitchell بازیگر نقش جولیت در سریال لاست قرارداد امضاء کرده است. البته مدیر برنامه های الیزابت اعلام کرده است که وی به عنوان بازیگر مهمان در این سریال خواهد بود ، اما به نظر می رسد که این اعلام تنها به خاطر از بین بردن شایعات حذف او از سریال لاست بوده است. چون در آنچه که به عنوان لیست بازیگران سریال V منتشر شده ، نام Elizabeth Mitchell در جلوی بازیگر نقش اول درج شده است و با توجه به اینکه بازی در نقش اول زمان بیشتری میخواهد ، حضور همزمان او در 2 سریال بزرگ بعید به نظر می رسد.

به این ترتیب به احتمال زیاد در فصل بعدی لاست لبخند های همیشگی جولیت را دیگر نخواهیم دید !

http://forum.lost.ir/index.php?topic=1812.0

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر