همه چیز در مورد سریال Fringe [ پست اول تاپیک خوانده شود ]

amir_333

کاربر سایت
Jul 5, 2008
226
خوب هنوز یکی مونده برا خودت 2 تا پست دادی که اونم فکر کنم برای سرعت پایین اینترنت سراسری هستش . خوب اینجا بودیم که
گفته شده والتر در آخر فصل با ویلیام بل که الان توی دنیای موازی هستش ملاقات می کنه . اینم بگم که اون قسمتی هم که نشون میده والتر با ویلیام ملاقات می کنه( Grey Matters )هم یک فلاش بک به گذشته هستش که نشون میده ویلیام نحوه گذر از دیوار دنیای موازی رو از حافظه والتر پاک می کنه . حالا به نظر شما شخصیت منفی جدید که از دنیای موازی Shape Shifter ها رو فرستاده . همون والتری هستش که برای دنیای اونوره ( نمی دونم منظورم رو خوب رسوندم ؟ ) اگه اینطوری بشه یعنی 2 والتر باید با هم ملاقات کنند؟

حالا یه نظر دیگه
به نظر شما تا آخر این فصل پیتر به اولفیا احساسش رو میگه ؟ اگه اینطوری بشه یکم زود نیست ؟

salarasoo

کاربر سایت
Apr 1, 2009
87
نام
salar
۱. ممکنه اگه باشه که واقعأ جالب می شه.
در مورد۲.
فکر کنم بزارن فصل ۳ تا می خواد بگه دوست دارم یه چیزی میشه یکیشون میره اون یکی دنیا :-":-"

amir_333

کاربر سایت
Jul 5, 2008
226
من خودم فکر نمی کنم فصل 3 اصلا ساخته بشه . با این Rating های پایین . الانم که چند تا سریال مشهور باهاش تداخل پخش دارن . تعداد بیننده ها به شدت افت می کنه . ولی اینکه فاکس بخواد این سریال پرهزینه رو ادامه بده یه کم احمقانه به نظر می رسه ( ولی من امیدوارم ) . به هر حال اگه تصمیم بگیرن که این فصل آخر باشه . حتما باید یه چیزی بین این دو اتفاق بیفته وگرنه خیلی مسخره میشه !

S.A.S

کاربر سایت
Jun 25, 2007
557
نام
سپهر
هنوز rating این سريال برای من سواله
يعنی این سريال انقدر چرت بود که اصلا کسی بهش رای نداده؟
به نظر من قشنگ بود
هم این که تو اپيزود هاش rating داره ولی تو title اصلی نوشته awaiting 5 votes

amir_333

کاربر سایت
Jul 5, 2008
226
imdb رو ول کن . با بعضی از سریال ها اینکار رو میکنه . مخصوصا رای ها برای IMDB Pro هستش که پولی هستش بنابراین خیلی از فن ها موفق به رای دادن نمی شن . مهم تعداد بیننده بوده که هفته پیش رکورد این سریال هستش . یادم نمیاد 18 میلیون بودش مثل اینکه .

S.A.S

کاربر سایت
Jun 25, 2007
557
نام
سپهر
اتفاقا imdb برای خيلی ها مَرجعه
به يکی گفتم این سريال ببين ضرر نميکنی رفت صفحه imdb ديد گفت اینکه مزخرفه!
دوست عزيز چيزی که به داستان فيلم ربط نداره ميتونی تو اسپويلر نزاری:smile:

amir_333

کاربر سایت
Jul 5, 2008
226
اینی که Imdb برای خیلی ها مرجع هستش رو من میدونم و واقعا این موضوع حالم رو بد میکنه . من هم همین مشکل رو با دوستام دارم یکی fringe هستش یکی هم Jericho بود اون موقع که فصل اولش تموم شده بود به هر کی می گفتم سریال قشنگی هستش می گفت نه Imdb به هش Rating نداده . البته اینم بگم که نمی دونم چرا دوستای من با سبک هایی که من حال میکنم حال نمیکنند .

salarasoo

کاربر سایت
Apr 1, 2009
87
نام
salar
ولی واقعآ موضوع سریال خیلی خوبه. فقط مشکل اصلی اینه بعضی قسمتاش تکراری باید بیشتر به داستان اصلی ببردازن تا هی دکی بیشاب بیاد همه چیزو کشف کنه. *

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,965
نام
فرهاد
سریال خیلی خوبی بود ولی داره بیراه میزنه کلا این j.j Abrams مشکل روحی روانی داره خیلی دیگه تخیلی شده و اصلا معلوم نیست چیو داره دنبال میکنه

amir_333

کاربر سایت
Jul 5, 2008
226
هنوز خبری از قسمت بعدی نیست . من این قسمت رو گرفتم ولی دلم نمیاد ببینم . کی می خواد تا عید صبر کنه ؟
ویرایش :

خوب این قسمت هم دیدم . این یکی واقعا ترکوند .
کسی سریال رو به صورت 720p برای فروش یا تعویض نداره ؟ فصل اول فقط باشه هم موردی نیست .

آخرین ویرایش:

snake_pianist

کاربر سایت
Dec 5, 2007
3,802
نام
امیر
آقا دیدی چه خاکی به سرمون شد ؟‌ دیدی ؟ نه تو رو خدا دیدی ؟ :((

تا سریال رسید به جای حساس اش ،‌ رفت توی تعطیلات :wallbash:

اونم 2 ماه ! 8 هفته ! 56 روز ! :scare:

پ ن : تاپیک فرینج رو به بازی ام ربط بدیم ! LOL

Anna Torv بازیگر نقش الیویا دانم در سال 2007 ، موشن کپچر "ناریکو" در بازی Heavenly sword رو انجام داده !

گفتم شاید جالب باشه برای کسی که نمی دونه !

آخرین ویرایش:

Hooshi

کاربر سایت
May 8, 2007
1,082
نام
Houshang
baw شماها چجوری دانلود کردين؟
رپيد يه هفتست سرعتش بيشتر از 10 kb نميشه
من الان هم تو کف اينم هم Supernatural هم لاست!

S.A.S

کاربر سایت
Jun 25, 2007
557
نام
سپهر
بچه ها air e15 شده؟
ای بابا این تيم فرينج هم که زرت و زورت ميره تعطيلات!
گير آوردن خودشونو
baw شماها چجوری دانلود کردين؟
من که از اینجا دانلود ميکنم هوشنگ جان سرعتش بد نيست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر