همه چیز در مورد سریال قهوه تلخ (به اولین پست تاپیک توجه شود)

Karchect

hardcore will never die, but you will
کاربر سایت
May 26, 2010
4,989
نام
کیان
منم با کاری که در مورد تبلیغاتش کردن مخالفم، مصرف کننده پول بیشتری رو هزینه میکنه که مجبور نباشه مثل شبکه های تلویزیون بشینه پای تبلیغات!

اون تیکه ی بابا اتی که نون خریده بود ...
کله ی سحره، سنگ تو کله ی سگ بزنی بیدار نمیشه! =))

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
آخه اصلا توی چنین محصولاتی که ما میخریم اینا حق ندارن تبلیغات بچپونن! منم رفته رو اعصابم از این به بعد پایریت کنمش...
با دایال آپ :D؟
پ.ن: فری اینا توی هر سری دو نیم میلیارد میفروشن! 7 8 میلیارد که رقمی نیست! حالا با پولی که از تبلیغات و ... میگیرن کار ندارم! بعد انوقت جونشون در میاد یه DVD رو اشنتیون بزارن! یا حداقل ارزون بزارن تو بسته!
این آمار رو تو از کجا داری :D؟!

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,091
نام
محمد امین
سریالی که ضعیف ترین بازیگرش بشه محبوب ترین شخصیت..lol

این قیصر که اومده واقعا تسلتش روی نقش خیلی بالاست و صدای خیلی عالی داره که به دوبلر ها میخوره اگر یک بر و روی درست حسابی داشت آینده عالی رو براش پیشبینی میکردم..

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
سریالی که ضعیف ترین بازیگرش بشه محبوب ترین شخصیت..lol

این قیصر که اومده واقعا تسلتش روی نقش خیلی بالاست و صدای خیلی عالی داره که به دوبلر ها میخوره اگر یک بر و روی درست حسابی داشت آینده عالی رو براش پیشبینی میکردم..
دوبلوره.خیلی وقت پیش یه کارتون می دیدم صدای این روش بود.

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
حالا کاری به این ندارم که باید بابت پشت صحنه پول میگرفتن یا نه....ولی از شنیدن این که چون ما پول میدیم و میخریم پس نباید تبلیغات داشته باشه تعجب کردم! طرف عاشق چشم و ابروی ما نیست که اومده سرمایه گذاری کرده و محصولی نجاری تولید کرده اونوقت حق نداره تبلیغ کنه؟! ضمنا اینکه نمیتونید تبلیغات رو هم رد کنید اون هم کار درستیه اون کسی که پول داده برای تبلیغ کالاش باید تبلیغش دیده بشه یانه؟ خودتون رو بزارید جای اون طرف...
جالب اینجاست که همین دوستان که از کوره در رفتن برای بازی اورجینال خریدن سینه چاک میدن و بقیه رو مدتهاست بخاطر بازی کپی مورد عنایت ویژه قرار داده و میدهند!
اینکه سریال میفروشه هم بنظر من نکته عجیبی نیست سرمایه میلیاردیش رو 2سال خوابونده حالا داره سودش رو میبره!
اگه محصول خارجی بود اوریجینال خریدنش نشانه فرهنگ و ادب و تمدن بود اما حالا که تولید کننده ایرانیه تمدن و فرهنگ و ژست روشنفکری تعطیل شده!

Karchect

hardcore will never die, but you will
کاربر سایت
May 26, 2010
4,989
نام
کیان
ولی از شنیدن این که چون ما پول میدیم و میخریم پس نباید تبلیغات داشته باشه تعجب کردم!

چرا خیلیا اینجا بد پستا رو میخونن؟!!
من گفتم با این کار که نمیشه تبلیغات رو رد کرد مخالفم
بالاخره هر تبلیغی یه قیمتی داره، شما که انتظار ندارین تبلیغی که توی قهوه ی تلخ نشون داده میشه قیمتش به اندازه ی همون تبلیغی باشه که قبل از بازی استقلال و پرسپولیس نشون میدن؟

مثلا استفاده از شبکه های تلویزیون اینجا مجانیه، صدا و سیما میاد پولی رو که از بیننده نمیگیره عوضش از تبلیغات بدست میاره، پس پولی رو که باید از بیننده گرفته بشه رو از کسایی که واسشون تبلیغ میکنه میگیره و بیننده هم زحمت دیدن تبلیغات رو به جون میخره

و اما قهوه ی تلخ، بیننده داره پول میده، واسه اینکه مجبور نباشه اون یکی راه پول دراوردن تولید کننده رو که تبلیغات هست رو توش شریک باشه، پس اینجا تولید کننده داره بیننده رو قربانی درآمد بیشتر خودش میکنه و میگه من بیننده رو مجبور به دیدن تبلیغات میکنم و عوضش پول بیشتری از اسپانسرم میگیرم! در حالیکه پولی که از بیننده باید گرفته میشده، قبلا گرفته شده و به نظر من این یه کار عیر اخلاقیه

poorya_l

کاربر سایت
Jun 27, 2007
293
نام
پوریا
گرفتن 2000 هزار تومن اضافه برای 60 70 دقيقه پشت صحنه توهين به شعور ملتی هست که يک چيزی را تا عرش بالا می برند...
اين پشت صحنه را ميشد به عنوان عيدی به مردم داد....

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
نوشته شده توسط PRINC OF PERSIA
ولی از شنیدن این که چون ما پول میدیم و میخریم پس نباید تبلیغات داشته باشه تعجب کردم!
دوست داری Uncharted 3 با تبلیغ پوشک بچه شروع بشه؟ دوست داری بین Act های Geow خروس قندی جدید آنونس کنن؟ مخترع این چیزها اینهان. سره باغ مظفر هم ایرانسل و مایع ظرفشویی تبلیغ میکردن.
یه دلیل درست بیاری نه چیزی که ادم رو مجبور کنه مانیتور رو از پنجره بندازه بیرون.

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
چرا خیلیا اینجا بد پستا رو میخونن؟!!
من گفتم با این کار که نمیشه تبلیغات رو رد کرد مخالفم
بالاخره هر تبلیغی یه قیمتی داره، شما که انتظار ندارین تبلیغی که توی قهوه ی تلخ نشون داده میشه قیمتش به اندازه ی همون تبلیغی باشه که قبل از بازی استقلال و پرسپولیس نشون میدن؟

مثلا استفاده از شبکه های تلویزیون اینجا مجانیه، صدا و سیما میاد پولی رو که از بیننده نمیگیره عوضش از تبلیغات بدست میاره، پس پولی رو که باید از بیننده گرفته بشه رو از کسایی که واسشون تبلیغ میکنه میگیره و بیننده هم زحمت دیدن تبلیغات رو به جون میخره

و اما قهوه ی تلخ، بیننده داره پول میده، واسه اینکه مجبور نباشه اون یکی راه پول دراوردن تولید کننده رو که تبلیغات هست رو توش شریک باشه، پس اینجا تولید کننده داره بیننده رو قربانی درآمد بیشتر خودش میکنه و میگه من بیننده رو مجبور به دیدن تبلیغات میکنم و عوضش پول بیشتری از اسپانسرم میگیرم! در حالیکه پولی که از بیننده باید گرفته میشده، قبلا گرفته شده و به نظر من این یه کار عیر اخلاقیه
تو خارج هم که شما برای دیدن تلویزیون پول می دید,باز هم تبلیغات وسط فیلم انجام می شه.

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
دوست داری Uncharted 3 با تبلیغ پوشک بچه شروع بشه؟ دوست داری بین Act های Geow خروس قندی جدید آنونس کنن؟ مخترع این چیزها اینهان. سره باغ مظفر هم ایرانسل و مایع ظرفشویی تبلیغ میکردن.
یه دلیل درست بیاری نه چیزی که ادم رو مجبور کنه مانیتور رو از پنجره بندازه بیرون.
والا چه عرض کنم؟ یعنی نوع تبلیغات اینقدر مهمه؟!
به هرحال من ایرادی تو تبلیغ کردن نمیبینم.....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر