همه چیز در مورد سریال قهوه تلخ (به اولین پست تاپیک توجه شود)

Mr.Ok

کاربر سایت
Nov 9, 2008
2,066
نام
معین
واقعا Shit...

سری سوم مجموعه تلویزیونی «قهوه تلخ» به کارگردانی مهران مدیری با وقفه‌ سه روزه سه‌شنبه 13 مهرماه به بازار می‌آید.
سی‌دی سوم که شامل قسمت‌های هفتم، هشتم و نهم این مجموعه‌ طنز است، به علت سالروز شهادت امام جعفر صادق (ع) شنبه منتشر نخواهد شد.
سازندگان سریال «قهوه تلخ» با اعلام توزیع سی‌دی سوم در روز سه‌شنبه، تاکید کرده‌اند از هفته‌ آینده سی‌دی‌های جدید سریال مهران مدیری همانند گذشته روز‌های شنبه منتشر خواهد شد.
هم‌اینک تصویر‌برداری قسمت چهلم از سریال «قهوه تلخ» در حال انجام است و ساخت این سریال 90 قسمتی در همان لوکیشن ثابت واقع در خیابان فرشته انجام می‌شود.

• Like
Reactions: amirf

*CATALAN*

کاربر سایت
Jan 4, 2009
1,435
اون دو تا پیر مردها اصل خندن هستن
بعد اون دلقکشون چی اسمش بود که نیما بهش گفت نری شکلک در بیاری عیبه بعد میره یه قری به خودش میده
من اون لحظه رسما تریکیدم از خنده سریال جالبیه اما هنوز خوب گرم نکرده اویلش هست
والا من اول دان کردم سه قسمت اول رو دان کردم بعد دیدم می ارزه (البته عذاب وجدان گرفتم دیدم مهران مدیری میگه خواش میکنم کپی نکنید )اورجینال بخرم رفتم بازار از قسمت 1 تا6 خریدم
دوستان بقیش کی میاد

Last edited by a moderator:

CapitanArsalan

کاربر سایت
Mar 12, 2008
897
نام
ارسلان
سابولی بیک
سریاله با حالیه
خوبه حداقل اونایی که مهران مدیری رو دوست دارند قانون کپی رایت رو نمیشکونن
باحالترین تیکه هم ماله خوده مهران مدیریه که وسط صحبتاش میگه : چی میگم دارم چرتو پرت میگم:D

McAfeex

کاربر سایت
Sep 24, 2008
1,015
نام
maziar
باحالترین تیکه هم ماله خوده مهران مدیریه که وسط صحبتاش میگه : چی میگم دارم چرتو پرت میگم:biggrin1:
اینو اساسی هستم باهات. خیلی خندیدم سر این تیکش

Heska

کاربر سایت
Jan 13, 2010
2,550
آقا NEXTGEN هم سریال رو میفروشه 2000 تومان:-o

سایت Nextgen

سريال كمدي قهوه تلخ كار جديد مهران مديري (فصل دوم)

جديدترين كار مهران مديري كه بصورت هفتگي در فروشگاه هاي عرضه محصولات فرهنگي ارائه مي شود. (ديسك هاي اوريجينال)

در حال حاضر فصل دوم شامل قسمت 4 و 5 و 6 عرضه شده است.
ديسك هاي اوريجينال - قيمت 2000 تومان

آخرین ویرایش:

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
آقا NEXTGEN هم بازی رو میفروشه 2000 تومان:-o
http://www.nextgen.ir

سريال كمدي قهوه تلخ كار جديد مهران مديري (فصل دوم)

جديدترين كار مهران مديري كه بصورت هفتگي در فروشگاه هاي عرضه محصولات فرهنگي ارائه مي شود. (ديسك هاي اوريجينال)

در حال حاضر فصل دوم شامل قسمت 4 و 5 و 6 عرضه شده است.
ديسك هاي اوريجينال - قيمت 2000 تومان
البته بازی نیستن ایشون سریالا هستن با اجازه!:d

wolverin

کاربر سایت
Jun 17, 2009
1,201
نام
اشکان
بچه ها قسمت دوم dvd داشت به نظرتون از این به بعد میشه بقیشم رو dvd پیدا کرد ؟؟؟ خبری چیزی نیست؟

من با اون تیکه که رئیس نظمیه هی میزد رو میز میگفت پدر سوخته به سیامک انصاری خیلی حال کردم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر