همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
دوستان من ایکس باکس ندارم اما چندتا سوال دارم
سرویس ایکس باکس لایو گلد مثل همون پلی استیشن پلاس PS4 هستش؟
سرویس گیم پس هم مثل PSNOW هستش؟
.
سوال بعدی اینکه ازین ایکس باکس لایو های 14روزه از سایت های خارجی بخرم اوکیه؟مشکلی ندارن؟بن و این چیزا؟
از سایت میشه ریدیم کرد یا حتما با اپ باید بشه؟
حتما باید از VPN امریکا استفاده کرده؟
ریجن گلوبال هستن؟
رو اکانت جدید زده بشه شیر میشه برا بقیه اکانتها؟مثل PS4 ؟
سوالاتم زیاد شد.اگه جواب بدین ممنون میشم

ryse son of roma

کاربر سایت
Sep 1, 2018
1,313
اشتراک گلد شامل آنلاین بازی کردن . برخورداری از بازی های تخفیف خورده و بازی های رایگان شده برای اعضای گلد هست
گیم پس سرویس اشتراک بازی هست که بصورت آفلاین آنلاین قابل بازی هست تا اونجا که اطلاع دارم پی اس ناو فقط آنلاین هست نیاز به نت پر سرعت داره
اشتراک های لایو که بصورت کد دریافت می کنی باید قبلا استفاده نشده باشه برای ست کردنش هم مطابق با ریجن کنسولت باشه که معولا روی us هست
در هنگام وارد کردن هم باید تغیر آی پی بدی
اشتراک گلد رو روی اکانت شخصی بزن اکانت هم سعی کن هوم باشه بله شر میشه فقط در همون کنسول برای سایر اکانت ها

• Like
Reactions: ehsas1

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,375
نام
بابک
من تقریبا دو هفته پیش کنسول گرفتم و گیم پس خودشو زدم
حالا موندم این تموم شد چه کنم
گیم پس رو اکانت خودم بگیرم یا این قانونیا که هوم و عادی داره
یه راهنمایی بکنید منو

Sent from my Redmi Note 9S using Tapatalk

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
اشتراک گلد شامل آنلاین بازی کردن . برخورداری از بازی های تخفیف خورده و بازی های رایگان شده برای اعضای گلد هست
گیم پس سرویس اشتراک بازی هست که بصورت آفلاین آنلاین قابل بازی هست تا اونجا که اطلاع دارم پی اس ناو فقط آنلاین هست نیاز به نت پر سرعت داره
اشتراک های لایو که بصورت کد دریافت می کنی باید قبلا استفاده نشده باشه برای ست کردنش هم مطابق با ریجن کنسولت باشه که معولا روی us هست
در هنگام وارد کردن هم باید تغیر آی پی بدی
اشتراک گلد رو روی اکانت شخصی بزن اکانت هم سعی کن هوم باشه بله شر میشه فقط در همون کنسول برای سایر اکانت ها
کد باید مطابق با ریجن کنسول باشه یا اکانت؟ینی کد گلوبال و اکانت آمریکا باشه و ریجن کنسول اروپا باشه کار نمیکنه واقعا؟
تغییر ip به هرکشوری یا کشوری که ریجن اکانته؟
چرا رو شخصی بزنم؟رو اکانت دیگه بزنم و هو بشه و شیر بشه مشکلی داره؟
درمورد خود این 14روزه ها هم نگفتی که اوکی هستن و مشکلی ندارن؟

Jebaited

کاربر سایت
Feb 5, 2018
739
یه راهنمایی بکنید منو

اگه رفیق داری با هم کد بگیرین استفاده کنید نصف نصف اگه نه فکر نکنم صرف بکنه با دلار 30 تومنی بخای کد بخری.
اکانت بگیر فوقش میپره حالت دیگه ای نداره البته جای معتبر بگیری مشکلی نداره

ryse son of roma

کاربر سایت
Sep 1, 2018
1,313
یه راهنمایی بکنید منو

بهتره رو اکانت شخصی بگیری تا در صورت مشکل بتونی با همون اکانت بازیابی کنی این مطمئن تره وتو سوابق اکانت ذخیره میشه

ryse son of roma

کاربر سایت
Sep 1, 2018
1,313
کد باید مطابق با ریجن کنسول باشه یا اکانت؟ینی کد گلوبال و اکانت آمریکا باشه و ریجن کنسول اروپا باشه کار نمیکنه واقعا؟
تغییر ip به هرکشوری یا کشوری که ریجن اکانته؟
چرا رو شخصی بزنم؟رو اکانت دیگه بزنم و هو بشه و شیر بشه مشکلی داره؟
درمورد خود این 14روزه ها هم نگفتی که اوکی هستن و مشکلی ندارن؟
اکانت گلوبال جهانی هست فرقی نمیکنه رو چه ریجنی باشه معمولا لایو 14 روزه تو ایران مال امریکاه هست
شما وقتی از طریق کنسول اقدام به خرید یا وارد کردن کد میکنی بهتره منطبق با همون ریجن باشه چون ماکروسافت مبلغی رو به عنوان مالیات کم میکنه در هنگام خرید
کد شما اگر امریکاه هست تغیر آی پی بده به امریکاه اگر اروپاه هست تغیر آی پی بده بده به اروپاه وارد اکانت شو کد بزن از طریق گوشی یا کامپیوتر فرقی نمیکنه ریجن کنسول اروپاه باشه یا آفریقا شما موقع خرید مبلغی از تون کم میشه به عنوان مالیات که واریز میشه به حساب اون شعبه حالا اون شعبه میخواد اروپاه باشه یا امریکاه ریجن کنسول یا اکانت هیچ تاثیری نداره فقط مالیات کسر شده میره به اون شعبه
از فروشنده بپرس ریجن کدوم کشوره این لایو 14 روزه تغیر آی پی بده به همون کشور وارد اکانت شو کد بزن

وقتی رو اکانت شخصی بزنی بازی هایی که اد می کنی برای همیشه رو اکانت شخصی خودت می مونه اما وقتی رو اکانت دیگه بزنی اگر بازی رو اد کنی رو اون اکانت می مونه به خاطر همین گفتم
کد اکانت های 14 روزه اگر استفاده نشده باشه قابل استفاده هست مطمئن امکان بن تخلف هم نداره اگر هم استفاده شده باشه ماکروسافت پیغام میده این کد قبلا استفاده شده
پشت کارت های 14 روزه پوشیده هست اگر باز بود بدون استفاده شده
اگر دیجیتالی میخری نمی تونم تظمین بدم کد استفاده شده یانه

آخرین ویرایش:

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
اکانت گلوبال جهانی هست فرقی نمیکنه رو چه ریجنی باشه معمولا لایو 14 روزه تو ایران مال امریکاه هست
شما وقتی از طریق کنسول اقدام به خرید یا وارد کردن کد میکنی بهتره منطبق با همون ریجن باشه چون ماکروسافت مبلغی رو به عنوان مالیات کم میکنه در هنگام خرید
کد شما اگر امریکاه هست تغیر آی پی بده به امریکاه اگر اروپاه هست تغیر آی پی بده بده به اروپاه وارد اکانت شو کد بزن از طریق گوشی یا کامپیوتر فرقی نمیکنه ریجن کنسول اروپاه باشه یا آفریقا شما موقع خرید مبلغی از تون کم میشه به عنوان مالیات که واریز میشه به حساب اون شعبه حالا اون شعبه میخواد اروپاه باشه یا امریکاه ریجن کنسول یا اکانت هیچ تاثیری نداره فقط مالیات کسر شده میره به اون شعبه
میخوام از سایت خارجی بخرم که معتبره.برا فروشندگی میخوام نه مصرف شخصی
الان اینطوری که شما گفتی نمیتونم برا هرکد یه اکانت بسازم و کد رو روش بزنم؟چون میگی نیازه که مبلغی رو کسر بکنه.وقتی اکانتو تازه ساخته باشم پولی داخلش نیست که بشه این کد رو زد.
ینی الان یه اکانت امریکا بسازم و این کد رو روش بزنم قبول نمیکنه؟حتما باید موجودی داشته باشه؟من متوجه نشدم این قضیه رو.چون اگه کد هست که نیاز به داشتن موجودی نیست.
گفتم که به قصد فروش میخوام بگیرم بدم به مشتری.ینی هرکی خواست یه اکانت بسازم و کد رو روش بزنم.

اگر دیجیتالی میخری نمی تونم تظمین بدم کد استفاده شده یانه
نه از سایت معتبر خارجی میگیرم.مشکل داشته باشه یکی دیگه میدن.ازون بابت خیالت راحت
اینو زیر پستش نوشته
Activation: XBOX
Region: Russia, Argentina, Australia, Austria, Belgium, Brazil, the former Yugoslav Republic of Macedonia, Hungary, Venezuela, Denmark, Ireland, Iceland, Spain, Canada, Colombia, Colombia, Colombia, Poland, Portugal, Saudi Arabia, Singapore, Slovakia , South Africa, Spain, Sweden, Switzerland, Taiwan, Turkey, United Kingdom, United Arab Emirates, United States of America
English language

ryse son of roma

کاربر سایت
Sep 1, 2018
1,313
اگر بصورت اکانت بگیری 100 درصد مالیات کم میکنه و ناچیز هست مثل ارزش افزوده و مالیات خودمون هست
اگر بصورت کد بگیری مالیات کم نمیکنه بازم باید تست بگیری شاید قوانین مالیاتی تغیر کرده باشه تو استور من خیلی وقته استفاده نکردم 1 دونه تست بگیر شما که میخوای گلد بفروشی با راه چاهشم باید آشنا بشی پاسخگو مشتری باشی
تو همه جای دنیا بابت خرید مالیات می گیرند یا خود شرکت فروشنده می پردازه یا دونگی هست نصف مشتری نصف فروشنده
معولا کسایی که خرید میکنند از استور یا کد می زنند همیشه 1 الی 2 دلار تحه حساب نگه می دارند

• Like

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
اگر بصورت اکانت بگیری 100 درصد مالیات کم میکنه و ناچیز هست مثل ارزش افزوده و مالیات خودمون هست
اگر بصورت کد بگیری مالیات کم نمیکنه بازم باید تست بگیری شاید قوانین مالیاتی تغیر کرده باشه تو استور من خیلی وقته استفاده نکردم 1 دونه تست بگیر شما که میخوای گلد بفروشی با راه چاهشم باید آشنا بشی پاسخگو مشتری باشی
تو همه جای دنیا بابت خرید مالیات می گیرند یا خود شرکت فروشنده می پردازه یا دونگی هست نصف مشتری نصف فروشنده
معولا کسایی که خرید میکنند از استور یا کد می زنند همیشه 1 الی 2 دلار تحه حساب نگه می دارند
خب این به صورت کد هست.ینی محصول آمادست و فقط باید ریدیم بشه.گیفت کارت دلاری نیست که بزنی شارژ بشه بعد باهاش بخوای چیزی بخری تا مالیات بخوره.درست میگم؟
تا حالا شده مایکروسافت بابت اینجور گیفت کارت ها مالیات بگیره؟چون گفتم که محصول آمادست

ryse son of roma

کاربر سایت
Sep 1, 2018
1,313
من
خب این به صورت کد هست.ینی محصول آمادست و فقط باید ریدیم بشه.گیفت کارت دلاری نیست که بزنی شارژ بشه بعد باهاش بخوای چیزی بخری تا مالیات بخوره.درست میگم؟
تا حالا شده مایکروسافت بابت اینجور گیفت کارت ها مالیات بگیره؟چون گفتم که محصول آمادست
من قبلا استفاده کردم مالیات کم نکرد قوانین مالیاتی چون ثابت نیست ممکنه هر زمان تغیر کنه با اومدن یه رئیس جمهور وشرکت ها بر اساس اون قوانین خرید فروش رو تنظیم می کنند معمولا کد های دیجیتالی شامل این قعضیه نمی شند چون قبلا صادر شدند

• Like

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
من

من قبلا استفاده کردم مالیات کم نکرد قوانین مالیاتی چون ثابت نیست ممکنه هر زمان تغیر کنه با اومدن یه رئیس جمهور وشرکت ها بر اساس اون قوانین خرید فروش رو تنظیم می کنند معمولا کد های دیجیتالی شامل این قعضیه نمی شند چون قبلا صادر شدند
پس برای هر کد یه اکانت ایکس باکس آمریکا بسازم و با vpn امریکا کد رو روش ریدیم کنم.درسته؟
نکته خاصی دیگه نداره؟مثلا رو سایت باید زد یا اپ ایکس باکس

ryse son of roma

کاربر سایت
Sep 1, 2018
1,313
هروقت خواستی بفروشی کد رو بزن و وارد کن در غیر اینصورت از زمانی که کد رو بزنی محاسبه میشه
نه هیچ مشکلی نداره با این روش وفرقی نمیکنه با کنسول بزنی یا کامپیوتره

• Like

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
هروقت خواستی بفروشی کد رو بزن و وارد کن در غیر اینصورت از زمانی که کد رو بزنی محاسبه میشه
نه هیچ مشکلی نداره با این روش وفرقی نمیکنه با کنسول بزنی یا کامپیوتره
ممنون
فقط فرق این 2تا چیه؟
XBOX LIVE GOLD (ONE/360)+GAME PASS ULTIMATE 14 DAYS
Xbox Live Gold Trial 14 days

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر