همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,127
نام
محمد امین
راکت لیگ

ممنون
بازی هارکور AAA سراغ نداری؟

باید پوینت بخری که بتونی دانلود کنی یا مجانی میشه دانلود کرد؟

اگر دیسک اورجینال داری که مجانی هست بگزار تو دستگاه بعد میره واسه دانلود

خرید وان معمولی الان کار مسخره ایه؟:-s

الا خرید وان اس بیشتر کار مسخره ای هست چون هیچ تفاوت خاصی نداره و کلی گرونتره

m3rdak

کاربر سایت
Jun 4, 2014
1,648
نام
Mori
خرید وان معمولی الان کار مسخره ایه؟:-s
اتفاقا به نظر من اگه میتونی و هزینه شو داری حتما وان اس بخر. گرونم اگه هست میصرفه چون هم جمع و جوره هم اچ دی آر داره که الان دیگه همه کنسولا دارن ازین قابلیت که اولین بار اکس باکس گذاشت اسکی میرن،یکم قوی تره و سی پی یو بوست و اورکلاک شده، بلوری ۴کا داره و از همه مهم تر یه سال دیگه که اسکورپیو بیاد یا بهر دلیلی بخوای بفروشی راحت فروش میره ولی وان معمولی بخری فروشش الانم سخته چه برسه به بعدها. درضمن بسیار بسیار هم زیباست.

• Like
Reactions: mmk2008

dooni

کاربر سایت
Jun 30, 2012
565
سلام دوستان.میشه رو یه اکانت گلد و بازی دیجیتالی گرفت و شیر کرد رو بقیه اکانتا؟
و اینکه گلد 15 روزه به تعداد نامحدود میشه گرفت؟:Dمثل ps4 که رایگان میگیری هر 15 روز و شیر میکنی:D

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
اقا سلام . من دیتای overwatch رو از شاتل لند گرفتم ولی اسم و فرمتش متفاوته با دیتا های دیگه
نمیدونید به چی تغیرش بدم؟ کسی دیتاشو داره اسمشو فایلو اینجا بنویسه ممنون میشم
ببین داداش برایه دیتاهایه وان دو حالته یک حالت از رویه استور دانلود کنی بریزی تو هارد که این اصلا مشکل نداره انتقال میدی به هر کنسول خواستی یه حالت دیگه با برنامه ایکه یکی از دوستان اینجا درست کردن میتونی با pcدانلود کنی ولی انتقالش مثله حالت اول نیست! یه آپدیت بده دیگه نمیتونی انتقالش بدی باید ببینی این شاتلند کدومشون گذاشته برایه دانلود اگر حالت دوم باشه متاسفانه این دیتایی که دانلود کردی اصلا بدردت نمیخوره!

erfan zero

کاربر سایت
Jul 20, 2015
209
نام
Erfan
ببین داداش برایه دیتاهایه وان دو حالته یک حالت از رویه استور دانلود کنی بریزی تو هارد که این اصلا مشکل نداره انتقال میدی به هر کنسول خواستی یه حالت دیگه با برنامه ایکه یکی از دوستان اینجا درست کردن میتونی با pcدانلود کنی ولی انتقالش مثله حالت اول نیست! یه آپدیت بده دیگه نمیتونی انتقالش بدی باید ببینی این شاتلند کدومشون گذاشته برایه دانلود اگر حالت دوم باشه متاسفانه این دیتایی که دانلود کردی اصلا بدردت نمیخوره!
میدونم خودم قبلا چند بار دیتا خریدم ریختم تو هارد و مشکلی نداشته اما این فرمتش و نوع اسم گذاریش با قبلیا متفاوته . تو سایت شاتل هم نوشته هارد اکسترنال و نرم افزار xbox digital drive converter .
اما کنسول دیتا رو شناسایی نمیکنه

Mohammad-

کاربر سایت
Sep 25, 2015
181
سلام دوستان من بعد از چند وقت کنسول روشن کردم یه اپدیت اومده ۴۶۰ یا ۷۰ mb ولی تا ۱۰،۱۵ درصد میره قطع میشه حدود ۱۰ بار زدم اینجوری شده چرا ایا؟ کسی میدونه ...خواستیم بعد از چند وقت بازی کنیم اینم ...به اعصابمون

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
سلام دوستان من بعد از چند وقت کنسول روشن کردم یه اپدیت اومده ۴۶۰ یا ۷۰ mb ولی تا ۱۰،۱۵ درصد میره قطع میشه حدود ۱۰ بار زدم اینجوری شده چرا ایا؟ کسی میدونه ...خواستیم بعد از چند وقت بازی کنیم اینم ...به اعصابمون
برای منم اینطوری میشد با نت ایرانسل دانلود کردم درست شد

• Like
Reactions: Mohammad-

Mohammad-

کاربر سایت
Sep 25, 2015
181
برای منم اینطوری میشد با نت ایرانسل دانلود کردم درست شد
منم وصل گردم به همراه اول خوب شد بعد یه سوال من بخوام دموی فیفا ۱۷ رو دانلود کنم میتونم از تو خود کنسول برم تو استور و بگیرم بازیو ؟ قندشکنی چیزی نمیخواد نباید کار خاصی کرد

arshia78

کاربر سایت
Aug 30, 2013
1,143
نام
Arshia
منم وصل گردم به همراه اول خوب شد بعد یه سوال من بخوام دموی فیفا ۱۷ رو دانلود کنم میتونم از تو خود کنسول برم تو استور و بگیرم بازیو ؟ قندشکنی چیزی نمیخواد نباید کار خاصی کرد
نه نميخواد

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر