همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

arshia78

کاربر سایت
Aug 30, 2013
1,143
نام
Arshia
پیر شدم :D از کجا میتونم ادرس رو تغییر بدم. اصلا چیزی بچشمم نخورد.
میری xbox.com بالا سمت راست رو اسمت میزنی بعد microsoft account رو میزنی بعدش از گزینه های بالا Billing رو انتخاب میکنی بعد Billing info

• Like
Reactions: Lord Odin

speedy3m

کاربر سایت
Jun 27, 2009
19
من الان روي اكس باكسم اكانت گلد 6 ماهه دارم با كلي بازي ديجيتال كه خريداري كردم، الانم قصد دارم كنسولم رو بفروشم، ولي اكانتم رو دوس ندارم روي دستگاه بدم بره.
راه حلي داره كه بازي هاي ديجيتال روي دستگاه بمونن و خريدار بتونه با اكانتي كه خودش مي سازه از اون بازيا استفاده كنه؟ يا بايد اكانتم رو هم روي دستگاه بدم بره؟

خواهشا كسي كه واقعا جوابش رو ميدونه جواب بده. ممنون

Mbox

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,314
نام
مجید
من الان روي اكس باكسم اكانت گلد 6 ماهه دارم با كلي بازي ديجيتال كه خريداري كردم، الانم قصد دارم كنسولم رو بفروشم، ولي اكانتم رو دوس ندارم روي دستگاه بدم بره.
راه حلي داره كه بازي هاي ديجيتال روي دستگاه بمونن و خريدار بتونه با اكانتي كه خودش مي سازه از اون بازيا استفاده كنه؟ يا بايد اكانتم رو هم روي دستگاه بدم بره؟

خیر چون شما بازیارو برای خودت و اکانت خودت خریدی و نه برای اون کنسول

• Like
Reactions: speedy3m

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,735
نام
Javad

فقط یه کار میتونه اون طرف بکنه اونم اینه که بازی هارو تو هارد اکسترنال کپی کنه و بعد از اینکه شما اکانتت رو پاک کردی بازی هارو روی کنسول دوباره کپی کنه ! ولی باید برای هر بازی لایسنس تهیه کنه !

• Like
Reactions: speedy3m

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
سلام
دوستان سایت مایکرو دوباره هیلتر شده؟شما به لایو راحت ساینین میشین؟مشکل از isp یا خوده مایکرو ipایران بسته به اصطلاح تحریم کرده؟ شما با ساینین شدن مشکل ندارید؟

داداش شما فقط از یک طریق میتونی هم اکانتت برداری همم بازیا تو کنسول بمونه بفروشیش!اونم اینه اکانتت و رویه دستگاه هوم کنی وقتی هومش کردی فقط ساین اوت کن بعد اکانت پاک نکن ولی پسوردش عوض کن کهوکسی نتونه ساینین کنه به طرفم بگو اکانت پاک نکنه تا از بازیا بتونه استفاده کنه !اکانتتم دسته خودته دستگاه جدید گرفتی رویه کنسول جدیدت اکانت ساینین میکنی !اینجوری هم اکانتت ماله خودته همم بازیا میمونه رویه دستگاه میتونه خریدار استفاده کنه

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,773
نام
مارشال
سلام
دوستان سایت مایکرو دوباره هیلتر شده؟شما به لایو راحت ساینین میشین؟مشکل از isp یا خوده مایکرو ipایران بسته به اصطلاح تحریم کرده؟ شما با ساینین شدن مشکل ندارید؟
الان تست کردم مشکلی نداشت.
اتفاقا نسبت به روزهای قبل سریع تر هم باز کرد.
isp آسیاتک

• Like
Reactions: navid_x360

zxc111

کاربر سایت
Nov 3, 2015
4
با سلام بچه ها من یک کینکت ایکس باکس وان خریدم ولی نمی تونم راه اندازیش کنم نحئه راه اندازیش چطوره فرامین صوتی هم اجرا نمی کنه سه تا چراغ قرمز جلوش روشنه و تو تنظیمات کینکت بری نمایش میده خونه رو و بعضی مراحل رد میکنه ولی کینکت تنظیم نمیشه که فرامین صوتی اجرا کنه میشه کسی کمک کنه با تشکر

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر