همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

RaZoR00224

کاربر سایت
Dec 6, 2010
765
نام
محمد حسین
رفقا سلام
درحال حاضر 2تا اکانت بازی گرفتم یکی QB و Division میخواستم ببینم اگه بخوام این 2تارو روی اکانت اصلی خودم پلی کنم باید چیکار کنم؟؟
وارد هر اکانت بصورت جداگونه شم و Home بزنم؟؟
نه فقط با اکانته لوگین بکن بعد سوییچ کن روی اکانت خودت و وارد بازی بشو . حالا انگار دیسک گذاشتی داخل

• Like
Reactions: idden]-[

RaZoR00224

کاربر سایت
Dec 6, 2010
765
نام
محمد حسین
این جا هم که بیاد میکنن تا پاچه ملت بس گرون میدن : (
فرقشون توی توانایی نمایش 4k واقعی هست البته فقط روی فیلم . البته توانایی hdr واقعا خوبه ولی اگه تلویزیونت ساپورت نمی کنه بی فایدس اونم ولی هم خوشگل ترهع و هم کوچیک تره و تازه آداپتورش هم داخل دستگاهه که این خودش یه دنیا به نظرم میارزه
به نظرم صبر کن برای مدل اسلیم ولی اگه قدیمی رو بگیری چیزی رو از دست ندادی به نظرم

• Like
Reactions: .SamueL.

Sam Drake

Shook Ones
Gold User
Dec 24, 2010
560
نام
Ahmadreza
دوستان واقعا تفاوت بین وان اس و معمولی زیاده؟ قصد خرید کنسول رو دارم نمیدونم صبر کنم بیاد یا نه
سلام.
قضیه 4K که برای One S مطرح شده ربطی به انجام بازی ها با کیفیت 4K نداره. در واقع برای پخش فیلم ها یا ویدیو ها با کیفیت 4K هست.
تفاوت عمده ش با مدل معمولی قابلیت HDR ، کوچکتر شدن و اضافه شدن مدل دو ترابایتی برای افرادی هست که حافظه بیشتری رو برای ذخیره بازی ها میخوان .
اگه قصد خرید یه مدل بهینه شده تر نسبت به نسخه معمولی رو دارید بهتره One S رو بگیرید اما اگه تفاوت هایی که گفته شد براتون مهم نیست همون مدل معمولی رو تهیه کنید.

• Like

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
دوستان واقعا تفاوت بین وان اس و معمولی زیاده؟ قصد خرید کنسول رو دارم نمیدونم صبر کنم بیاد یا نه
صبر کن بیاد نه فقط بخاطر یکم بهتر بودنش تو رزولوشن و HDR اندازه و سبک بودنشم خوبه این Xbox های قدیمی خیلی سنگین و بزرگ هستن و پر صدا

• Like

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
من یه مودم dlink دارم نمیدونم چرا اکثر اوقات وایرلس ایکس باکسمو پیدا نمیکنه باید چندینبار روش خاموش کنم مودمو تا شانسی ایکس باکسم پیدا کنه کسی میدونه مشکل از کجاست؟و یه مشکل دیگه اینکه به زور آنلاین میشه بازم باید روشن خاموش کنم تا ایکس باکسم آنلاین بشه.شما اگه مودمی دارین که هم از نظر آنلاین بودن هم وایرلس مشکلی باهاش ندارین بهم اسم و مدلشو بگید ممنون میشم

Mbox

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,314
نام
مجید
صبر کن بیاد نه فقط بخاطر یکم بهتر بودنش تو رزولوشن و HDR اندازه و سبک بودنشم خوبه این Xbox های قدیمی خیلی سنگین و بزرگ هستن و پر صدا
واقعا صدا از دیوار درمیاد از xboxone در نمیاد هر دوساعت پنج ثانیه فنش صدا میده وگرنه که ساکت ترین کنسول تو بیست سال اخیره

Parviz48

کاربر سایت
Jun 17, 2016
1
سلام دوستان. من میخوام یهxbox one بخرم. میشه یکم راهنماییم کنید که کدوم رجیون بخرم. یک ترا یا 500 گیگ و همچنین کینکتشو جدا بخرم یا همراه با خود کنسول(کدوم ارزومتر و بهتره)؟
ممنون

avvzz

کاربر سایت
Apr 6, 2014
274
سلام دوستان. من میخوام یهxbox one بخرم. میشه یکم راهنماییم کنید که کدوم رجیون بخرم. یک ترا یا 500 گیگ و همچنین کینکتشو جدا بخرم یا همراه با خود کنسول(کدوم ارزومتر و بهتره)؟
ممنون
ریجن اروپا چون برقش سازگاره بهتر
بسته به نیاز خودت یا 500 بگیر یا 1 ترابایت. اگه بازی دیجیتالی زیاد میخری 1 ترابایت
کینکت همراه کنسول فک کنم ارزون تر باشه. ولی کلا کینکت به نظر من نخریدنش بهتره. من باهاش حال نکردم

• Like
Reactions: Parviz48

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر