همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

Mbox

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,314
نام
مجید
دوستان من کلا هیچی درست حسابی نمیدونم از اکس باکس وان
چند سوال داشتم
اینکه چطور میشه بازی های نسل قبل رو که لایو دار ها رایگان میتونند بگیرند بگیرم ؟
یکی دیگه دستگاه چطوری کامل خاموش میشه ؟ :d نووبم رسما در اکس باکس
اینکه چطوری میشه یک بازی رو آپدیت نکرد ولی بازیش کرد !؟
یک سوال دیگه هم داشتم - چطوری بفهمم چه بازیهایی در اکانتم هست ؟
از ایکس باکس 360 یا از روی کامپیوتر بازی هارو میگیرید میری تو وان به لیستت اضافه شده دانلود میکنی
دستگاه رو دکمه پاور که همون ارم ایکس باکس هست رو دستگاه رو چند ثانیه نگه میداری دستگاه کاملا خاموش میشه
دستگاه رو رو افلاین مود میذاری دیسک بازی رو میذاری تو بدون اپدیت بازی میکنی
دکمه rt رو دسته رو فشار بده میره رو گیمز انتخاب کن لیست بازیهارو نشون میده

armanii x1

کاربر سایت
Nov 12, 2013
40
دوستان من يه مشكلي دارم كه عصبيم كرده. كمك لطفا
چند روزه وقتي بازي ميكنم خود بخود دسته خاموش ميشه..تا حدود يك متر از دستگاه فاصله ميگيرم دسته خاموش روشن ميشه.. يك متر سمت چپ يا راست ميرم بازم خاموش ميشه.نميدونم چيكار كنم.كسي ميدونه مشكل چيه و چجور درست ميشه؟
با دسته هاي مختلف هم امتحان كردم اما مشكلم حل نشده

آخرین ویرایش:

worm

کاربر سایت
Jul 12, 2012
626
نام
Amir
اگه بخوایم از اکس باکس چیزی منتقل کنیم به هارد,چیزای دیگه ی هارد پاک میشه؟مثل 360 که می خواستی بازی بریزی میزد چیزای قبلی رو پاک میکرد
سلام این بازی ها نظیر Tales from th3 borderlands وgame of thronesکه رایگان هستند نیاز به گلد دارن
نه Free To Play هستند

آخرین ویرایش:

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,774
نام
مارشال
اگه بخوایم از اکس باکس چیزی منتقل کنیم به هارد,چیزای دیگه ی هارد پاک میشه؟مثل 360 که می خواستی بازی بریزی میزد چیزای قبلی رو پاک میکرد
اگه هارد رو توی PC با برنامه ی Xbox One Drive Converter فرمت کنید چیزای توش پاک نمیشه. (این فرمت هم که میگم در واقع هارد رو Xbox Mode میکنه که توی X1 قابل تشخیص باشه)
آموزشش و برنامه ش توی همین انجمن بخش Xbox هست.

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
دیشب ابدیت بازی Haloکمی ازش دانلود شد من الان حتی افلاین هم نمیتونم بازی کنم اگه بازی رو پاک کنم دوباره نصب کنم سیو هام پاک میشه

RaZoR00224

کاربر سایت
Dec 6, 2010
765
نام
محمد حسین
دیشب ابدیت بازی Haloکمی ازش دانلود شد من الان حتی افلاین هم نمیتونم بازی کنم اگه بازی رو پاک کنم دوباره نصب کنم سیو هام پاک میشه
من تست نکردم اگه بر روی خود بازی اصلی و اون رو unistal کنی احتمالا سیو هات پاک نشن چون همون جا هم دقیقا سیو بازی از خود فایل بازی جدا شده هستن میتونی سیو بازیت رو روی هارد بک آپ بگیری ازش و بعدا بریزیش ولی پیشنهاد میشه نصب کنی آپدیت رو برای من 2 روز طول کشید ولی حداقل به مولتی بازی دیگه دسترسی دارم و اصل هیلو هم مولتیشه

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
من تست نکردم اگه بر روی خود بازی اصلی و اون رو unistal کنی احتمالا سیو هات پاک نشن چون همون جا هم دقیقا سیو بازی از خود فایل بازی جدا شده هستن میتونی سیو بازیت رو روی هارد بک آپ بگیری ازش و بعدا بریزیش ولی پیشنهاد میشه نصب کنی آپدیت رو برای من 2 روز طول کشید ولی حداقل به مولتی بازی دیگه دسترسی دارم و اصل هیلو هم مولتیشه

مشکلی بابت دانلودش ندارم میترسم به سرور وصل نشه مشکلی برای وصل شدن به سرور بازی نداره

RaZoR00224

کاربر سایت
Dec 6, 2010
765
نام
محمد حسین
مشکلی بابت دانلودش ندارم میترسم به سرور وصل نشه مشکلی برای وصل شدن به سرور بازی نداره
به طرز وحشتناکی مشکلی نداره !!! خیلی عجیبه به نشرم نهایت 10 ثانیه سرچ میکنه و یه بازی برات پیدا می کنه البته دیشب من مشکل داشتم احتمالا با ریست کردن مودم حل میشد ولی من حس و حالش رو نداشتم !!!

bluemorteza

کاربر سایت
Sep 21, 2013
241
نام
MorTeZa
سلام دوستان می خواستم xbox one بگیرم
چنتا سوال داشتم
باتوجه به اینکه آپدیت جدید 10 هم اومده اپدیت اولیه که باید انجام داد چقدر حجم داره؟؟؟؟؟
به نظرتون خودم آپدیت کنم یا همون فروشگاه بدم آپدیت کنه ؟؟؟؟ معمولا چقدر زمان میبره اپدیت چون شاید تهران اومدم دستگاه رو گرفتم ....سفر یه روز داشته باشیم به پایتخت:d

RaZoR00224

کاربر سایت
Dec 6, 2010
765
نام
محمد حسین
سلام دوستان می خواستم xbox one بگیرم
چنتا سوال داشتم
باتوجه به اینکه آپدیت جدید 10 هم اومده اپدیت اولیه که باید انجام داد چقدر حجم داره؟؟؟؟؟
به نظرتون خودم آپدیت کنم یا همون فروشگاه بدم آپدیت کنه ؟؟؟؟ معمولا چقدر زمان میبره اپدیت چون شاید تهران اومدم دستگاه رو گرفتم ....سفر یه روز داشته باشیم به پایتخت:d
زمانی که هنوز آپدیت new xbox ex نیومده بود آپدیتش 300 مگ بود ولی با رابط کاربری جدید یه آپدیت 1.5 گیگی ( اگه اشتباه نکنم اومدش) الان هم به احتمال زیاد آپدیت در حدود همون حجم هستش .
کار خاصی نیستش اصلا یعنی ارزش 50 تمون نداره اگه با 10 تومن ( نهایت نهایتش 10 تومن ) انجام میده بده خودش انجام بده و گرنه خودت دستگاه رو که روشن کنی اول به wifi یا کابلی به نت وصل میشی و بعدش دیگه شروع به دانلود می کنه
سرعتش هم بستگی به پهنای باند نتت داره هر چی بیشتر بهتر و سریع تر

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر