همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

Parsa.e

کاربر سایت
Sep 5, 2013
618
نام
Parsa
بله اگه مشکل مالی ندارید صدرصد توصیه میشه.خداروشکر اکس باکس داستان ریجن میجن نداره،میتونید از طریق سایت اکس باکس با هیلتر شکن خرید کنید

sent with LG G4
ممنون از كمكت
من قاعدتا ٢ تا بازى همون اول ميگيرم چون يه دسته ى halo هم شايد بخرم اگه نخريدم كه سه تا
به نظرت اون دو (سه)تا بازى چى باشه ؟ نظر خودم halo mmc و forza horizen 2 كه سومى رو هم اگه بگيرم halo 5
Ryse چند ساعت گيم پلى داره ؟ارزش خريد داره؟
6 Forza motor sport بگيرم بهتره يا horizen 2 ؟ horizen كه open world و بيشتر سرگرمم ميكنه ولى اون چطوره؟

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,375
نام
بابک
ممنون از كمكت
من قاعدتا ٢ تا بازى همون اول ميگيرم چون يه دسته ى halo هم شايد بخرم اگه نخريدم كه سه تا
به نظرت اون دو (سه)تا بازى چى باشه ؟ نظر خودم halo mmc و forza horizen 2 كه سومى رو هم اگه بگيرم halo 5
6 Forza motor sport بگيرم بهتره يا horizen 2 ؟ horizen كه open world و بيشتر سرگرمم ميكنه ولى اون چطوره؟
رایز زیاد ارزش خرید نداره،هورایزن اوپن ورد و میتونه ساعت ها سرگرمت کنه.هیلو ۵ هم اگه خوشت میاد بگیر

sent with LG G4

RaZoR00224

کاربر سایت
Dec 6, 2010
765
نام
محمد حسین
دوستان یک سوال دارم من تازه دستگاه دستم رسیده،لطفا راهنماییم کنید،
اولین سوالی که برام پیشامده من بازی فورزا هوریزن گرفتم دستگاه افلاین بود راحت بازی ریخت و اجرا کرد،تو حالت آفلاین بهم اچیومنت نمیداد وقتی آنلاین شدم همه آچیومنتارو داد خواستم تو حالت آنلاین بازی کنم اما نمیزاشت میگه باید آپدیت 4،8گیگی رو دانلود کنی کنسلم میکردم از بازی میپرید بیرون!نمیشه دستگاه آنلاین باشه آپدیتم انجام ندی اما وارد بازی بشی؟!راهی وجود داره؟
اپدیت ها در کل دو دسته هستن که یکی اپدیت کریتیکال یا حیاتی و ضروری هستش و یکی هم غیر مهم که شامل محتوای اضافی میشه . این آپدیت کریتیکال هستش صد در صد و برای بازی کردن آنلاین حتما باید داشته باشیش . حالا میمونه آفلاین که که همه بازی ها اول تمام محتوای افلاین رو دانلود می کنن بعد میرن سراغ محتوای مربوط به آنلاین حالا شما آپدیت رو بزن هر جا که دیدی زده ready to play یعنی تمام محتوای آفلاین ( یا بخش های اولش ) دانلود شده و ه مدتی همون افلاین بازی کن تا بقیش رو هم بگیری
البته منظور از آفلاین اینجا فقط بازی به صورت تک نفرس و گرنه در هر صورت باید به نت وصل باشی

- - -ویرایش - - -

ممنون از كمكت
از من میشنوی بازی ریمستر نگیر کلا ( اگه هم میخوای mcc رو بگیری کد دانلودش رو بگبر 70 تومن ) این نسل اولش واقعا خسته کننده بود همش ریمستر همش تکرار مکررات . من به عنوان یه هیلو فن واقعا mcc برام خسته کننده بودش .
جاش بازی های جدید رو بگیر . اونایی که واس این نسل طراحی شدن .
هیلو 5 خوبه برا آنلاین یه بازی افلاین ارزون هم بخر بعدشم بجای بازی پلمپ بازی باز شده بخر که بیشتر بتونی بخری

Parsa.e

کاربر سایت
Sep 5, 2013
618
نام
Parsa
اپدیت ها در کل دو دسته هستن که یکی اپدیت کریتیکال یا حیاتی و ضروری هستش و یکی هم غیر مهم که شامل محتوای اضافی میشه . این آپدیت کریتیکال هستش صد در صد و برای بازی کردن آنلاین حتما باید داشته باشیش . حالا میمونه آفلاین که که همه بازی ها اول تمام محتوای افلاین رو دانلود می کنن بعد میرن سراغ محتوای مربوط به آنلاین حالا شما آپدیت رو بزن هر جا که دیدی زده ready to play یعنی تمام محتوای آفلاین ( یا بخش های اولش ) دانلود شده و ه مدتی همون افلاین بازی کن تا بقیش رو هم بگیری
البته منظور از آفلاین اینجا فقط بازی به صورت تک نفرس و گرنه در هر صورت باید به نت وصل باشی

- - -ویرایش - - -

از من میشنوی بازی ریمستر نگیر کلا ( اگه هم میخوای mcc رو بگیری کد دانلودش رو بگبر 70 تومن ) این نسل اولش واقعا خسته کننده بود همش ریمستر همش تکرار مکررات . من به عنوان یه هیلو فن واقعا mcc برام خسته کننده بودش .
جاش بازی های جدید رو بگیر . اونایی که واس این نسل طراحی شدن .
هیلو 5 خوبه برا آنلاین یه بازی افلاین ارزون هم بخر بعدشم بجای بازی پلمپ بازی باز شده بخر که بیشتر بتونی بخری
اره ولى خب چون تا حالا Xbox نداشتم هيلو بازى نكردم و ميخوام اول اين ٤ تارو برم بعدش ٥ رو ميخرم
به احتمال زياد باندلش رو ميگيرم ( همونى كه طرح نداره ) ولى مشكل دانلودشه

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
ممنون از كمكت

برای اولین بازی به شخصه پیشنهاد میکنم اول Horizon 2 رو بگیری بازی بعدی هم Halo mcc و یا Sunsetoverdrive بگیر درباره هیلو mcc بگم عالیه واقعا هیلو های اولیه فرای شاهکار هستند. من خودم با همین کالکشن فن چند اتیشه هیلو شدم اصلا از دستش نده.توم ریدر هم به نظرم تا قبل از تجربه انچارتد 4 بگیر که لذتش رو ببری . فقط دوباره تاکید میکنم Sunset overdrive رو اصلا از یاد نبر این بازی رو حتما بازیش کن (البته بعد از تجربه اش تا یک چند روزی نمیتونی بازی دیگه ای بکنی ازادی عمل و سرعت گیمپلی تو این بازی خیلی بالا هست )

- - -ویرایش - - -

اره ولى خب چون تا حالا Xbox نداشتم هيلو بازى نكردم و ميخوام اول اين ٤ تارو برم بعدش ٥ رو ميخرم
به احتمال زياد باندلش رو ميگيرم ( همونى كه طرح نداره ) ولى مشكل دانلودشه
اهان راستی درباره این مسله هم میتونی دیتا رو از کسی که بازی رو داره هارد به هارد کنی.اگه تهران هستی که بجه های همین فروم زیاد هستند

amfouter

کاربر سایت
Nov 23, 2012
197
دوستان تو بین forza ها کدوم بهتره؟ forza motorsport 6 ultimate edition یا 2 forza horizon... چون قراره فردا کد 6 رو یکی برام بفرسته. بنظرتون کدمو بگیرم؟!!!!

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
دوستان تو بین forza ها کدوم بهتره؟ forza motorsport 6 ultimate edition یا 2 forza horizon... چون قراره فردا کد 6 رو یکی برام بفرسته. بنظرتون کدمو بگیرم؟!!!!
من خودم الان اولین بازی رویه وانم فورزا هوریزون 2 واقعا بازیه فانیه البته اگر از سبک ریسینگ ارکید خوشت میاد بازی سرگرم کنندس به هیچ عنوانم گیم پلیش خشک نیست شماهم مثله من اول هوریزن بزن روحت تازه بشه بعد برو سراق بهترین سیمیلوشین ریسینگ فورزا6!البته از نظر من بهترینه.
دوستان این سرعت دانلود رویه وان چقدر زیاده!فقط کاش اینترنته نامحدود میداشتم !

amfouter

کاربر سایت
Nov 23, 2012
197
من خودم الان اولین بازی رویه وانم فورزا هوریزون 2 واقعا بازیه فانیه البته اگر از سبک ریسینگ ارکید خوشت میاد بازی سرگرم کنندس به هیچ عنوانم گیم پلیش خشک نیست شماهم مثله من اول هوریزن بزن روحت تازه بشه بعد برو سراق بهترین سیمیلوشین ریسینگ فورزا6!البته از نظر من بهترینه.
دوستان این سرعت دانلود رویه وان چقدر زیاده!فقط کاش اینترنته نامحدود میداشتم !

فایلاتو با دستگاه دانلود نکن با برنامه bay life که یکی از دوستان زحمتشو کشیدن لینک بازیو درار بده idm دانلود کنه. اگه میخواس دانلودت ود تموم شه از شبانه ایرانسل 2 تا 6 20 گیگ و 6 تا 12 5 گیگ استفاده کن. (البته اگه خونتون 4G آنتن میده و این کار فقط بدرد دانلود بازی با idm میخوره و با کنسول سرعت خوبی نمیده)

RaZoR00224

کاربر سایت
Dec 6, 2010
765
نام
محمد حسین
ممنون از جوابتون،
من بخوام دستگاه خاموش باشه ولی دانلود کنه باید چکار کنم؟و اینکه حالت استند بای نداره وان؟
میشه ها باید روی instant on بزاری ولی تجربه شخصی من اینه که همش وسط کار نصفه شب قطع میشدش و من کلا دستگاه رو روشن میزاشتمش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر