همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
سلام دوستان من میخوام ایکسباکس وان بگیرم لطفا راهنماییم کنید برایه خرید به چه نکاتی رعایت کنم،من یه اکانت دارم ماله زمان 360 میتونم از اون استفاده کنم اگر دستگاه بگیرم حجم آپدیت اولیش چقدره؟ایا میشه به شبکه لایو وصل شد بدون مشکل و بازی دیجیتالی بخرم؟ریجن مثل 360 روی وان مهمه؟کلا یه توضیحی اجمالی بهم میدین ممنون میشم

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,373
نام
بابک
سلام دوستان من میخوام ایکسباکس وان بگیرم لطفا راهنماییم کنید برایه خرید به چه نکاتی رعایت کنم،من یه اکانت دارم ماله زمان 360 میتونم از اون استفاده کنم اگر دستگاه بگیرم حجم آپدیت اولیش چقدره؟ایا میشه به شبکه لایو وصل شد بدون مشکل و بازی دیجیتالی بخرم؟ریجن مثل 360 روی وان مهمه؟کلا یه توضیحی اجمالی بهم میدین ممنون میشم
به به اقا نوید کل.مبارکه پیشاپیش،من جواب همش نمیدونم اما تقریبا ی چیزای میدونم،اکانت اگه ایمیل و پسورد بلد باشی بله میشه،حجم اپدیت اولیه دستگاه فکر میکنم کمتر از یک گیگ.شبکه لایو که عالی و بخوای بازی بخری باید بری سایت اکس باکس با اکانتت وارد شی و توش پول داشته باشی و هیلتر شنکن روشن باشه و بخری،نه خداروشکر تو وان این داستان ریجن میجن نیست...

sent with LG G4

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
به به اقا نوید کل.مبارکه پیشاپیش،من جواب همش نمیدونم اما تقریبا ی چیزای میدونم،اکانت اگه ایمیل و پسورد بلد باشی بله میشه،حجم اپدیت اولیه دستگاه فکر میکنم کمتر از یک گیگ.شبکه لایو که عالی و بخوای بازی بخری باید بری سایت اکس باکس با اکانتت وارد شی و توش پول داشته باشی و هیلتر شنکن روشن باشه و بخری،نه خداروشکر تو وان این داستان ریجن میجن نیست...

sent with LG G4
ممنونم بابک جان،ایمیل پسورد دارم ما برگردیم به اصله خودمون بهتره:D نزدیکه 75هزارتا گیم اسکور گرفتم اونم فقط افلاین، میخوام ادامش با وان بریم ایدیمم PERSEPOLIS 1221 ،ممنون از راهنماییت انشالله به جمعه شماها میپیوندیم از هر دو کنسول لذت میبریم.پس فقط باید به فکره یه هیلتر شکن باشم بقیه مواردش اوکیه.

khashayar7

کاربر سایت
Jul 25, 2012
388
نام
خشایار
یه سوالی ذهن منو درگیر کرده اونم اینکه کسایی که 360 arcade داشتن (مث خودم) و باهاش به نت وصل نشدن نمیتونن اون اکانت توش رو به وان انتقال بدن ؟

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
یه سوالی ذهن منو درگیر کرده اونم اینکه کسایی که 360 arcade داشتن (مث خودم) و باهاش به نت وصل نشدن نمیتونن اون اکانت توش رو به وان انتقال بدن ؟
تا اونجا که من میدونم حداقل باید یه بار وصل بشی تا اکانتت ثبت کنه من رو 72یا 73 هزارتا اکانتم ثبت کردم تو لایو بعده ادن تا 88هزارتاهم رفتم اما متاسفانه چون دسترسی به نت نداشتم بعدم دستگاه فروختم مجبور شدم اکانتم از رو دستگاه بردارم اون گیم اسکورام همش پرید،برایه انتقال حتمی باید اکانتتون تو لایو ثبت کرده باشید

amfouter

کاربر سایت
Nov 23, 2012
197
سلام دوستان من دیروز وان گرفتمم الان چند تا سوال دارم...
1_ اگه دستگاه اونور به تلویزیون وصل باشه و بخام با قابلیت استریم کردن ویندوز 10 تو اتاق بازی رو انجام بدم میتونم از دسته ایکس باکس استفاده کنم؟ (با توجه به فاصله دستگاه تا اتاق 10-15 متر :d)
2_ این تخفیف های black friday تموم شدن؟ چون تو استور قیمتا مثل قبله...
3_ سایت یا جایی برای خرید و فروش بازی های کارکرده هست که معتبر باشه؟ چون یه سری بازی قدیمی ایکس باکسو میخام بگیرم که پلمپ شدش اونقدر ارزش پول دادن نداره...
4_ سایت gamesharing بازیاشو چطوری شیر میکنه؟ یوزر پس یه اکانتو به ما میده یا بازی رو رو اکانت خودمون فعال میکنه؟
5_ با این طرح شبانه ایرانسل که 20 گیگ میده میشه بازیارو دانلود و آپدیت کرد؟ چون با کامپیوتر که از سایت ها که دانلود میکنم سرعت خوبی داره. میخام بدونم با ایکس باکس مشکل داره یا نه و چه سرعتی حدودا رو وان میده

ممنون میشم جواب بدید...

آخرین ویرایش:

RaZoR00224

کاربر سایت
Dec 6, 2010
765
نام
محمد حسین
1_ اگه دستگاه اونور به تلویزیون وصل باشه و بخام با قابلیت استریم کردن ویندوز 10 تو اتاق بازی رو انجام بدم میتونم از دسته ایکس باکس استفاده کنم؟ (با توجه به فاصله دستگاه تا اتاق 10-15 متر :d)
3_ سایت یا جایی برای خرید و فروش بازی های کارکرده هست که معتبر باشه؟ چون یه سری بازی قدیمی ایکس باکسو میخام بگیرم که پلمپ شدش اونقدر ارزش پول دادن نداره...
4_ سایت gamesharing بازیاشو چطوری شیر میکنه؟ یوزر پس یه اکانتو به ما میده یا بازی رو رو اکانت خودمون فعال میکنه؟
5_ با این طرح شبانه ایرانسل که 20 گیگ میده میشه بازیارو دانلود و آپدیت کرد؟ چون با کامپیوتر که از سایت ها که دانلود میکنم سرعت خوبی داره. میخام بدونم با ایکس باکس مشکل داره یا نه و چه سرعتی حدودا رو وان میده

ممنون میشم جواب بدید...
مشکل نداره ولی رنج دسته همون حدود 10 15 متر هستش !!
تخفیفات تمومش شده
باید بگردی ولی یه جا بهت pm می کنم اون توی تبلییغاتش سایت هایی هست که دست دو بفروشه تو توپحونه هم پیدا می کنی
اون سایت یه اکانت بت میده که بازی روش هست میخوای وارد بازی بشی باید آنلاین باشی و روی اکانت خودت بازی می کنی
استفادهنکردم ولی باید dns رو براش عوض کنی

amfouter

کاربر سایت
Nov 23, 2012
197
تخفیفات تمومش شده
باید بگردی ولی یه جا بهت pm می کنم اون توی تبلییغاتش سایت هایی هست که دست دو بفروشه تو توپحونه هم پیدا می کنی
اون سایت یه اکانت بت میده که بازی روش هست میخوای وارد بازی بشی باید آنلاین باشی و روی اکانت خودت بازی می کنی

ممنون دوست عزیز. اگه امکانش هست سایتشو برام pm بکن. برای ایرانسل باید چه dns رو بزارم؟ کلا اگه با هر اینترنتی (isp) روش dns ست بشه تاثیری رو سرعت دانلود و پینگ داره؟

RaZoR00224

کاربر سایت
Dec 6, 2010
765
نام
محمد حسین

ممنون میشم جواب بدید...
تخفیفات تمومش شده

khashayar7

کاربر سایت
Jul 25, 2012
388
نام
خشایار
ممنون دوست عزیز. اگه امکانش هست سایتشو برام pm بکن. برای ایرانسل باید چه dns رو بزارم؟ کلا اگه با هر اینترنتی (isp) روش dns ست بشه تاثیری رو سرعت دانلود و پینگ داره؟

برنامه dns jumper دانلود کن ( 1 مگم نمیشه ) ، با همون نت که میخوای کار کنی ، برنامه رو باز کن ، سمت چپ ، تو بخش fastest dns برو و start dns test رو بزن بعد سریع ترین dns رو برات میاره ردیف اول
بعد برو تو بخش network ایکس باکس و advance setting و dns رو بزار رو manual و اون سریعترین dns رو وارد کن .

- - -ویرایش - - -

تا اونجا که من میدونم حداقل باید یه بار وصل بشی تا اکانتت ثبت کنه من رو 72یا 73 هزارتا اکانتم ثبت کردم تو لایو بعده ادن تا 88هزارتاهم رفتم اما متاسفانه چون دسترسی به نت نداشتم بعدم دستگاه فروختم مجبور شدم اکانتم از رو دستگاه بردارم اون گیم اسکورام همش پرید،برایه انتقال حتمی باید اکانتتون تو لایو ثبت کرده باشید

آره منم همچین فکری میکنم ! من هم مث شما گیم اسکورام پرید :d

yar_66

کاربر سایت
Sep 24, 2011
1,518
نام
مهدی
دوستان لطفا کمک کنید در بخش360 کسی نیست جواب بده
من امشب رفتم لایو در کنسول 360 متوجه شدم یک ماه گلد رایگان میده و برای ایکس باکس وان هم هست
try gold in us for a month این متنو زده و رفتم داخلش ایمیل پسورد خواست وارد کردم بعد یه صفحه اومد که ادرس شماره تلفن و پستال کد میخواست که تو سرج انجنت برای انگلیس رو وارد کردم بعد ذخیره شد دوباره رفت همون بخش اول حالا میگه ریدیم کد یا گریفت کارت وارد کن اینجاشو نمیدونم چیکار کنم اگر یک ماه رایگانه پس این چیزا که میخواد چیه؟راهنمایی کنید

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,733
نام
Javad
من امشب رفتم لایو در کنسول 360 متوجه شدم یک ماه گلد رایگان میده و برای ایکس باکس وان هم هست
try gold in us for a month این متنو زده و رفتم داخلش ایمیل پسورد خواست وارد کردم بعد یه صفحه اومد که ادرس شماره تلفن و پستال کد میخواست که تو سرج انجنت برای انگلیس رو وارد کردم بعد ذخیره شد دوباره رفت همون بخش اول حالا میگه ریدیم کد یا گریفت کارت وارد کن اینجاشو نمیدونم چیکار کنم اگر یک ماه رایگانه پس این چیزا که میخواد چیه؟راهنمایی کنید
تا جایی که یادمه روی ۳۶۰ میشد، تا ۳ تا اکانت، هرکدوم ۱ ماه گلد رفت ! قبلا کد کریدت کارت نمیخواست ولی الان باید داشته باشی !

yar_66

کاربر سایت
Sep 24, 2011
1,518
نام
مهدی
تا جایی که یادمه روی ۳۶۰ میشد، تا ۳ تا اکانت، هرکدوم ۱ ماه گلد رفت ! قبلا کد کریدت کارت نمیخواست ولی الان باید داشته باشی !

یعنی باید کارت ده دلاری بخرم بعد یک دلار بابتش بدم؟ چون گلد 48 ساعته گرفتم ولی قبول نکرد البته همون گلد 48ساعته کارمو راه انداخت فقط میخواستم پک های انلایت gta v رو دانلود کنم تو قسمت افلاین یه چیزایی اضافه بشه

Mr.bi

کاربر سایت
Nov 29, 2015
7
ببين بنظرم يه گيفت ١٠ دلاري بخر بزن هميشه تو حسابت باشه كه اينجور موقعه ها رايگان ميدن بتوني استفاده كني
خودم اين كارو كردم

Sent from my iPhone using Tapatalk

Mbox

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,314
نام
مجید
ببخشید که این سوال رو اینجا میپرسم من به هیچ عنوان ننمیتونم رو وان فیفا 16 رو انلاین بازی کنم یعنی تو سرچ برای حریف میمونه و بعد ده دقیقه می گه که حریفی پیدا نشد در حالی که تو 360 تو کمتر از سی ثانیه جوین میشه و بازی میکنم این طبیعیه؟!کاری میشه کرد برای حل این مشکل نت نایپ جفت کنسولام هم اوپن هستن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر