همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

m3rdak

کاربر سایت
Jun 4, 2014
1,648
نام
Mori
من تهران نیستم
شرکت شاتل
nat در اول به مودم مربوط میشه بعد به ISP
کلا برای گیم نباید غیر از شاتل اینترنت گرفت
طرف پینگش میشه180ذوق مرگ میشه!شاتل پینگش با اروپا 90تا120هست مشکلی با nat typeهم نداره ولی نباید مودم شرکت شاتل رو بخری چون زایکسل هست مشکل ایجاد میکنه
اونجوری که تو اکثر پست ها صحبت شده مخصوصا بخش بازی فیفا، بهترین ISP برای گیم پارس آنلاین هست که همه پورت هاش باز هست

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278
اونجوری که تو اکثر پست ها صحبت شده مخصوصا بخش بازی فیفا، بهترین ISP برای گیم پارس آنلاین هست که همه پورت هاش باز هست

من که نمایندگی شاتل ندارم بخوام ازش دفاع کنم ولی پارس آنلاین داشتم شهر من افتضاح ممکن بود با بدترین پشتیبانی ممکن،مرتیکه یه بار سر من داد زد!
دو تا از دوستای صمیمی خودم از همین شرکت داشتن بیشترین مشکلشون قطعی بود و اونا گردن نمیگرفتند
احتمالا کارشون تهران خوبه اینجا که اصلا..!

- - -ویرایش - - -

خیلی ممنون من میخواستم dlink بگیرم که فک کنم ایسوس بهتر باشه و همون ایسوس رو میگیرم که با xboxone هم مطابقت داره فقط داستان اینه که این مودم انگار اصلا تنظیم پورت فوروارد نداره
اصلا توasusشک نکن
تو بخش port forwardingگزینه یxbox liveوجود داره همونو انتخاب کن خواستی میتونی پورت های بیشتر اضافه کنی
اما قبلش باید به ps4خود IPثابت بدی که خیلی راحته
تو قسمت تنظیماتps4گزینه یmanualرو انتخاب کن و بعد اینجوری وارد کن:(عدد قرمز رو میتونی تغییر بدی بزاری 6یا7یا100)
192.168.1.5
255.255.255.0
192.68.1.1
DNS:
192.168.1.1
8.8.4.4
موقعportکردن باید ipثابت بهps4داده باشی چون میپرسیه این پورت ها بر روی چه ipباید باز بشه
اگه ipثابت ایجاد نکنی هر دفعه با خاموش روشن کردن کنسولت ipعوض میشه و بعد باید بری تو مودم ipکنسول رو تعویض کنی

Royal_Star

کاربر سایت
Nov 19, 2012
461
نام
Saeed Star
من که نمایندگی شاتل ندارم بخوام ازش دفاع کنم ولی پارس آنلاین داشتم شهر من افتضاح ممکن بود با بدترین پشتیبانی ممکن،مرتیکه یه بار سر من داد زد!
دو تا از دوستای صمیمی خودم از همین شرکت داشتن بیشترین مشکلشون قطعی بود و اونا گردن نمیگرفتند
احتمالا کارشون تهران خوبه اینجا که اصلا..!

- - -ویرایش - - -

اصلا توasusشک نکن
تو بخش port forwardingگزینه یxbox liveوجود داره همونو انتخاب کن خواستی میتونی پورت های بیشتر اضافه کنی
اما قبلش باید به ps4خود IPثابت بدی که خیلی راحته
تو قسمت تنظیماتps4گزینه یmanualرو انتخاب کن و بعد اینجوری وارد کن:(عدد قرمز رو میتونی تغییر بدی بزاری 6یا7یا100)
192.168.1.5
255.255.255.0
192.68.1.1
DNS:
192.168.1.1
8.8.4.4
موقعportکردن باید ipثابت بهps4داده باشی چون میپرسیه این پورت ها بر روی چه ipباید باز بشه
اگه ipثابت ایجاد نکنی هر دفعه با خاموش روشن کردن کنسولت ipعوض میشه و بعد باید بری تو مودم ipکنسول رو تعویض کنی

دوست عزیز من مودم D- link 2730 دارم .
یه عکس از تنظیمات port Forwarding مودم رو برات ضمیمه کردم .
اول اینکه تو لیست مربوط به Sevice گزینه Xbox رو پیدا نکردم . اومدم custom رو زدم و Xbox رو تایپ کردم . اما ازم Host Name رو میخواد چی باید وارد کنم ؟؟
ممنون میشم راهنمایی کنید .... با تشکر ...

MWO6n_t.jpg
[/URL][/IMG]

mmk2008

کاربر سایت
May 5, 2009
272
نام
ℳostaan
اول اینکه تو لیست مربوط به Sevice گزینه Xbox رو پیدا نکردم . اومدم custom رو زدم و Xbox رو تایپ کردم . اما ازم Host Name رو میخواد چی باید وارد کنم ؟؟

MWO6n_t.jpg
[/URL][/IMG]

همون IPیی رو که بصورت manual ست کردی توی xbox اینجا وارد کن...

Royal_Star

کاربر سایت
Nov 19, 2012
461
نام
Saeed Star
همون IPیی رو که بصورت manual ست کردی توی xbox اینجا وارد کن...

متاسفانه نمیدونم در کل چه آی پی در Xbox ست کنم ! اون آی پی رو از کجا بیارم ؟؟ چون من هیچ آی پی رو ست نمیکنم و به صورت اتوماتیک کانکت میشم .

khashayar7

کاربر سایت
Jul 25, 2012
388
نام
خشایار

Coffee Addicted

Better be careful The killer might be near
کاربر سایت
Dec 19, 2006
1,278

MWO6n_t.jpg
[/URL][/IMG]

برای ایشون پ.خ شد

HPB

کاربر سایت
Sep 23, 2011
451
نام
.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر