همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,145
نام
محمد امین
من یک اکانت اصلی دارم که گلد داره حالا یک اکانت جدید رو همون کنسول ساختم میخوام اینا تو گلد مشترک باشن باید چی کار کنم؟

بعد یک حالتی داره که من وقتی سه نفر رو همزمان میزنم خود کنسول ویدئو رو برام آپلود میکنه گفتم چی کار کنم این از حالت اتوماتیک در بیاد؟

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,596
نام
حسین
دوستان من اگه یک بازی ریجن 2 بگیرم بعدش اکانتم ماله امریکا باشه برا خرید دی ال سی ها به مشکلی برنمیخورم؟؟؟با همون اکانت امریکا میتونم دی ال سی ها رو بگیرم؟؟؟

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,375
نام
بابک
دوستان من اگه یک بازی ریجن 2 بگیرم بعدش اکانتم ماله امریکا باشه برا خرید دی ال سی ها به مشکلی برنمیخورم؟؟؟با همون اکانت امریکا میتونم دی ال سی ها رو بگیرم؟؟؟
خوشبختانه اکس باکس این چرت پرت بازیارو نداره.

sent with LG G4

jalyjonz

کاربر سایت
Jun 7, 2014
116
نام
عیسی
تو بخش بازي هات، برو راست تا انتها و كمي صبر كن ليست بازي هايي كه خريداري شده و آماده نصب هست مياد. نصبش كن ازونجا. ي راه ديگه هم اينه اسم بازي تو تو استور سرچ كني

Sent from my iPhone using Tapatalk

خیلی خیلی از شما ممنونم. با سرچ کردن هر دوتا رو پیدا کردم و دارن نصب میشن. راستی برا گرفتن بازی دوم من فقط با ف ی ل ت ر شکن فری گیت تونستم بگیرمش. اینو تست کن شاید جواب بده

M@SOUD64

کاربر سایت
Mar 23, 2013
2,173
سلام
یه مشکل دارم موقع بازی تامب رایدر یه دفعه کنسول خاموش میشه بعدش یجورایی صدای جیز و جیز از دو شاخ ترانس میاد بعدش که دست میزنم به دو شاخ ترانس عینه گوله اتیش شده خیلی داغه امکان داره مشکل از ترانس باشه؟

Al!reza

کاربر سایت
Jul 27, 2011
7,549
نام
Alireza
سلام
یه مشکل دارم موقع بازی تامب رایدر یه دفعه کنسول خاموش میشه بعدش یجورایی صدای جیز و جیز از دو شاخ ترانس میاد بعدش که دست میزنم به دو شاخ ترانس عینه گوله اتیش شده خیلی داغه امکان داره مشکل از ترانس باشه؟

ریجن دو کنسولت؟
اداپتور ارجینال؟
دوشاخه برق باید یه سه به دو با کیفیت داشته باشه .. بعید نیست از اون باشه

vector1

کاربر سایت
May 17, 2011
4
دوستان دسته ONE برای ویندوز هم زده شده؟ فقط یه کابل اضافه داره ؟ کدوم رو بخرم واسه PC واسه خوده ONE رو یا اینیکه واسه ویندوز زده؟

M0einn

عضو جدید
Nov 9, 2015
6
سلام
دو تا سوال داشتم
1. من روی اکانتم گلد دارم ، حالا چجور میشه روی یه اکانت دیگه روی همون کنسول گلد رو شیر کرد؟

2. ea access هم قابلیت شیر کردن دارن ؟ اگه آره چجور اون رو میشه شیر کرد

ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر