همه چیز درباره Xbox One (پست اول تاپیک حتما خوانده شود)

haji13

کاربر سایت
Mar 7, 2015
16
این مشکل وصل نشدن به لایو حل شد ؟
واسه من دیگه وصل نمیشه تا دیروز به سختی وصل میشد ولی الان دیگه وصل نمیشه
آقا فکر کنم مشکل از اینترنتتون باشه ، من ایران نیستم و تقریبا هر شب آنلاین بازی میکنم و مشکل وصل شدن به لایو ندارم

OFW

کاربر سایت
May 13, 2011
634
حدود دو روزه مشکل داره. (البته بعد از وارد شدن به بازی حدود 10 دقیقه بعد متصل میشه) مینویسه که از طرف سرور های مایکرسافت هست ولی احتمال میدم یه مشکل و تغییراتی در نت کلی ایران رخ داده باشه ...

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,596
نام
حسین
دوستان منم این مشکلو دارم ولی یه راه براش پیدا کردم خیلی راحت وصل میشه اونم اینه که مودم رو یک بار ریست میکنم درست میشه البته این راه شاید برا بعضیا جواب بده برا بعضیا هم نه:d:d:d!!!!

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
آقا فکر کنم مشکل از اینترنتتون باشه ، من ایران نیستم و تقریبا هر شب آنلاین بازی میکنم و مشکل وصل شدن به لایو ندارم

این مشکل وصل نشدن به لایو حل شد ؟
واسه من دیگه وصل نمیشه تا دیروز به سختی وصل میشد ولی الان دیگه وصل نمیشه

حدود دو روزه مشکل داره. (البته بعد از وارد شدن به بازی حدود 10 دقیقه بعد متصل میشه) مینویسه که از طرف سرور های مایکرسافت هست ولی احتمال میدم یه مشکل و تغییراتی در نت کلی ایران رخ داده باشه ...

چند روزه نمیشه به لایو وصل شد آپدیت هم اومده نمیشه دانلودش کرد بازم نت ایران گند زده؟البته سرعت توی چیزهای دیگه خوبه اما ایکس باکسم وصل نمیشه به لایو

idden]-[

کاربر سایت
Oct 5, 2012
457
نام
KA3R4
چند روزه نمیشه به لایو وصل شد آپدیت هم اومده نمیشه دانلودش کرد بازم نت ایران گند زده؟البته سرعت توی چیزهای دیگه خوبه اما ایکس باکسم وصل نمیشه به لایو

تنها روشی ک ب خودم و بقیه دوستان جواب داده این هستش ک وارد یه بازی بشید، چند دیقه تو بازی بچرخید بعد ک بیاید رو Home نت اوکی میشه و دشبورد بالا میاد

OFW

کاربر سایت
May 13, 2011
634

اگه سیستم آپدیت ایکس باکس وان رو میگید از طریق این راهنما آفلاین انجام بدید.
خیلی خیلی سریعتر از کنسول میتونید روی کامپیوتر دانلود کنید. (تنظیم کنید زمان دانلود شبانه و دانلود منیجر راحت دانلود کنید)

amfouter

کاربر سایت
Nov 23, 2012
197
سلام. دوستان ممکنه در مورد شیرینگ یه اطلاعاتی بهم بدید... الیته خودم یه سرچ هایی کردم ولی بیشتر گیج شدم. یکی میگه میشه شیر کرد ولی بازی های آنلاینو نمیشه زد و فقط آفلاینه، یکی دیگه میگه آنلاین میشه زد ،یه سریام میگن بعضی بازی ها رو میشه آنلاین زد ولی فیفا رو نمیشه...

idden]-[

کاربر سایت
Oct 5, 2012
457
نام
KA3R4
جدی جدی دیگه نمیتونم ب لایو وصل شم :| دیگه دشبورد هم بالا نمیاد تو قسمت network هم‌ نوشته NAT: Open ولی All services unavailable

Sent from my Nexus 5

fafa23

کاربر سایت
Apr 20, 2015
5
نوشته شده توسط idden]-[;3875447:
جدی جدی دیگه نمیتونم ب لایو وصل شم :| دیگه دشبورد هم بالا نمیاد تو قسمت network هم‌ نوشته NAT: Open ولی All services unavailable

Sent from my Nexus 5

فعلا من راحت کانکت میشم ولی بعضی مواقع که به سرور ea وصل میشم اتوماتیک وار از سرور پرتم میکنه بیرون.

amir_k2m

کاربر سایت
Jul 3, 2011
1,684
نام
امیر
اگه سیستم آپدیت ایکس باکس وان رو میگید از طریق این راهنما آفلاین انجام بدید.
خیلی خیلی سریعتر از کنسول میتونید روی کامپیوتر دانلود کنید. (تنظیم کنید زمان دانلود شبانه و دانلود منیجر راحت دانلود کنید)

الان توی اون فروم آخرین آپدیت رو گذاشتن؟1گیگو 80 حجمشه چیه خبره ویندوز 10 دادن برای وان؟

OFW

کاربر سایت
May 13, 2011
634
الان توی اون فروم آخرین آپدیت رو گذاشتن؟1گیگو 80 حجمشه چیه خبره ویندوز 10 دادن برای وان؟

نه در واقع آپدیت آفلاین همواره این حجم خواهد بود. چون بسته کامل فایل ارائه شده توسط مایکروسافت هست.
ولی وقتی با کنسول دان کنید شاید حدود 400 مگ قسمت های جدید و تغییر یافته رو نصب میکنه.
ولی دانلود 2 گیگ بر روی کامپیوتر معمولا خیلی سریعتر از دانلود 400 مگ روی کنسول هست. البته اگه اینترنت شما محدود باشه و دانلود رایگان شبانه نداشته باشه بهتره با خود کنسول دانلود کنید.

- - -ویرایش - - -

نوشته شده توسط idden]-[;3875447:

برای من دائم اینطوری هست ولی متصل میشه.
یکی دو بار Go Offline و Go Online بزنید و وارد بازی بشید اوکی میشه.

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,145
نام
محمد امین
من می خوام امشب دستگاه رو بگزارم واسه دانلود
1- چی کار کنم که تو این هفت هشت ساعت کمترین فشار به دستگاه در حال دانلود بیاد؟
2- چی کار کنم خودش خود به خود بعد دانلود خاموش بشه؟

amfouter

کاربر سایت
Nov 23, 2012
197
سلام. دوستان ممکنه در مورد شیرینگ یه اطلاعاتی بهم بدید... الیته خودم یه سرچ هایی کردم ولی بیشتر گیج شدم. یکی میگه میشه شیر کرد ولی بازی های آنلاینو نمیشه زد و فقط آفلاینه، یکی دیگه میگه آنلاین میشه زد ،یه سریام میگن بعضی بازی ها رو میشه آنلاین زد ولی فیفا رو نمیشه...

کسی نیست یه راهنمایی ریزی بکنه...:d

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,145
نام
محمد امین
سرعت دانلود تو خود دستگاه خیلی کمه مثلا من نتم 10 مگ هست با سرعت حداقل 900 کیلو بیت تو pc دانلود میکنم اما تو وان انگار سرعت خیلی پایین تره! مال شما هم اینجوری هست؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر